• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

50 ezer helyett 40 ezer arany begyűjtése

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Xenia

Veterán
Sziasztok!

Nem tudom, hogy ez esetleg hiba-e, de a 0.26 verzió bevezetése előtt még 50 ezer aranyat kellett szereznem a feladathoz.
Amióta a változás történt, azóta a feladat 40 ezer aranyat kér csak.
 

Vanek

Veterán
Igen, változtak a feladatok követelményei is (vannak olyanok, ahol 3 darab 1 napos termelés helyett már csak 1 darab kell); és változtak a díjak is (általában kicsit kevesebb lett).
 

Xenia

Veterán
Igen, változtak a feladatok követelményei is (vannak olyanok, ahol 3 darab 1 napos termelés helyett már csak 1 darab kell); és változtak a díjak is (általában kicsit kevesebb lett).
Szia Vanek!
Igen, tudom, hogy változtak a feladatok követelményei.
No de az, hogy ennyire lejjebb venni, főleg amikor már jóval magasabb szinten vannak a lakóházaim, többet termelnek, mint amikor 50 ezer aranyat kellett gyűjtenem. Nem is beszélve arról, hogy sokkal de sokkal több szomszédom van már a galaxisban is.

Moderálva - Személyeskedést, csípkelődést hagyjuk ki, ha kérhetem. - Hoshi
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Vanek

Veterán
Arra próbáltak reagálni, hogy sokan sok küldetést eldobnak. Így próbálták könnyebbé és gyorsabban teljesíthetővé tenni ezeket a feladatokat; amik után már kevesebbet dobnak el a játékosok. Nem mondom, hogy jó ötlet (nekem például szinte semmi gondom nem volt velük - egyedül a nem bónuszos épületeseknél voltak apró gondjaim), de -szerintem- jelenleg ezt találták működőképesnek.
 

DeletedUser

Vendég
Gondoljátok meg Elvenarok!

Sajnos nem saját kútfő, - Gondoljátok meg proletárok - József Attilától orvultam. :oops:
Elfeknek lehetne - Gondorjátok meg Elfenárok -... nade...
A cím nem véletlen és rátérek...

Olvastam már, hogy téma volt az eldobhatók törlése és ezután jött a változtatás, minek itt tanúi vagyunk.
Sajnos nem kielégítő ez az új szisztéma, bár értem, hogy az igazi megoldás rögös útjait elegánsan kerüli (szerintem) és hadd adjak hangot annak a véleményemnek, hogy - AZ ELDOBHATÓK KÖZT VAN OLYAN KÜLDETÉS AMELY TÖNKRETESZI MÁSOK JÁTÉKÁT ÉS JOGTALAN ELŐNYT BIZTOSÍT használójának! Szándékosan emeltem ki.

Tisztelt Elvenar Bíróság!
Töredelmes beismerő.o_O
Én így játszom. Putty... :( Ezért viszont látom, hogy mit csinálok és azt gondolom nem lett átgondolva az árúszerző küldetés hosszútávú hatása.

A legnagyobb baj, hogy mások termékére bónuszt kapok. Hogy lehet ez? -ez a nagybetűs rész második felére- Most éppen 1500 árúra , 100 elsődleges termék árát. Miért bünteti a piac az eladót? Persze, hogy kevesebben használják a piacot (ezt is itt a fórumon olvastam) mint a készítők szeretnék. Én pl biztosan nem jelentkezek árúval csak ha van ilyen küldetésem. Sajnos éppen nincs. Pedig pont ezekkel a "tegyél fel a piacra x-szer x kutyabengegyökeret" lehetne ellensúlyozni az eladót ért hátrányt. Kérem ne legyintsetek, a különbség jelentős! Már csak azért is mert annak aki így játszik hamar tudatosul, hogy nem egyfajta árút keres, éppen ami kell (és amire a piac ki lett találva), hanem mennyiségre megy, mindegy, csak minél több legyen, az árú úgyis körbe ér.
Na most ha szkeptikusok maradtatok, a probléma tovább gyűrűzik. Ez a fajta játékos a folyamatos (bónuszért!!!) csere-bere alkalmával feleslegesen elvisz mások elől egy csomó ajánlatot!!! Annak akinek valóban kellene, nem marad. - a nagybetűs rész első részére-
Nem én, de egy komoly termelő képes a maga piacát annullálni. Vasárnap (jó piaci nap) az ajánlatok 18%-át tudtam összepárosítani.Egyedül!!!!
Hány játékos elől vittem el az árút?
Ha nem ment át, röviden leírom. Fellépek a piacra megnézem kinek mi kell, ki mit ajánl és az ajánlatokat bónuszért összepároztatom. Ha nem lenne bónusz, nem csinálnám...több ajánlat maradna. Ez ugyan jó az eladóknak, legjobb nekem,:rolleyes: de azoknak akik árút keresnek sajnos nem. Ők pedig sokan vannak és elmehet a kedvük a játéktól. Tehát ne engedjünk a magamfajta Vérpistiknek, hogy ez a játék, jó szórakozás maradjon!!!:cool:

Szóval úgy gondolom ez nem helyes, én a -Fejlődés- II.rész után kivenném a "szerezz xxx árút" Előtte még kellene a gyorsabb haladás érdekében, de ezen ha megengeditek egy másik alkalommal elmélkedjünk mert, hogy mire lenne szükség a játék elején, több frissen regelő játékos megtartása érdekében, ugyancsak megér egy nagy üveg elixírt.

Jó és logikai bukfencektől mentes játékot kívánva ...:)
 

DeletedUser

Vendég
Önmagában ezt a küldetést story-t furcsálom. Elméletileg a játék elején, a játék megismerésének okából szokták a játék készítői alkalmazni. De olyan szinteken, ahol, mint
No de az, hogy ennyire lejjebb venni, főleg amikor már jóval magasabb szinten vannak a lakóházaim, többet termelnek, mint amikor 50 ezer aranyat kellett gyűjtenem.
, teljesen felesleges. Meglátásom szerint már rég ki kellett volna venni a játékból. Már csak azért is, hogy ne legyek hátrányban (a lustaságom miatt nem szoktam körbepörgetni) m31otival szemben. :D :D :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Xenia

Veterán
A support válaszából "megértettem" , hogy miért történt a csökkentés.

Kérem a topik zárását és archíválását :).
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent