• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

2020 Február: lottó

DeletedUser5262

Vendég
A sorsolás megtörtént.

A nyerőszámaink: 3, 7, 18, 21, 25

Ezen számokból csak 3 találatos szelvényeink voltak, így a jutalmat azok között osztjuk szét, akiknek a fent említett 3 számot is tartalmazza a szelvénye. Mivel 22 ilyen játékos van, ezért az eredetileg hirdetett 1500 gyémántot 2200 gyémántra emelem, így mindenkinek jut 100.

A nyertesek:

Gabb
Tjoco
Wiccara
-ibolya-
luciferia
Lady Imola
stryk44
kisvirag
pircsi
gviki
kacica
fortuna58
viperati
ferenc99
blondieman
myrsky
papucsos
coryss
flasi
icamami
borantal
astreia

Arra szeretnélek kérni titeket, hogy Hétfőn 12:00-ig nézzétek át a saját szelvényeiteket és vessétek össze a nyertes számokkal. Ha valakinek megvannak a számai és nem került volna fel a listára (emberek és elfek vagyunk, előfordulhat sajnos), az jelezze. Hétfő 12 után reklamációt nem fogunk elfogadni. Remélem nem lesz rá szükség, nagyon figyelmesen számoltam :)

A nyereményeket hétfő estétől várhatjátok kb.

Legyen szép hetetek és a vasárnapot még élvezzétek ki! :)
 

DeletedUser3869

Vendég
Mint 2 sorral feljebb írtam, 434 nevezés feldolgozása mindenféleképpen időbe kerül.
Én nem a feldolgozás eredményére voltam kíváncsi!
Azt írtam "Miért nem írjátok ki az öt kisorsolt számot??? " szerintem ez két külön dolog!
 

Pircsi33

Újonc
A sorsolás megtörtént.

A nyerőszámaink: 3, 7, 18, 21, 25

Ezen számokból csak 3 találatos szelvényeink voltak, így a jutalmat azok között osztjuk szét, akiknek a fent említett 3 számot is tartalmazza a szelvénye. Mivel 22 ilyen játékos van, ezért az eredetileg hirdetett 1500 gyémántot 2200 gyémántra emelem, így mindenkinek jut 100.

A nyertesek:

Gabb
Tjoco
Wiccara
-ibolya-
luciferia
Lady Imola
stryk44
kisvirag
pircsi
gviki
kacica
fortuna58
viperati
ferenc99
blondieman
myrsky
papucsos
coryss
flasi
icamami
borantal
astreia

Arra szeretnélek kérni titeket, hogy Hétfőn 12:00-ig nézzétek át a saját szelvényeiteket és vessétek össze a nyertes számokkal. Ha valakinek megvannak a számai és nem került volna fel a listára (emberek és elfek vagyunk, előfordulhat sajnos), az jelezze. Hétfő 12 után reklamációt nem fogunk elfogadni. Remélem nem lesz rá szükség, nagyon figyelmesen számoltam :)

A nyereményeket hétfő estétől várhatjátok kb.

Legyen szép hetetek és a vasárnapot még élvezzétek ki! :)
Sziasztok! Megnéztem a számokat s az egyik hármas talán én vagyok. De pircsi-t írtatok a nyertesekhez s nem tudom h rám gondoltatok e? Pircsi33? Köszi! Szép estét
 
Fent