• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió: 1.92

DeletedUser3

Vendég
Neki a mobilon volt gondja a rövidítéssel, ez meg böngészős, lehet itt tetszeni fog neki :p
 

DeletedUser4915

Vendég
Végre mobilon is lehet üzenet küldeni így nem is hagyom abba a játékot;););)
 

DeletedUser3

Vendég
Hol találni meg a levelezést? Frissült, de nem találjuk.
A megoldás a bejegyzésben olvasható:
Figyelem: A mobilalkalmazás privát üzenet funkciója csak azután válik elérhetővé, hogy minden játékosnál elérhető lesz az 1.92-es verzió.

A szerver frissült, néhány embernél az app is, de a Google-n és Apple-n múlik, mikor frissül mindenkinél az alkalmazás.
 

DeletedUser4915

Vendég
A megoldás a bejegyzésben olvasható:


A szerver frissült, néhány embernél az app is, de a Google-n és Apple-n múlik, mikor frissül mindenkinél az alkalmazás.
Csak ezzel az a baj hogy nincs meg mert ez valami átverés volt közel 1éve várok rá hogy legyen szépek vagytok
 

DeletedUser3

Vendég
Ezt kifejtenéd bővebben, nem igazán érthető, amit leírtál.
 

DeletedUser3

Vendég
Igen, ahogy fentebb leírtam, azért, mert még nem mindenkinél érhető el az új alkalmazásverzió. Csak azután tudjuk aktiválni az üzenetfunkciót, hogy az Apple és Google is elérhetővé teszi az új verziót mindenkinél, különben aki a régi verzión ragadt, annak használhatatlan lesz az alkalmazás.
 

ElfSusa

Erős harcos
"Lehetőség van a játékosok jelentésére, de ezzel automatikusan a tiltólistátokra teszitek az adott játékost! "
Ez veszélyes kissé nem? Ha megharagszom valakire és jelentem, jól ki tudok vele tolni. Ti nem gondoljátok? A tiltólista pontosan mit jelent? Milyen szankciókat alkalmaznak vele szemben?
 

SirSmithy

Veterán
"Lehetőség van a játékosok jelentésére, de ezzel automatikusan a tiltólistátokra teszitek az adott játékost! "
Ez veszélyes kissé nem? Ha megharagszom valakire és jelentem, jól ki tudok vele tolni. Ti nem gondoljátok? A tiltólista pontosan mit jelent? Milyen szankciókat alkalmaznak vele szemben?
Tiltolista = nem tud neked üzenetet írni.
 

DeletedUser3

Vendég
"Lehetőség van a játékosok jelentésére, de ezzel automatikusan a tiltólistátokra teszitek az adott játékost! "
Ez veszélyes kissé nem? Ha megharagszom valakire és jelentem, jól ki tudok vele tolni. Ti nem gondoljátok? A tiltólista pontosan mit jelent? Milyen szankciókat alkalmaznak vele szemben?
Természetesen nem a játékból kerül tiltásra, csak neked nem fog tudni privát üzenetet írni. :D
 

Lupuj

Erős harcos
:rolleyes:
Lupuj örülni fog az 100k-s rövidítésnek

Na, jól van! Ha már meg lettem szólítva ... kedves RED1! :rolleyes:

Nekem igazából még nagyon sokáig nem fog ez a "k" megjelenni, de ...

Sajnos ismét(!) megmutatkozott a készítők rugalmatlansága. :(
Semmi szükség nem lett volna erre a "k"-zásra, ha kicsit gondolkodtak volna és láttak volna ezen a lapon.

Ugyanis még jóval nagyobb szám is elférne, ha a mellette lévő Kombináló katalizátor mezőjét, valamint a gyémántos nyomógombot sokkal kisebbre vették volna.
Sőt, valójában a Kombináló katalizátor mezője meletti "i"-re sincs szükség, csupán a számmezőre kellett volna tenni a felugró infót (amiből még a Varázsakadémia említése is kihagyható, hiszen láthatóan éppen az van megnyitva), nem pedig megismételni a Bűbájtöredék ablakában felugró szöveget, hiszen annak itt semmi értelme - nem ide való.

Na, röviden ennyi lenne erről az ÉN véleményem. Nem zavar, de lehetett volna okosabban/rugalmasabban is.
Például így:
Bűbáj töredék számmező.png
A szövegmező a katalizátor fölé érve jelenne meg.

(igyekeztem KEVÉS nagybetűt használni, nehogy valakinek/bárkinek megfájduljon a szeme/feje) :)
 

w.Joe

Felderítő
@Hoshi nem tudom bugnak vagy otletnek szamit, de az erzo aruk mennyisege nem latszik mobilon a felso savbol elerheto raktar panelen, esetleg a tobbi ikon csokkentesevel kiferne.

A mobilos verzio fejlesztoinek egyebkent minden elismeresem (igy elore is, mivel a levelezes meg nem aktiv), csak igy tovabb.
 

DeletedUser3

Vendég
@Hoshi nem tudom bugnak vagy otletnek szamit, de az erzo aruk mennyisege nem latszik mobilon a felso savbol elerheto raktar panelen, esetleg a tobbi ikon csokkentesevel kiferne.

A mobilos verzio fejlesztoinek egyebkent minden elismeresem (igy elore is, mivel a levelezes meg nem aktiv), csak igy tovabb.
Nem hiba, de már továbbított kérés. Jelenleg sajnos csak a főépületből látszik a mennyiség.

A kedves szavakat pedig köszönjük, továbbítom. :)
 
Fent