• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

[25047]Manuális harc befagyás

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser4345

Vendég
A mai napon bajnokság közben harmadjára fordul elő, hogy manuális harc közben, miután léptem az egységemmel, de még nem támadtam, nem reagál semmire a játék.
Az animáció mozog tovább, chatelni tudok, de az egységeket használni nem tudom, illetve a "Csata automatikus befejezése" és a "Feladás" gomb is szürke, nem kattintható.
Amikor bezárom a játékot, újboli belépésnél felajánlja, hogy folytassam a félbehagyott csatát. Ha megpróbálok visszatérni, megjelenik a töltőképernyő, de 5-10 perc várakozás után megunom és kilépek. Ezt tudom ismételgetni bármeddig, de amíg nem adom fel, addig elérhetetlen az a csata.
A bajnokság 20+os tartományaiban harcolok épp, így természetesen sok egységet veszítek már harmadjára, mert ami addig elpusztult, azt már nem kapom vissza.
Rendszer: Windows 10 Pro, 64 bit
Böngésző: Google Chrome. Verzió: 71.0.3578.98 (64 bites)
HTML5 alatt.
7bXVp1l.jpg

Szerk.:
Ismét megcsinálta ugyanabban a csatában az utolsó körben. Átváltottam flash verzióra, betöltött újra a játék, a csata folytatását választottam és végig kellett néznem, ahogy végig játszotta pont ugyanúgy addig a pontig, ahol lefagyott, majd átadta az irányítást.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3

Vendég
Köszi, jeleztük.
Sajnos elég random hibáról van szó, így nehéz reprodukálni.
Ami segítene, ha legközelebb ez előfordul, szintén HTML5 alatt: a böngésző fejlesztői eszközök részén, a konzolból bármiféle hibáról egy screenshot.
 

Vmadar

Felderítő
Szia Hoshi.
Nem mertem új topicot nyitni miatta, mert nem tudom, hogy ez valami változás vagy bug:
A paladinok és a cerberusok képessége a visszacsapás, azaz ha rangen belül van az ellenség, akkor a kör elején az őt megütő egységnem visszacsap. A mostani bajnokságban tűnt fel, hogy néha (nem mindig) ezek az egységek nem ütnek vissza a másiknak (szintén cerbiknek, gólemeknek, esetleg varázslóknak kik közel jönnek).
Emlékeim szerint ez nem így volt (ha igen kérlek töröld a hsz-emet), és mindig megkapták a visszajárót. Most ez miért nem működik?
Válaszodat előre is köszönöm.

Üdvözlettel: Zsolt
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent