• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

[11320] Láda a manufaktúrán

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser256

Vendég
Sziasztok! Nem tudom, hogy ez így lett-e tervezve, vagy sem... (bár szerintem kifejezetten jól néz ki :D)
Tehát szerintem nem kéne olyan helyre "láda-spawnpoint"-ot rakni, ahol egy épületbe belenyúlhat a láda :)
65lxfkpg0nn37kkxl5jc.png
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Erica

Veterán
Sziasztok! Nem tudom, hogy ez így lett e tervezve, vagy sem... (bár szerintem kifejezetten jól néz ki :D)
Tehát szerintem nem kéne olyan helyre "láda-spawnpoint"-ot rakni, ahol egy épületbe belenyúlhat a láda :)
65lxfkpg0nn37kkxl5jc.png
Nah..pontosan erről beszélek,,amikor azt írom,hogy-keresni kell a ládákat:eek::eek::eek:....de neked jó ez így....ne reklamálj már annyit no :D:D:D:D
 

DeletedUser256

Vendég
Nadehátahoshibácsimegatöbbifejlesztő olyan szépen kérték, hogy jelentsük a gondokat, nem volt szívem ellenkezni :rolleyes:
:D:D
 

DeletedUser

Vendég
Igen, én is elkezdtem írogatni a hibákat, de azóta onnan fentről semmi reakció ezekre.... Mi itt jól elcseverészünk ezeken legalább.. :D
 

Corvo

Veterán
Sziasztok! Nem tudom, hogy ez így lett-e tervezve, vagy sem... (bár szerintem kifejezetten jól néz ki :D)
Tehát szerintem nem kéne olyan helyre "láda-spawnpoint"-ot rakni, ahol egy épületbe belenyúlhat a láda :)
65lxfkpg0nn37kkxl5jc.png
Itt még szerencséd volt mert ki tűnt a háttérből , de ha olyan épület van mögötte, lehet észre sem veszed.
 

DeletedUser256

Vendég
Ezt is csak onnan vettem észre, hogy grafikai hiba miatt egy kicsit csak a láda jelent meg, az épületek meg eltűntek. Csak egy mp volt, de épp elég :)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent