• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Továbbítva Ősi csoda rúnáinak alternatív felhasználása

  • Témaindító Deleted User - 848873505
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Deleted User - 848873505

Vendég
Üdv,

Jelenleg az ork kutatáslapon tartok a városommal és van jó néhány olyan Ősi Csoda, amit nem építettem meg és nem is tervezem a közeljövőben. Ezekhez a csodákhoz is folyamatosan esnek az újabb és újabb rúnák, hiába van már 60-70 is egy-egy csodához. Ezek potenciálisan elveszett rúnák, ha soha nem építem meg a csodát, és mivel semmi másra nem tudom használni, ezért kicsit frusztráló, mikor újra és újra kiesik egy ládából vagy megkapom tartomány teljesítésénél.

Emiatt jó lenne, ha az ilyen rúnáknak lenne egy alternatív felhasználási módja. Egy egyszerű lehetőség például, hogyha x mennyiségű rúnát (amire úgy gondolja a játékos, hogy nincsen szüksége) szét lehetne szedni pl. egy rúnaszilánkká, ami segíthetné a haladást egy olyan Ősi Csoda rúnakörében, amit ténylegesen meg is szeretne építeni a játékos.

Ezzel véleményem szerint nem érezné úgy az ember, hogy "haszontalan" jutalmat kap, mikor kiesik egy újabb rúna egy csodához, amit nem is akar megépíteni.

Üdv,
Rhadagas (Forlorn)
 

GreenKnight

Veterán
Van alternatív felhasználása, mégpedig ha megépíted a csodát majd lebontod, akkor a törött rúnákat más, hasznosnak vélt csodában fel tudod használni. Hasznos lehet újonnan kikutatott csodák esetében, amikhez még nincs vagy sak pár rúnád, akkor így tudod feltölteni a megépítéshez.
 

Syntex

Ex-Csapattag
Köszönjük a javaslatot. Már több hasonló ötlet érkezett és került továbbításra, amely arra összpontosít, hogy lehetőség legyen a felesleges rúnaszilánkokkal valamit kezdeni. Az itteni gondolatokat is továbbítjuk, köszönjük szépen!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent