• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Továbbítva Új verzió

GP66

Újonc
Sziasztok!

Platform : PC
Az új verzió v1.160.3 (967bc1a) - html5 (2022-09-29 12:56) megjelenése óta az épület fejlesztési információk elég erősen megcsappantak.
Csak egy képet csatolok, mert a hiba tömegesen jelentkezik, szinte minden nem alap épületen.

Átnéztem újra ezeket az épületeket és úgy vettem észre, hogy a kúltúra fejlesztési infók tűntek el. Rácsekkoltam Androidon, ott rendben van. Ott látható egy a csatolt képről hiányzó, zöld jobbra nyíl és egy 410-es érték.
 

Csatolmányok

  • Fejlesztes.jpg
    Fejlesztes.jpg
    46,2 KB · Megtekintések: 21
Utoljára szerkesztve:

Deleted User - 373998

Vendég
Sziasztok!

Platform : PC
Az új verzió v1.160.3 (967bc1a) - html5 (2022-09-29 12:56) megjelenése óta az épület fejlesztési információk elég erősen megcsappantak.
Csak egy képet csatolok, mert a hiba tömegesen jelentkezik, szinte minden nem alap épületen.

Átnéztem újra ezeket az épületeket és úgy vettem észre, hogy a kúltúra fejlesztési infók tűntek el. Rácsekkoltam Androidon, ott rendben van. Ott látható egy a csatolt képről hiányzó, zöld jobbra nyíl és egy 410-es érték.
Szia!

Szóval a kicsi zöld nyilacskára gondolsz ami jobbra mutat, és megmutatja, hogy a következő korban mennyivel emelkedik a kultúra??.
Továbbítom az illetékesek felé, majd ők többet tudnak erről.
Köszönjük az észrevételt.
 

GP66

Újonc
Ja és még egy szösszenet mely lehet elkerülte a figyelmedet a kép nézése során. Nem az Áttekintés fül az aktív, hanem a Fejlesztés. Az áttekintés fülön tényleg elegendő az ami most látszik, de az a baj, hogy a fejlesztés fülön ennél több információnak kellene lennie, de már nincs ....
 

Deleted User - 373998

Vendég
Ja és még egy szösszenet mely lehet elkerülte a figyelmedet a kép nézése során. Nem az Áttekintés fül az aktív, hanem a Fejlesztés. Az áttekintés fülön tényleg elegendő az ami most látszik, de az a baj, hogy a fejlesztés fülön ennél több információnak kellene lennie, de már nincs ....
Köszönöm, olvass vissza. Továbbítottam.
 
Fent