• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió: 1.93

DeletedUser3567

Vendég
A szomszédi segítség nyújtásánál kifejezetten tetszik a külön ablak, ahol válogathatunk a szomszéd "megsegíteni" kívánt épületei közül. Így nem kell a városában böngészni, sokkal gyorsabb és egyszerűbb! :)
 

DeletedUser1646

Vendég
A szomszédi segítség nyújtásánál kifejezetten tetszik a külön ablak, ahol válogathatunk a szomszéd "megsegíteni" kívánt épületei közül. Így nem kell a városában böngészni, sokkal gyorsabb és egyszerűbb! :)
Nálam semmi nem változott.
 

DeletedUser262

Vendég
Nálam semmi nem változott.

Új verzió: 1.92

Fejlesztések: Folytatjuk a felhasználói felülettel kapcsolatos fejlesztéseinket. Néhány ilyen változtatás egyelőre csak kevés játékosnál lesz elérhető, amíg a funkció tesztje folyik. A funkció aktiválása a frissítéstől külön történik.
 

DeletedUser1646

Vendég
Köszi szépen. Arra nem gondoltam, hogy az 1.92-es verzióval van kapcsolatban. :D
Így már nem szomorkodok. :D
 

DeletedUser3567

Vendég
Új verzió: 1.92

Fejlesztések: Folytatjuk a felhasználói felülettel kapcsolatos fejlesztéseinket. Néhány ilyen változtatás egyelőre csak kevés játékosnál lesz elérhető, amíg a funkció tesztje folyik. A funkció aktiválása a frissítéstől külön történik.
Ezek szerint én valami "kiválasztott" lettem? :)
 

DeletedUser5383

Vendég
én is ledöbbentem mikor a barátom az én gépemen (aptop ) jellentkezett be a játékába övén megy . a frissítés . enyémen meg nem . miértjéért regisztráltam a fórumba . nagyon alkalmatlan a jáltékra a gépem . kb 200 felderített tartományt végig llátogatni ugy hogy kattintok a játékosra tölt a gép 20-30 mp turkálok kilépés a térképre megint 20-30 mp . uj játékost kezdeni 20-30 mp ---- na nem ! .
 

Lupuj

Erős harcos
Szia!
Hogy is van ez? :eek:
Nem a játékos PROFILHOZ, hanem készülékhez (PC. tablet, laptop, teló) lenne kötve a frissítés?
Nem valószínű!
A te gépeden, de az ő profiljába belépve ugyan azt kell(ene) elérnie, mintha a saját gépén játszana.
 

Lupuj

Erős harcos
Más!
Miért kellett a betakarítás érintési pontját az eddig BEVÁLT helyről (termény, arany, alapanyag IKONJA helyett) áttenni az épületre? :eek:
Miért kellett egy már működő funkciót - csak azért, mert valami okostojás úgy gondolta, hogy NEKÜNK ez úgy lesz jó - megváltoztatni? :oops:
Piszkosul zavaró, hogy az ikonok alá kell bökdösni, nem egyszer leszedve azt is, amit nem akartam.
A mostani betakarításkor éppen eszembe jutott jelzőket - a programozókkal kapcsolatban - most inkább nem írom le.
 

DeletedUser3567

Vendég
Szia!
Hogy is van ez? :eek:
Nem a játékos PROFILHOZ, hanem készülékhez (PC. tablet, laptop, teló) lenne kötve a frissítés?
Nem valószínű!
A te gépeden, de az ő profiljába belépve ugyan azt kell(ene) elérnie, mintha a saját gépén játszana.
Szerintem, pont hogy a profilhoz kötötték a frissítést.. Már csak azért is, mert az itthoni gépemen és a céges gépen is ugyanúgy működik az új feature.
 

DeletedUser5383

Vendég
sziasztok Lupuj ,& Krumplihold . feltételezem az én hozzászólásomra reagáltatok
a történet . !!!! L betű hiány !!!!
jött a barátom . pár nappal ellötte gondja lett az ő készülékével ( teefon vagy tablet ) . és közben mondja van uj frissítés az elvenáron. azt viszomt szerintem ő sem tudta hogy csak tesztelés végett pár embernél .
és kérdi fel--e mehet a játékaira ? miért is ne . persze nyugodtam .
1 hét után léptem be a fórum közösségébe . mert vártam mikor jelenik meg náam is frissítés . hát nem jött .
viszont már átom a hátrányát . mivel én csak webes verziőt hasznáok . és a frissítés ,a kereskedés értesítést érinti segítés föépulet és kultura , ha ősi csodázni szeretnék ennél a játékosnál átkell mennem a térképen való átogatásra nekem az nagyon nehéz . ásd korábbi hozzá szólást . akkor nem figyelltem meg igazán mit is érint a frissítés .
 

DeletedUser5020

Vendég
Nekem a legújabb frissités óta olyan lassú lett, hogy már azon gondolkozom törlöm az egészet mert így nem lehet játszani :( frusztráló hogy akadozik az egész belső városom, de csak ott, térkép nem...miért kellett egy jól működő verziót lecserélni? Pedig szerettem ezt a játékot....
 

Lupuj

Erős harcos
Szerintem, pont hogy a profilhoz kötötték a frissítést.. Már csak azért is, mert az itthoni gépemen és a céges gépen is ugyanúgy működik az új feature.

Szia!

Azt hiszem, elkerülte a figyelmedet a kezdő mondatom végén lévő kérdőjel (a 2. mondat meg főleg, a 3.-ról már ne is írjak ...)!!! :p (szövegértelmezés)
Tehát ... szerintem is(!) a játékos profiljához van kötve MINDEN.
Teljesen mindegy milyen géppel és hol lép be a játékba, ugyan azt fogja tudni, mintha otthon játszana a PC-je/telefonja/stb. használatával.
Az egy másik dolog, hogy nem minden eszközön érhető el minden funkció.
 

DeletedUser5383

Vendég
Szia!

Azt hiszem, elkerülte a figyelmedet a kezdő mondatom végén lévő kérdőjel (a 2. mondat meg főleg, a 3.-ról már ne is írjak ...)!!! :p (szövegértelmezés)
Tehát ... szerintem is(!) a játékos profiljához van kötve MINDEN.
Teljesen mindegy milyen géppel és hol lép be a játékba, ugyan azt fogja tudni, mintha otthon játszana a PC-je/telefonja/stb. használatával.
Az egy másik dolog, hogy nem minden eszközön érhető el minden funkció.
helló 1 láttam a kérdőjelet - a : hogy is van ez ... végén .
2 igen azt is tudom hogy, játékoshoz van kötve . és nem géphez . - furcsa is lenne -
3 és ez vot a gond mert nem tudtuk hogy csak pár embernél van tesztelés végett .
( időző jel , 25 évet nyomdában húztam le . tudok ovasni .és értemezni )
viszont te barátom teljesen figyemen kívül hagytad
-- ... szerintem ő sem tudta hogy csak tesztelés végett pár embernél . ..--
 

Lupuj

Erős harcos
helló 1 láttam a kérdőjelet - a : hogy is van ez ... végén .
2 igen azt is tudom hogy, játékoshoz van kötve . és nem géphez . - furcsa is lenne -
3 és ez vot a gond mert nem tudtuk hogy csak pár embernél van tesztelés végett .
( időző jel , 25 évet nyomdában húztam le . tudok ovasni .és értemezni )
viszont te barátom teljesen figyemen kívül hagytad
-- ... szerintem ő sem tudta hogy csak tesztelés végett pár embernél . ..--

Szia!

Na, akkor fussál neki ismét és nézd meg a 2. (második) mondatom végét!
Na, mi van ott? IGEN! 1 (egy) kérdőjel!!!
De ennek már nincs jelentősége. ;)

Lehet, hogy nyomdában dolgozál, de hogy nem te voltál a szedő vagy a lektor, az biztos.
Ilyen helyesírással ...

Na, de ez már tényleg OFF.
1 tehenet fejünk, csak másik oldalon. :)

Kellemes ünnepeket kívánok!
 

DeletedUser5383

Vendég
Szia!

Na, akkor fussál neki ismét és nézd meg a 2. (második) mondatom végét!
Na, mi van ott? IGEN! 1 (egy) kérdőjel!!!
De ennek már nincs jelentősége. ;)

Lehet, hogy nyomdában dolgozál, de hogy nem te voltál a szedő vagy a lektor, az biztos.
Ilyen helyesírással ...

Na, de ez már tényleg OFF.
1 tehenet fejünk, csak másik oldalon. :)

Kellemes ünnepeket kívánok!
hogy kis betűve írok megvan az oka (L betű hiányzik ki volt írva pár hozzászólásná .)
tudod mit , légy szíves adj egy, vadi új laptpot . ameynek nincs semmi baja a bilenytyűzezéve
és a második kérdőjeledre is ott a váaszom a 2. váaszom
és innentől befejeztem .
 
Fent