• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

2019: Karácsonyi rajzoló

DeletedUser5262

Vendég
e5OaDr6.jpg

Kedves Játékosok,

Szeretnénk teretadni a művészlelkűeknek is. Ennek okán egy rajzpályázatot hirdetünk itt a fórumon. A pályázat témája: "Az Elvenar és Én karácsonykor"

A rajzok elkészítéséhez A4-es rajzlapot javaslunk, amelyre bármilyen technikával dolgozhattok (ceruza, zsírkréta, toll, fix, szén, tempera, vízfesték..stb). Rajzokat nyomtatni TILOS.

Egy játékos egy alkotással tud nevezni. A lap jobb alsó sarkába láthatóan írja fel mindenki a játékosnevét, hogy biztosan tudjuk, hogy nem lopott rajzról van szó. Az elkészült mesterműveket töltsétek fel ebbe a fórumrészbe.

Határidő: 2019.12.25. 18:00
Közönség szavazás kezdete: 2019.12.25. kb. 21:00, vége 26-án kb. 23 órakor.

A rajzokat a többi játékkal ellentétben folyamatosan fel fogjuk fedni, mivel ez egy egyedi feladat és bízunk abban, hogy sokaknak ihletet fognak adni a már elkészült alkotások.

Jó munkát és sok kreativitást,

Korboncnok
 

Melkor

Tapasztalt építő
Sziasztok

Hát bevallom nem vagyok egy nagy rajzolóművész, de megpróbáltam :D
A feliratokat ki kellett radíroznom és tollal újraírni, mert különben nem voltak olvashatóak.

Remélem a bénaságom láttán mások is kedvet kapnak, mert nem láttam a fórumon még egy rajzot sem.
Üdv, Melkor

IMG_2292.JPG
 
Fent