• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Újra "lottó"

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser902

Vendég
..... én már nem is merek semmit se.... mert ez az egész lehet az én hibám..... :(
 

DeletedUser2252

Vendég
Nyertél 500 gyémántot. Megkapod, ha átküldöd a bankkártyaszámod és a hozzá tartozó kódot.
;)
Egyébként meg feladom. Write-Only emberekkel nincs mit kezdeni.
Szerintem ez nem akkora bűn, hogy ilyeneket kelljen rá írkálni.Miért zavar téged, hogy rossz helyre írtam, az én problémám, neked nincs belőle károd. Kezdő vagyok, most jöttem ide először. Talán nem kellett volna. Mi lett volna ha egyszerűen segítőkészen azt írod, hogy nem ide kell.
 

DeletedUser2252

Vendég
Nyertél 500 gyémántot. Megkapod, ha átküldöd a bankkártyaszámod és a hozzá tartozó kódot.
;)
Egyébként meg feladom. Write-Only emberekkel nincs mit kezdeni.
Úgy látom, legalább jól szórakoztok. Gratulálok, Ti bizonyára sohasem tévedtek semmiben és mindent mindig jól csináltok.
 

DeletedUser

Vendég
Oké, ezt tudom, már megtettem a tippem. A kérdésem az lett volna, hogy hányszor tippelhetek naponta, mivel a variációk száma nem mondom, hogy végtelen, de akad egypár.
Mint a kiírásban is benne van 1* tippelhet mindenki a játék ideje alatt. Érdekes lenne, ha valaki végig tippelné a variációk sorát, lenne néhány szelvénye. :D
 

DeletedUser1426

Vendég
Én már kedden megtettem a tippet és még mindig moderátori jóváhagyásra vár..
 

DeletedUser7

Vendég
A játék végéig úgy is marad, ha végeztünk az összesítéssel jóváhagyjuk a bejegyzéseket.
 

DeletedUser3

Vendég
Úgy látom, legalább jól szórakoztok. Gratulálok, Ti bizonyára sohasem tévedtek semmiben és mindent mindig jól csináltok.
Nyilván mindenki hibázott már életében, és elhiheted, senki nem sértő szándékkal írta, amit írt. Csak azért ismerjük be, elég vicces, hogy megkérdezi valaki, hova kell írni a tippet, megválaszoljuk többen, és a következő hozzászólás újra egy tipp, aminek nem itt a helye.

Érdekes felmérést lehetne készíteni a fórumon zajló események alapján. :D
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent