• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Lezárva épületek össznépesség, összkultúra mutatása a fejlesztési fülön

Melkor

Tapasztalt építő
Sziasztok

Szerintem hasznos lenne, ha lehetne látni az épületeknél a fejlesztési fülön hogy összesen hány lakost és kultúrát igényel az épület az adott szinten. Csatoltam egy képet, amit a szegény ember Photoshop programjával csináltam :) (Paint) - Nyilván nem ennyi embert és kultúrát foglal az adott szinten az épület, mielőtt még egy troll ebbe kötne bele...

Üdv
elvenar_suggestion.png
 

DeletedUser379

Vendég
ezeket megtudhatod, ha rányomsz az eladásra...ott közli veled a játék h pontosan hány lakost és mennyi kultúrát "emészt fel" az aktuális szinten az adott épület.

tengermély tisztelettel: egy Troll.
 

Melkor

Tapasztalt építő
:) - aztán véletlenül eladod... - viszont ezek szerint az információk rendelkezésre állnak, ha tényleg le akarják fejleszteni, akkor nem nagy meló...

ezeket megtudhatod, ha rányomsz az eladásra...ott közli veled a játék h pontosan hány lakost és mennyi kultúrát "emészt fel" az aktuális szinten az adott épület.

tengermély tisztelettel: egy Troll.
 

DeletedUser1114

Vendég
igaz hogy külön külön meg lehet találni wikin, és eladás gombbal is megnézhető, de egyetértek a javaslattévővel
szivesen látnám én is ott ahol a képen jelezve van (a többi nem látható infóval együtt)
 

DeletedUser

Vendég
Plusz egy voks tőlem is az igen-re. Nagyon jó ötlet. :)
 
Fent