• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió: 1.95

Mihaszna

Veterán
Nekem lenne egy kérdésem.

" Profil - Ezentúl nem lehet egyszerre többször megnyitni a városnév szerkesztő ablakot. '

Ez konkrétan mit jelent? Napi max. egyszer? Vagy hogy kell érteni? :rolleyes:
 

Siorna

Veterán
Ez konkrétan mit jelent? Napi max. egyszer? Vagy hogy kell érteni?
Billentyűzetemből vetted ki a szót! Pont ezt akartam én is kérdezni!
Annak viszont nagyon örülök, hogy végre a mobilos verzióban is látom az árucikkek között az érző árukat - nagyon macerás volt a főépületes infószerzés.
 

Deleted User - 204368

Vendég
szerintem arra érti h az ablakot mint aböngészőben többször meg tudtad nyitni vagyis egyzerre több is volt aktív. most már csak 1 lesz. gondolom én
 

DeletedUser3

Vendég
Egyszerre nem lehet megnyitni többször. Egy hiba miatt meg lehetett többször is nyitni egyidőben, de ezetúl egyszerre csak egyszer lehet. Ha újra meg akarod nyitni, előtte be kell zárni (de miért kéne, hisz ha nyitva van, akkor nyitva van.)
 

Deleted User - 242797

Vendég
Sziasztok
Hoshi,nem látom a gyors pacsit,ezek szerint még nem kerül bevezetésre minden játékosnál..? Remélem tévedek.
 

liliputy

Veterán
Már nagyon vártam a frissítést, mert én is azt hittem, hogy majd most sor kerül a gyors pacsizásra, hát nagyot csalódtam, hogy ez még nem érhető el mindenkinek :(
 

DeletedUser5381

Vendég
Mi mobilosok meg a más ősi csodájába való pakolást várjuk nagyon, nekünk is nagy csalódás volt ez a frissítés. Minek kell akkor ígérgetni?
 
Fent