• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Visszautasítva Ősi csodák építésének segítése időgyorsítóval

Támogatod az ötlet továbbítását?


  • Összes szavazó
    36
  • A szavazás lezárult .

Prom3theusz

Tapasztalt építő
Az jutott eszembe, hogyha tudunk ősi TP-t betenni más játékos Ősi Csodájába, mért ne lehetne segíteni a másik építkezését időgyorsítóval?
 

Wiccara

Veterán
mért ne lehetne segíteni a másik építkezését időgyorsítóval
Szia,
az építkezés gyorsításának két módja is van; az egyik pont egy "külsős" a motiválás hatására; a másik önkéntes, saját gyorsító felhasználásával.
Kívülről belenyúlni más építkezésébe nem tartom jó ötletnek.
Indoklás :) :
Amikor rúnaszilánkra van szükségem, vagy amikor épp lett sok üres placc, megépítek haszontalan ősi csodákat azért, hogy utána elbonthassam.
Így tudok törni rúnákat a kör újbóli kirakásával. Kellemetlen lenne, ha közben valaki segítő szándékból hirtelen felhúzná, és vagy ő, esetleg más pakolt volna bele tp-t, ami a bontás miatt kidobásra kerül és jutalomláda se jár érte. Szintén van olyan, amikor fejlesztést kér feladat ( akár event, akár ismétlődő) ahol szintén tervez az ember/elf az időtényezővel. ( elindítom a 10 órás építkezést, de közbe még van 2-3 feladatom)
Az ötlet indíttatását segítő szándék vezérelte, ezt értékelem, de véleményem szerint nem mindig sülne el jól.

W.
 

Prom3theusz

Tapasztalt építő
Amikor rúnaszilánkra van szükségem, vagy amikor épp lett sok üres placc, megépítek haszontalan ősi csodákat azért, hogy utána elbonthassam.

Már tudod jelölni melyik ősi csoda a kedvenced, amibe kéred a segítséget. Azt lehessen csak gyorsítani. Így már jobban hangzik? ;)
 

Corvo

Veterán
Nem kell mindent gyorsítani. Amikor elkezdtem ezt a játékot még nem létezett gyorsító még is megvoltunk nélküle. A játékot kb 5 éve kezdtem. (nem kötekedésnek írtam, ez az én magán véleményem.)
 

bere007

Veterán
Már tudod jelölni melyik ősi csoda a kedvenced, amibe kéred a segítséget. Azt lehessen csak gyorsítani. Így már jobban hangzik? ;)

Építést lehet gyorsítani, ha az építőt kéred segítéskor. Annál több meg szerintem teljesen felesleges. Aki nem tud várni az szerezzen a toronyból, vagy a barkácsolásból gyorsítókat, vagy marad az örök klasszikus, fizessen.
 

Dizel1

Veterán
Annyi gyorsítót lehet szerezni a játékban, mint a tenger. Nekem százával vannak gyorsítóim. Szerintem, ha valaki gyorsítóból segítségre szorul, akkor annak stratégiát kell váltania.
 

Prom3theusz

Tapasztalt építő
Annyi gyorsítót lehet szerezni a játékban, mint a tenger. Nekem százával vannak gyorsítóim. Szerintem, ha valaki gyorsítóból segítségre szorul, akkor annak stratégiát kell váltania.
Jól megvagyok a stratégiámmal. Ha aktuálisan nincs akkor az is a stratégia része.
 

Deleted User - 373998

Vendég
Kedves Játékosok!
A Ötletet kihirdettük szavazásra. Kérünk benneteket, hogy szavazzatok.
Köszönjük az együttműködéseteket.
 

Deleted User - 373998

Vendég
Kedves Játékosok!
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot. Sajnos az ötletet nem tudjuk továbbítani mivel nem érte el a szükséges támogatottságot a közösség részéről.
 
Fent