• Kedves olvasó,

Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Üdvözletem Mindenkinek!

Szamanta

Újonc
Szeintem a város fejlesztést újra kéne tervezni!
A felderítés 9.400.000.- aranyba és 4 nap 2 órába kerűl.
Majd 8 tárgyalás, esetemben 17 szer.
A nyersanyag hozzá: selyem 98.000
deszka: 70.000
drágakő 98.000
márvány 11.000
elixir 18.000
ork 1306
az ipari kapacitásról nem számolok be, de kevés.
A katonaságot nem vonhatom be, 1791 az erőm és 9582
kellene. Sajnálom, hogy nincs banki támogatásom, csak a szorgalmam, még.
Kérném a többiek nevében is a segítségeteket!

Ferenc99

Tapasztalt építő
A játék megköveteli , hogy erőltesd az agyad , hidd el kreatívabb leszel a megoldásokban .
Ez a segítségem , igaz nem nekem címezted , de így kitéptem a sors kezéből a döntést ! Remélem kell . Csak úgy juthatsz a "fényre" ha mindent megteszel és tapasztalni fogod , hogy 1x csak már küzdened sem kell .
Mint Neonak a Mátrix c. film végén .
Gondolkodj ! Elképesztő az elme , hihetetlen milyen paradox szitukat tud megoldani . Olyan ez mint amikor a földben a mag elkezd felfele nőni de még nem látszik ez az a rész amikor még csak gyakorlod az agyad erőltetését .
Na ereszd rá az agyad a probléma megoldására , meg fogja enni :)

Utoljára szerkesztve:

Wiccara

Veterán
Szia,

Üdv Elvenar varázslatos világában! :)
Szívesen segítünk, ha konkrét kérdésed van; nem a játékot kell újratervezni, hanem a stratégiád. ;)
Sokan, nagyon sokan szervereken át vagyunk túl a sokadik vendégfajon; minden fejezetnél újabb és újabb kihívásokkal találkozunk.
Ezt eleinte akadálynak, néha hibának, elvétve lehetetlennek gondoltam. Rengeteg ötletet kapok a mai napig a testvériségen belül és itt a fórumon is.
Ne add fel, hamar rá fogsz érezni az ízére és a sikerélmények után te is rabja leszel ;)
További jó játékot!

W.

GreenKnight

Veterán
Szeintem a város fejlesztést újra kéne tervezni!
A felderítés 9.400.000.- aranyba és 4 nap 2 órába kerűl.
Majd 8 tárgyalás, esetemben 17 szer.
A nyersanyag hozzá: selyem 98.000
deszka: 70.000
drágakő 98.000
márvány 11.000
elixir 18.000
ork 1306
az ipari kapacitásról nem számolok be, de kevés.
A katonaságot nem vonhatom be, 1791 az erőm és 9582
kellene. Sajnálom, hogy nincs banki támogatásom, csak a szorgalmam, még.
Hogy klasszikussal éljek: "A hiba az Ön készülékében van."

Szamanta

Újonc
Szia,

Üdv Elvenar varázslatos világában! :)
Szívesen segítünk, ha konkrét kérdésed van; nem a játékot kell újratervezni, hanem a stratégiád. ;)
Sokan, nagyon sokan szervereken át vagyunk túl a sokadik vendégfajon; minden fejezetnél újabb és újabb kihívásokkal találkozunk.
Ezt eleinte akadálynak, néha hibának, elvétve lehetetlennek gondoltam. Rengeteg ötletet kapok a mai napig a testvériségen belül és itt a fórumon is.
Ne add fel, hamar rá fogsz érezni az ízére és a sikerélmények után te is rabja leszel ;)
További jó játékot!

W.
Üdvözöllek! Köszönöm a semmit, már 5 éve játszom, olyan vagyok, mint az életben semmire nincs keret.
Szerintem nagy ár egy új területért, amit kértek. Ez a lényeg. Szeretettel fogadnék új stratégiát!
Köszönöm.

bere007

Veterán
Szia! Valamit rosszúl csinálok? Kérlek mondd meg, hogy mit!
Szamanta
Így elsőre ezeket mondanám:
A térképen nagyon előrehaladtál. A varázslók korában tartasz, tehát ha arányosan haladnál, akkor nem lenne ilyen drága. A helyedben (én anno megtettem) egy időre hanyagolnám a felderítéseket. Ha oldasz majd fel fejlett felderítőt, akkor olcsóbban is derítesz fel és a harc (kivásárlás) is könnyebb lesz.
Amíg vegyes manukkal gyártasz, mindig kevés árud lesz. Csak a bónuszosokat hagyd meg, mivel azok sokkal többet termelnek, a többit a piacról szerezd be. Sokkal hatékonyabb leszel így.
Sok kis műhelyed van, azokat én lecserélném 1 nagy műhelyre, azzal is hatékonyabb lennél. Vagy használj kalapács áldásokat és akkor nem kell azoknak a helyére nagy.

De ezek betöltéskor a tudtad-e sávban is le vannak már írva, hogy ezeket így kell csinálni. Ha ezekre átállsz, egy idő után minden sokkal gördülékenyebben fog majd menni és visszagondolva rájössz, hogy nem a rendszerrel van a gond. Azt azért mégsem várhatjuk el, hogy ingyen adjanak mindent.

Szamanta

Újonc
Így elsőre ezeket mondanám:
A térképen nagyon előrehaladtál. A varázslók korában tartasz, tehát ha arányosan haladnál, akkor nem lenne ilyen drága. A helyedben (én anno megtettem) egy időre hanyagolnám a felderítéseket. Ha oldasz majd fel fejlett felderítőt, akkor olcsóbban is derítesz fel és a harc (kivásárlás) is könnyebb lesz.
Amíg vegyes manukkal gyártasz, mindig kevés árud lesz. Csak a bónuszosokat hagyd meg, mivel azok sokkal többet termelnek, a többit a piacról szerezd be. Sokkal hatékonyabb leszel így.
Sok kis műhelyed van, azokat én lecserélném 1 nagy műhelyre, azzal is hatékonyabb lennél. Vagy használj kalapács áldásokat és akkor nem kell azoknak a helyére nagy.

De ezek betöltéskor a tudtad-e sávban is le vannak már írva, hogy ezeket így kell csinálni. Ha ezekre átállsz, egy idő után minden sokkal gördülékenyebben fog majd menni és visszagondolva rájössz, hogy nem a rendszerrel van a gond. Azt azért mégsem várhatjuk el, hogy ingyen adjanak mindent.
Köszönöm szépen tanácsaidat, igyekszem követni.

Szamanta

Újonc
Köszönöm szépen tanácsaidat, igyekszem követni.
Szia! Kedves bere007!
Igen messze kerűltem a városomtól. 459 teröletet foglaltam el és most egy területért 17 foglalást kértek./475 kell.
Ha prémium bővítésem lenne és 1250 gyémántom, nem kéne kőrbe járni a térképet.
A kutatási bővítés sem egyszerű, míg odaérünk hónapokba kerűl és 12 millió aranyba még.
Mivel zárt a terület, csak beleszúrkálva lehet a várost fejleszteni.
Okosan ki van találva, hogy a fejlesztés sose legyen egy méretű!
Tudom, hogy anyagi világban élünk, de ez csak egy játék!!!!!!!!!
Jó egészség! Szamanta.

sirsmithy

Tapasztalt építő
Szia! Kedves bere007!
Igen messze kerűltem a városomtól. 459 teröletet foglaltam el és most egy területért 17 foglalást kértek./475 kell.
Ha prémium bővítésem lenne és 1250 gyémántom, nem kéne kőrbe járni a térképet.
A kutatási bővítés sem egyszerű, míg odaérünk hónapokba kerűl és 12 millió aranyba még.
Mivel zárt a terület, csak beleszúrkálva lehet a várost fejleszteni.
Tudom, hogy anyagi világban élünk, de ez csak egy játék!!!!!!!!!
Jó egészség! Szamanta.
Gyakorlatilag az utolsó (vagy utolsó előtti) térképes bővítésnél jársz. Szóval a térképről hamarosan nem kapsz új bővítést.
itt jön a hetek azon része, amikor meg kell tanulnunk, h hogyan gazdálkodunk az adott területtel. Ez egy új nézőpontja a játéknak. :)

Wiccara

Veterán
Kedves Szamanta!

bere007 remekül összefoglalta, hogyan tudsz a manuk átszervezésével hatékonyabb lenni; selyem, drágakő és márvány a bónuszosod, a kristály és varázspor manuk lebontásával helyet, embert és kultúrát nyersz, amit a bónuszos manukba tudnál fektetni, kevesebb helyen nagyobb termelékenységgel. Szintén minőségi csere, ha az ork korból szerzett kultikat lecseréled újabbakra.
Valóban okosan találták ki, hogy folyamatosan bontani, építeni , variálni kelljen; de ehhez nem kell pénztárca, csak tervezgetés és logika.
Engedd el a terület-dilemmát, hisz hamarosan eljutsz te is oda, ahová mi is; hogy nem lesz több bővítési lehetőség.
Folyamatos választásokat kér a játék; termelsz vagy harcolsz, eszerint a csodák megválasztása se mindegy.
de ez csak egy játék
ez pontosan így van :)

Minden jót!
W.