• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Ősi csodák

szolex

Újonc
Sziasztok!
Segítséget szeretnek kérni, új vagyok még a játékban kb. egy hónapja játszok... Szinte minden világos de ezek az ősi csodák és a raktáron belül a ősi tudás segítők használata nem világos hol hogyan használhatók?!
Nem vagyok tagja testvériségnek.....
Előre is koszi a válaszokat!
 

Deleted User - 204368

Vendég
Sziasztok!
Segítséget szeretnek kérni, új vagyok még a játékban kb. egy hónapja játszok... Szinte minden világos de ezek az ősi csodák és a raktáron belül a ősi tudás segítők használata nem világos hol hogyan használhatók?!
Nem vagyok tagja testvériségnek.....
Előre is koszi a válaszokat!
először is keress testvériséget :D hatalmas előny minden téren biztos avn olyan ami a te igényeidet is kielégítik.
másodszor az ősi csodák. bajnokságokból tartományokból innen onnan lehet szerezni rúna töredékeket. ezekből a töredékekből tudsz az adott ősi csodákban rúnát csinálni. 9 rúnából pedig meg tudod csinálni magát az ősi csodát. na ezután emg tudod építeni az épületet. miután megépítetted tudod felhasználni az ősi csoda segítőket. ahhoz h emeld a szintjét tudás pontra van szükséged és ezek a segítők azaz az áldások ugy mond helyettessítik a tp-t. ne feledd minden 5. szint rúnát követel tp helyett. így elsőre ennyit de hamegépítetted meg fogod látni h hol tudod felhazsnálni mert "tp bár" mellett ott lesz egy könyvecske
 

szolex

Újonc
Köszönöm a gyors választ RED1.....
Akkor viszont már csak egy rúna és meg is vagyok az elsővel
Ha már testvériség, mi alapján válasszak?
Tőlem fejlettebb, velem egyszintű, vagy csak úgy név alapján???
 

Deleted User - 204368

Vendég
Köszönöm a gyors választ RED1.....
Akkor viszont már csak egy rúna és meg is vagyok az elsővel
Ha már testvériség, mi alapján válasszak?
Tőlem fejlettebb, velem egyszintű, vagy csak úgy név alapján???
ha engem kérdezel az ambicióid alapján válassz. ha neked az a célod h nyugalomba játsz akkor keress egy olyan csapatot ahol mindeki szépen fejlesztgeti a faluját és csendben el vannak. ha társaság a fontos akkor nyilván olyan csapatot válassz ahol a chat aktív és lehet beszélgetni. ha a fejlődés a fontos akkor minél erősebb csapatot keress ahol a bajnoki ládák vannak előnyben. ez csak rajtad múlik mit szeretnél. persze mivel kezdő vagy és a városod is még kis szintű ne a top csapatokba gondolkodj :)
 
Fent