• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Üdvözletem Mindenkinek!

DeletedUser113

Vendég
Szeintem a város fejlesztést újra kéne tervezni!
A felderítés 9.400.000.- aranyba és 4 nap 2 órába kerűl.
Majd 8 tárgyalás, esetemben 17 szer.
A nyersanyag hozzá: selyem 98.000
deszka: 70.000
drágakő 98.000
márvány 11.000
elixir 18.000
ork 1306
az ipari kapacitásról nem számolok be, de kevés.
A katonaságot nem vonhatom be, 1791 az erőm és 9582
kellene. Sajnálom, hogy nincs banki támogatásom, csak a szorgalmam, még.
Kérném a többiek nevében is a segítségeteket!
 

DeletedUser4917

Vendég
Kérném a többiek nevében is a segítségeteket!
A játék megköveteli , hogy erőltesd az agyad , hidd el kreatívabb leszel a megoldásokban .
Ez a segítségem , igaz nem nekem címezted , de így kitéptem a sors kezéből a döntést ! Remélem kell . Csak úgy juthatsz a "fényre" ha mindent megteszel és tapasztalni fogod , hogy 1x csak már küzdened sem kell .
Mint Neonak a Mátrix c. film végén .
Gondolkodj ! Elképesztő az elme , hihetetlen milyen paradox szitukat tud megoldani . Olyan ez mint amikor a földben a mag elkezd felfele nőni de még nem látszik ez az a rész amikor még csak gyakorlod az agyad erőltetését .
Na ereszd rá az agyad a probléma megoldására , meg fogja enni :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Wiccara

Veterán
Kérném a többiek nevében is a segítségeteket!
Szia,

Üdv Elvenar varázslatos világában! :)
Szívesen segítünk, ha konkrét kérdésed van; nem a játékot kell újratervezni, hanem a stratégiád. ;)
Sokan, nagyon sokan szervereken át vagyunk túl a sokadik vendégfajon; minden fejezetnél újabb és újabb kihívásokkal találkozunk.
Ezt eleinte akadálynak, néha hibának, elvétve lehetetlennek gondoltam. Rengeteg ötletet kapok a mai napig a testvériségen belül és itt a fórumon is.
Ne add fel, hamar rá fogsz érezni az ízére és a sikerélmények után te is rabja leszel ;)
További jó játékot!

W.
 

GreenKnight

Veterán
Szeintem a város fejlesztést újra kéne tervezni!
A felderítés 9.400.000.- aranyba és 4 nap 2 órába kerűl.
Majd 8 tárgyalás, esetemben 17 szer.
A nyersanyag hozzá: selyem 98.000
deszka: 70.000
drágakő 98.000
márvány 11.000
elixir 18.000
ork 1306
az ipari kapacitásról nem számolok be, de kevés.
A katonaságot nem vonhatom be, 1791 az erőm és 9582
kellene. Sajnálom, hogy nincs banki támogatásom, csak a szorgalmam, még.
Kérném a többiek nevében is a segítségeteket!
Hogy klasszikussal éljek: "A hiba az Ön készülékében van."
 

DeletedUser113

Vendég
Szia! Mit nem értesz? Ha, nem érted, biztos területet pénért veszel, én rengeteg nyersiért, hónapokig gyűjtögetve.
Ezen szeretnék változtatni! Hidd el, hogy nem vagyok egyedűl! Segíts kérlek!
 

DeletedUser113

Vendég
Szia,

Üdv Elvenar varázslatos világában! :)
Szívesen segítünk, ha konkrét kérdésed van; nem a játékot kell újratervezni, hanem a stratégiád. ;)
Sokan, nagyon sokan szervereken át vagyunk túl a sokadik vendégfajon; minden fejezetnél újabb és újabb kihívásokkal találkozunk.
Ezt eleinte akadálynak, néha hibának, elvétve lehetetlennek gondoltam. Rengeteg ötletet kapok a mai napig a testvériségen belül és itt a fórumon is.
Ne add fel, hamar rá fogsz érezni az ízére és a sikerélmények után te is rabja leszel ;)
További jó játékot!

W.
Üdvözöllek! Köszönöm a semmit, már 5 éve játszom, olyan vagyok, mint az életben semmire nincs keret.
Szerintem nagy ár egy új területért, amit kértek. Ez a lényeg. Szeretettel fogadnék új stratégiát!
Köszönöm.
 

bere007

Veterán
Szia! Valamit rosszúl csinálok? Kérlek mondd meg, hogy mit!
Szamanta

Így elsőre ezeket mondanám:
A térképen nagyon előrehaladtál. A varázslók korában tartasz, tehát ha arányosan haladnál, akkor nem lenne ilyen drága. A helyedben (én anno megtettem) egy időre hanyagolnám a felderítéseket. Ha oldasz majd fel fejlett felderítőt, akkor olcsóbban is derítesz fel és a harc (kivásárlás) is könnyebb lesz.
Amíg vegyes manukkal gyártasz, mindig kevés árud lesz. Csak a bónuszosokat hagyd meg, mivel azok sokkal többet termelnek, a többit a piacról szerezd be. Sokkal hatékonyabb leszel így.
Sok kis műhelyed van, azokat én lecserélném 1 nagy műhelyre, azzal is hatékonyabb lennél. Vagy használj kalapács áldásokat és akkor nem kell azoknak a helyére nagy.

De ezek betöltéskor a tudtad-e sávban is le vannak már írva, hogy ezeket így kell csinálni. Ha ezekre átállsz, egy idő után minden sokkal gördülékenyebben fog majd menni és visszagondolva rájössz, hogy nem a rendszerrel van a gond. Azt azért mégsem várhatjuk el, hogy ingyen adjanak mindent.
 

DeletedUser113

Vendég
Így elsőre ezeket mondanám:
A térképen nagyon előrehaladtál. A varázslók korában tartasz, tehát ha arányosan haladnál, akkor nem lenne ilyen drága. A helyedben (én anno megtettem) egy időre hanyagolnám a felderítéseket. Ha oldasz majd fel fejlett felderítőt, akkor olcsóbban is derítesz fel és a harc (kivásárlás) is könnyebb lesz.
Amíg vegyes manukkal gyártasz, mindig kevés árud lesz. Csak a bónuszosokat hagyd meg, mivel azok sokkal többet termelnek, a többit a piacról szerezd be. Sokkal hatékonyabb leszel így.
Sok kis műhelyed van, azokat én lecserélném 1 nagy műhelyre, azzal is hatékonyabb lennél. Vagy használj kalapács áldásokat és akkor nem kell azoknak a helyére nagy.

De ezek betöltéskor a tudtad-e sávban is le vannak már írva, hogy ezeket így kell csinálni. Ha ezekre átállsz, egy idő után minden sokkal gördülékenyebben fog majd menni és visszagondolva rájössz, hogy nem a rendszerrel van a gond. Azt azért mégsem várhatjuk el, hogy ingyen adjanak mindent.
Köszönöm szépen tanácsaidat, igyekszem követni.
 

DeletedUser113

Vendég
Köszönöm szépen tanácsaidat, igyekszem követni.
Szia! Kedves bere007!
Igen messze kerűltem a városomtól. 459 teröletet foglaltam el és most egy területért 17 foglalást kértek./475 kell.
Ha prémium bővítésem lenne és 1250 gyémántom, nem kéne kőrbe járni a térképet.
A kutatási bővítés sem egyszerű, míg odaérünk hónapokba kerűl és 12 millió aranyba még.
Mivel zárt a terület, csak beleszúrkálva lehet a várost fejleszteni.
Okosan ki van találva, hogy a fejlesztés sose legyen egy méretű!
Tudom, hogy anyagi világban élünk, de ez csak egy játék!!!!!!!!!
Jó egészség! Szamanta.
 

SirSmithy

Veterán
Szia! Kedves bere007!
Igen messze kerűltem a városomtól. 459 teröletet foglaltam el és most egy területért 17 foglalást kértek./475 kell.
Ha prémium bővítésem lenne és 1250 gyémántom, nem kéne kőrbe járni a térképet.
A kutatási bővítés sem egyszerű, míg odaérünk hónapokba kerűl és 12 millió aranyba még.
Mivel zárt a terület, csak beleszúrkálva lehet a várost fejleszteni.
Okosan ki van találva, hogy a fejlesztés sose legyen egy méretű!
Tudom, hogy anyagi világban élünk, de ez csak egy játék!!!!!!!!!
Jó egészség! Szamanta.
Gyakorlatilag az utolsó (vagy utolsó előtti) térképes bővítésnél jársz. Szóval a térképről hamarosan nem kapsz új bővítést.
itt jön a hetek azon része, amikor meg kell tanulnunk, h hogyan gazdálkodunk az adott területtel. Ez egy új nézőpontja a játéknak. :)
 

Wiccara

Veterán
Okosan ki van találva, hogy a fejlesztés sose legyen egy méretű!
Kedves Szamanta!

bere007 remekül összefoglalta, hogyan tudsz a manuk átszervezésével hatékonyabb lenni; selyem, drágakő és márvány a bónuszosod, a kristály és varázspor manuk lebontásával helyet, embert és kultúrát nyersz, amit a bónuszos manukba tudnál fektetni, kevesebb helyen nagyobb termelékenységgel. Szintén minőségi csere, ha az ork korból szerzett kultikat lecseréled újabbakra.
Valóban okosan találták ki, hogy folyamatosan bontani, építeni , variálni kelljen; de ehhez nem kell pénztárca, csak tervezgetés és logika.
Engedd el a terület-dilemmát, hisz hamarosan eljutsz te is oda, ahová mi is; hogy nem lesz több bővítési lehetőség.
Folyamatos választásokat kér a játék; termelsz vagy harcolsz, eszerint a csodák megválasztása se mindegy.
de ez csak egy játék
ez pontosan így van :)

Minden jót!
W.
 

Vmadar

Felderítő
Szeintem a város fejlesztést újra kéne tervezni!
A felderítés 9.400.000.- aranyba és 4 nap 2 órába kerűl.
Majd 8 tárgyalás, esetemben 17 szer.
A nyersanyag hozzá: selyem 98.000
deszka: 70.000
drágakő 98.000
márvány 11.000
elixir 18.000
ork 1306
az ipari kapacitásról nem számolok be, de kevés.
A katonaságot nem vonhatom be, 1791 az erőm és 9582
kellene. Sajnálom, hogy nincs banki támogatásom, csak a szorgalmam, még.
Kérném a többiek nevében is a segítségeteket!

Szia.

Igen, sajnos ez így van, és nem csak itt hanem minden téren igyekeznek lassítani és egyre nehezebbé tenni a játékot, aminek nem igazán értem a hátterét.
Talán azt remélik marketing szempontból, hogy így többet fognak rá költeni, de s jelenlegi event és az új bajnoki rendszerrel (ha bejön) nálam, és még további 5 klántársamnál az utolsó cseppek jönnek a pohárba. Szóval ezzel csak ezt fogják elérni sajnos...
Sokat gondolkodom rajta, hogy itt az ideje abbahagyni és valami más után nézni, szerintem fontold meg te is.
 

Wiccara

Veterán
szerintem fontold meg te is.
V=vész? :)
Ez esetben nickhű a negatív megnyilvánulás, DE!
jelenlegi event és az új bajnoki rendszerrel
az event most kimondottan jó lett a korábbi baklövésekhez képest ( gondolok itt a 16 masnis ittapirosra), a bajnoki pedig még el se ért hozzánk, csupán a szele ( híre)!
Annyi azért már átszűrődött a bétásoktól, hogy az átlag bajnokisoknak a tárgyalásos része kimondottan kedvezőbb, a csaták az elején pedig szinte bármilyen egységgel nyerhetőek.. szóval előbb kóstoljunk bele, mielőtt bárkit is lebeszélnénk! ;)
 
Fent