• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

áthelyezés...

DeletedUser2221

Vendég
sziasztok :) új játékos vagyok... tőbbnyire olvastam mindent a játékkal kapcsolatban nagyjából tudom mi hogy mükődik :) olyan kérdésem adódott hogy van rá lehetőség az áthelyezésre? ugyanis valószinü hogy a rendszer a legszélére dobott!! Körülöttem lévő játékosok inaktivak felettem senki sincs, piacon egyáltalán semmi..... és igy nem igazán tudok haladni ha nincs piac.... válaszokat köszönöm :)
 

DeletedUser902

Vendég
sziasztok :) új játékos vagyok... tőbbnyire olvastam mindent a játékkal kapcsolatban nagyjából tudom mi hogy mükődik :) olyan kérdésem adódott hogy van rá lehetőség az áthelyezésre? ugyanis valószinü hogy a rendszer a legszélére dobott!! Körülöttem lévő játékosok inaktivak felettem senki sincs, piacon egyáltalán semmi..... és igy nem igazán tudok haladni ha nincs piac.... válaszokat köszönöm :)

Szia!
Ha benne hagyod a "pipát" az automatikus áthelyezésben akkor át fogsz költözni, ha a rendszer talál neked egy megfelelő helyet (ugyanezek a bónuszos termelőid maradnak, csak a szomszédság változik).
Ezt a játékban a jobb alsó sarokban lévő fogaskerékre és azon belül is a kis fogaskerékre kattintva tudod leellenőrizni. Ha kinyílik az ablak és ki van pipálva a költöztetés fülecskéd, akkor költözöl. Ha nincs kipipálva, tegyél bele pipát (de úgy emlékszem, amíg nem veszed ki ez automatikusan benne marad). :) ;)
A költöztetés általában hétfőn van, de amíg nincs üres hely a bónuszaiddal, lehet pár hetet várni kell mire megtörténik és lesz valahol üresedés. :)
(Úgyh van remény! ;) :D )
 

DeletedUser2221

Vendég
üdv! :) hát ma reggelre rakott be új játékosokat felém is :) majd elválik mennyire lesznek aktivak és piacképesek :) ha feladják akkor az pech :eek:
 

DeletedUser1637

Vendég
Idővel kialakul az, benépesedik az a rész is, illetve a szomszédok is fejlődnek majd. Ha gyakran látogatjátok egymást (szomszédoltok), akkor szavak nélkül is kialakul a piaci csere is. ;)
 

Cristal

Újonc
253 259 284 301 nekem ez változott egy nap alatt,bár a szomszédaim ugyanazok...................és rámdőlt a rengeteg acél
 

Cristal

Újonc
Világtérkép koordináták.Amikor az egeret a helyezésedre tolod,megjelenik egy kis ablak ott irja......
 

DeletedUser992

Vendég
253 259 284 301 nekem ez változott egy nap alatt,bár a szomszédaim ugyanazok...................és rámdőlt a rengeteg acél
Nem ranglista pontok? Ha helyezésemre viszem az egeret, csak ranglista pontokat látok. Nem tudom hol, milyen helyezésre kell vinni az egeret. Lehet átviszem a szomszédba. :D
 
Fent