• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

[25207] Event épület napi nyeremény töbszörösére nőtt

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser4350

Vendég
A legutóbbi téli event során megnyert épületeimben az alapszintű, tehát nem az épületegyüttes nyeremények nagyon megemelkedtek!
Törp szinten kaptam az épületeket és még most is ott tartok.
Elvenádé stand: 90000 alapanyag, korábban kb 6000 volt;
Szánkós körhinta: 4000 drágakő, korábban 1000 volt;
Set 1 többinél is és a set 2 épületek esetében is 2-es, 3-as szorzót látok.

Kiléptem - beléptem; böngészőt újraindítottam, de maradtak a magasabb számok.

... aratási fesztiválos épületeknél is ezt tapasztalom.

Opera böngésző
v1.70.4 ccb7048

Mobilon is megnéztem, ott a helyes számokat látom. 1.69.2 a verziója.

Azóta letelt egyik épületben a visszaszámlálás, a raktárba a helyes mennyiség kerül.
A begyűjtés pillanatában az épület felett még hibás összeg jelenik meg, a raktár ikonja alatt már a jó.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3

Vendég
Erről tudnál képet készíteni? Többször próbáltam, ezen a szerveren és tesztszerveren is, de nem sikerült reprodukálnom...
 

DeletedUser4350

Vendég
Az első bejegyzés végére írtam az előbb, hogy másik épületnél mi történt, mikor lejárt.
Begyűjtés után maradtak a megnövekedett számok a termelés sorában.

e0.png
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3110

Vendég
Hobagoly.jpg Hali! Elöször írok a fórumra és lehet nem is ide kellene, de nekem is a legutolsó eventes épületekkel van gondom. Hóbagoly épületegyüttesel. Eddig csak gyanakodtam , de ma pontosan megnéztem a számokat, az épületbónusszal gond van. Az isteni magok alaptermelését hozzáadja a készlethez begyűjtéskor, de a bónusz 2200 db-t nem.
909Hobagoly.jpg
 

DeletedUser3

Vendég
A hiba ismert, viszont csak kijelzési gond.

Az épületek alaptermeléséhez hozzáadja a bónuszt is, és még külön ki is írja, ezért megtévesztő.
@Triagia a te képeden például az alap magtermelés 1100 és a bónusz 2200.
Már jeleztük a fejlesztőcsapat felé, remélhetőleg minél hamarabb javításra kerül.
 

DeletedUser3110

Vendég
Köszönöm a választ, de akkor a másik 2 épület miért működik jól? A mai begyűjtéskor néztem a termeléshez hozzáadta a másik kettő épületben az együttes bónuszt ( mind a mana , mind az arany esetében) és jóváírásra is került. A fent említett épület begyűjtésekor a "buborékban" megjelenik ( a mellékelt képen látszik) a termelés és az épület együttes bónusz (5500) , de jóváíráskor csak az alaptermelés (3300) kerül jóváírásra.Hoba_02.jpg
 

DeletedUser4350

Vendég
Köszönöm a választ, de akkor a másik 2 épület miért működik jól? A mai begyűjtéskor néztem a termeléshez hozzáadta a másik kettő épületben az együttes bónuszt ( mind a mana , mind az arany esetében) és jóváírásra is került. A fent említett épület begyűjtésekor a "buborékban" megjelenik ( a mellékelt képen látszik) a termelés és az épület együttes bónusz (5500) , de jóváíráskor csak az alaptermelés (3300) kerül jóváírásra.1345 bővítmény megtekintése

Ahogy fentebb Hoshi utalt rá, szerencsételenek a számok. Az épületed alaptermelése csak 1100 és nem 3300! A kiírása hibás, nálam is egész számú többszöröse. Valóban a buborékban is a hibás érték alapján összegződik amit begyűjtesz, ezért lesz 5500. Ha viszont a helyes értékkel számolsz az 3300, és ez is kerül a raktáradba. A két 3300 értékből csak a raktárba kerülő mennyiség a helyes, tehát nem csak az alaptermelés kerül oda.
 

DeletedUser

Vendég
Nálam szintén ez a probléma ami adódott!
Az épületegyüttes, példa: a mostani karácsonnyi 3as fő tagja: 2940 isteni mag + 1960 isteni mag + tudáspont.A felúszó szám 3900 isteni magot mutat, de jóváírásra csak 2940kerül(az alap), meg egy tudáspont. A másik részénél a karácsonyi szettnek(5 db-ból csk 3 van) ezért a Fagyott karácsonyfának ennyit kéne adni: 34000mana+8500mana+17000mana. Ezzel ellentétben a felugró buborék 59500-a helyett csak 34ezret ír jóvá. Ez csak egy-egy épület a szettekből, emellett még megvan a teljes rockszínpados szettem is, azoknál is ez a probléma, hogy csak az alapot és a tudáspontot írja jóvá(minen további szett épület csak az alapot és a tudáspontot adja, a köztes pluszokat nem! Írni kéne a fejlesztőknek, mert ha ez így marad, én nem fogok pénzt költeni rá, hogy megkapjam a semmit :( Ha kell csinálok képeket, de ezt mindenki tudja ellenőrizni a sajátján, begyűjtéskor!(A "kincstári állást" felírtam, valóban nem írja hozzá, nem csak megjelenítési probléma!)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3

Vendég
Kedves @Sztano,
Kérlek olvasd el amit fentebb írtam.
Megjelenítési hibáról van szó, a játék a tooltipben és a felugró buborékban többet jelez, mint kellene. Az alaptermelésbe már beszámolta a bónuszt, tehát nálad a 34000 manában már benne van a 8500 és a 17000 is. Ez a hiba minden szettbónuszos épületnél megvan.
 

DeletedUser

Vendég
Az épületek alaptermeléséhez hozzáadja a bónuszt is, és még külön ki is írja, ezért megtévesztő.
Én pedig pont örültem annak, hogy a tényleges termelést írja ki (az hogy begyűjtésnél több látszik, az külön téma) és nem nekem kell összeadnom, ha esetleg számolnom kell vele. Ablakban megnyitva a tooltipben külön kiírja az alap termelést, ebből gondoltam, hogy ezt direkt változtatták meg. És zöldek is a számok és ott is van a nyilacska, hogy ez bónusszal növelt.
 
Sziasztok!
Ugye nem csak engem dobál ki rendszeresen a játék folyamathibára hivatkozva (most a bajnoki közben)? Vagy érezzem megtiszteltetésnek ezt a már szinte mindennapossá vált kidobálósdit?:(
 

DeletedUser4192

Vendég
Hasonló a helyzet, a testvériségemben mindenkinél állandóan folyamathiba, vagy egyszerűen csak befagy, így folyton frissíteni kell. Pont a kaland és a bajnokság idején, amikor a legtöbb a teendő.
No meg egy új: Csatlakozási probléma. Ilyet még nem is láttam eddig...
 

DeletedUser3

Vendég
Mivel a hibához ezeknek semmi közük, így nem. A másik topikban leírtam, hogy a probléma megoldva, bár ott sem volt köze az eredetileg jelzett hibához.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent