• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Nem hiba 12 tp felhasználási feladat eltűnése

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Xenia

Veterán
Sziasztok!

Az 1.5 verzió bevezetésekor testvériségünk több tagjánál eltűnt a "Használj fel 12 tudáspontot" és a "Kutass ki egy technológiát".

Sablont felesleges kitöltenem, mert különböző oprendszerrel és böngészővel játszunk.
 

DeletedUser1107

Vendég
Sziasztok!

Az 1.5 verzió bevezetésekor testvériségünk több tagjánál eltűnt a "Használj fel 12 tudáspontot" és a "Kutass ki egy technológiát".

Sablont felesleges kitöltenem, mert különböző oprendszerrel és böngészővel játszunk.

Lehet mégis kellene a sablon? Nekem elfként megvan mind kettő:
 

DeletedUser166

Vendég
Nekem sincs meg! Sablon? Na azt én nem tudok, csak jelzem elf vagyok és nálam sincs meg egyik feladat sem.
 

DeletedUser3

Vendég
Nem hiba, a küldetések előfeltételei nem változtak. Ami történt: Ezeknek a küldetéseknek az előfeltételei azt vizsgálják, milyen másik küldetéseket végeztél már el. Ha már annyi küldetés be lett fejezve, ami miatt kikerülsz a 12 pontot elköltős küldetésből, akkor nem fogod megkapni a küldetést.

Leegyszerűsítve:
A szóban forgó küldetést csak akkor kapod meg, ha már megcsináltad az "A" küldetést, de "B"-t még nem. Ha a "B"-t befejezted, akkor a pontokat elköltő küldetést nem fogod megkapni.

Nem hiba.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent