• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

2021 Őszi fórumjáték

  • Témaindító Deleted User - 373998
  • Kezdés ideje

Zaron

Felderítő
levelek.jpg Üdvözlet a játékmestereknek!
40 db levelet találtam: ebből külön jelőltem kettőt, ami erősen takarásban van.
Zaron
 

Kenny Raven

Újonc
Szerintem ez egy becsapós kérdés hisz mindenki tud számolni.. Csak nem értem hogy ki látott már lila színű falevelet? Szóval azért van csak 29.
 

Calyr

Veterán
Szerintem ez egy becsapós kérdés hisz mindenki tud számolni.. Csak nem értem hogy ki látott már lila színű falevelet? Szóval azért van csak 29.
További, traumatikus felismerések, szigorúan csak haladóknak: a fejlövésből csak a rajzfilmekben kelnek fel a karakterek, élőben nem. Se a Mikulás, se a Télapó nem létezik. A 2008-as gazdasági válság után Dagobert bácsinak nem maradt annyi aranya, hogy úszni tudjon benne.

(a nyerteseknek innen is gratula! :) )
 

Erica

Veterán
Bízom benne, hogy a gonosz@ Calyr bácsinak, csak csúnya barna színű rúnaszilánkokat fog adni a Mikubá!
Háát ezen jót mosolyogtam...♥
@Calyr biztosan nagyon örülne pár ilyen csúnya barna micsodának...rúna.jpg
Nos Mikubá is sokféle lehet, van a nagyonmesszirőljövő, a szángyilkos, a kéménybeszorulós, de nálunk anno amikor a kicsilányom 5 éves forma volt a nagyonbebacóspálinkás volt....nem találta a gyerekszobát, lazán benyitott a fürdőbe, ott keresni Beátát,,...mert ugye az én lányom Renáta. Azóta nincs bérelhető Mikubá, csak figyeljük az ablakon át lányommal és unokámmal az eget....hátha elhúz előttünk a rénszarvasszános Mikubá.
 
Fent