• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

1.60 Új verzió

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Xenia

Veterán
Sziasztok!

Az 1.60 Új verzióval jöttek nálam új elutasíthatatlan feladatok. Eddig nem is volt semmi gond, de most jött egy olyan feladat, amit lehetetlen teljesíteni :D .
http://kepkezelo.com/images/ylo2srl3zuydlbj8uc9b.jpg
ylo2srl3zuydlbj8uc9b.jpg
 

Xenia

Veterán
Igen, sajnos ez egy hiba, a küldetést egyelőre nem lhet teljesíteni, de nem kell sokat várni arra, hogy teljesíthető legyen. ;)
Köszönöm a választ.
Már csak egy kérdésem lenne az ismert hibával kapcsolatban. Remélem, hogy az előző feladatokat majd nem kell újra teljesítenem, tehát ez a feladat majd ott marad bal oldalon.
 

DeletedUser3

Vendég
Nem, nem kell újra megcsinálnod. A küldetések nem fognak változni, és az eddig befejezett küldetések státusza is ugyanúgy befejezett marad. Mindössze a megoldáshoz szükséges játékrész lesz később feloldva.
 

DeletedUser3

Vendég
Mivel max. elutasítható küldetésektől "estél el", amiket ugye át lehet lapozni a másik küldetéssel (ergo ugyanúgy elérhető, mint eddig), nem gondoljuk, hogy jelentős kárpótlásra lenne szükség. Pláne nem azért, mert ez a játékosok igencsak kis részét érinti, nekik mégkisebb részét "vágja földhöz".
 

DeletedUser398

Vendég
Sziasztok!
Ugyanitt akadtam el én is.Ennél e Régészetnél.
Várok a Régészet kikutathatóságára,de a kérdésem az,hogy lesz e utána még olyan feladat vajon ami az Elementálokhoz kapcsolódik,mert bontanék..kéne a hely,de félek,lesz még valami kérés,és ugye most várunk..a Régészetre.
Termelnem már nem kell,minden kutatás végén vagyok.Szóval..csak foglalják a helyet.
Köszi ha tudja valaki,és el is árulja.♥
 

nlstemplar

Veterán
Sziasztok!
Ugyanitt akadtam el én is.Ennél e Régészetnél.
Várok a Régészet kikutathatóságára,de a kérdésem az,hogy lesz e utána még olyan feladat vajon ami az Elementálokhoz kapcsolódik,mert bontanék..kéne a hely,de félek,lesz még valami kérés,és ugye most várunk..a Régészetre.
Termelnem már nem kell,minden kutatás végén vagyok.Szóval..csak foglalják a helyet.
Köszi ha tudja valaki,és el is árulja.♥
Ha már a Régészet kikutatását adta, akkor nem várható az Elementálokhoz kapcsolódó küldetés.
Eddig nem keveredtek a különböző fejezetekhez tartozó küldetések.
 

DeletedUser4236

Vendég
Sziasztok!

A tegnapi naptól kezdődően (2018.08.13) az elvenar folyamatosan akadozva tölt be. Idáig egy két akadozott betöltés után normálisan ment, de most akárhányszor frissítem vagy töltöm be újra és újra, akkor is akad. Nem tudom beszedni így a termelt dolgokat, és részt sem tudok venni így a kalandozáson.
Többféle böngészőn próbáltam, próbáltam állítani a grafikán a játékban, de változott meg.
A gépem win 10-es.

A kérdésem az lenne, hogyan lehetne ezt a problémát megoldani, orvosolni?
(nem találtam ilyen témájú topikot, ezért írtam ide)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent