• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Bevezetve Ősi csodák megépítése után gyűlő rúnák felhasználása

  • Témaindító DeletedUser2602
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser2602

Vendég
Pl: :mad: már megépítettem az arany szakadékot, de gyűlik hozzá a rúna (event, bajnokság, :mad: mások csodájának fejlesztése... :mad:)

:confused: Lehet-e valamire felhasználni a már megépített csoda rúnáit?

Ötleteim:

:D - Saját magadnak - egyszerűen a csoda saját rúnáját beadni, mintha könyvet adnánk be: + két gomb (1 rúna, összes rúna) (mondjuk: 1 rúna 5 könyvet ér: :D:D)

:) - a megépített csoda kutatásánál + jel kihoz egy 3*2 könyv-vásárlót, mivelhogy 10 könyvet nem csak itt lehet vásárolni, a csodában helyette lehetne a csoda saját rúnájáért betehetős könyvet vásárolni. az elsőt 1-ért;), majd 2-ért:), szépen sorbano_O...

:( - lehessen rúnaszilánkot csinálni belőle valahogy... :(:oops:

Gyuffy
Tysson Lar
 

DeletedUser1913

Vendég
Pl: :mad: már megépítettem az arany szakadékot, de gyűlik hozzá a rúna (event, bajnokság, :mad: mások csodájának fejlesztése... :mad:)

:confused: Lehet-e valamire felhasználni a már megépített csoda rúnáit?

Ötleteim:

:D - Saját magadnak - egyszerűen a csoda saját rúnáját beadni, mintha könyvet adnánk be: + két gomb (1 rúna, összes rúna) (mondjuk: 1 rúna 5 könyvet ér: :D:D)

:) - a megépített csoda kutatásánál + jel kihoz egy 3*2 könyv-vásárlót, mivelhogy 10 könyvet nem csak itt lehet vásárolni, a csodában helyette lehetne a csoda saját rúnájáért betehetős könyvet vásárolni. az elsőt 1-ért;), majd 2-ért:), szépen sorbano_O...

:( - lehessen rúnaszilánkot csinálni belőle valahogy... :(:oops:

Gyuffy
Tysson Lar
****************************
A már felépitett csodákhoz mindig kellenek a rúnák és a szilánkok,de ha megnézed a Wikin a" Csodák"nál,akkor meglátod,hogy milyen csodákra, mennyi rúna, meg szilánk kell a fejlesztésekhez.
 

DeletedUser902

Vendég
Nekem majdnem 20 rúnából nem telt meg a kör. :)
Most szereztem meg a bajnokságban végre az utolsó törött követ, hogy végre fejlesszem a Hegyi csarnokomat 6-osra! :D
Vártam rá jó pár hetet! :D :cool:
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent