• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió: 1.91

Mihaszna

Veterán
"A Barna medve, Panda és Jegesmedve első szinű receptjei hozzáadásra kerültek a barkácsoláshoz. A többi fejlődő épülethez hasonlóan csak akkor lesznek elérhetők, ha az adott épületből sem a raktárban, sem a városban nincs egy darab sem."

Felmerült bennem a kérdés a Fejlődő épületek kapcsolatban, hogy aki "összebarkácsolja" őket (bele értve a Főnixes madár épületeket is), az honnan szerez hozzá ereklyéket, amik szükségesek lennének hozzá, hogy érjen is valamit, ne csak egyes szinttel "foglalja" a helyet?


Üdvözlöm az új műhely funkciót :)
 

DeletedUser3

Vendég
Felmerült bennem a kérdés a Fejlődő épületek kapcsolatban, hogy aki "összebarkácsolja" őket (bele értve a Főnixes madár épületeket is), az honnan szerez hozzá ereklyéket, amik szükségesek lennének hozzá, hogy érjen is valamit, ne csak egyes szinttel "foglalja" a helyet?
Nem törvényszerű, de pl eddig kalandokon, kihívásokon újra megnyerhetők voltak az ereklyék. Nyilván kevesebb, mint a fő eventen, de a fő event arra van, hogy ott szerezd meg őket, a kicsik pedig csak extra lehetőségek a pótlásra.
Illetve elképzelhető, hogy a következő nagy eventen (értsd: következő főnix event húsvétkor stb.) újra elérhetők lesznek.
 

Deleted User - 204368

Vendég
tervezhetnének kis barkács recept csökkentést is. megszaporodtak az ereklye receptek amivel a játékosok 90%-a nem tud mit kezdeni.
 

Deleted User - 204368

Vendég
vmint tudom h "vkinek meg azaz időpont jó mert éjszakás" de a többség érdeke előrébb van elv miatt lehetne a barkács recept váltásának ideje este 9kor mert így egy egész recept kör kimarad sok embernek mert éjfél és 6 között alszik a nép
 

Mihaszna

Veterán
Napközben meg dolgozik (szintén) sok ember, és nincs lehetősége/szabadideje foglalkozni a játékkal. Tehát, így is - úgy is kiesik 12 óra.

Minimális költséggel járó megoldás, hogy ne maradj le semmiről: 21:00-kor nyomsz egy 50 gyémántos keverést, az 03:00-ig kitart, 03:00-kor jön az új kör, és ha 08:00-ra is mész dolgozni, akkor is 09:00-ig a hajnal 3 kor megkezdett kőr még mindig ott lesz. Ergo: nem maradtál le semmiről, ami éjszaka történt.
 

Deleted User - 204368

Vendég
Napközben meg dolgozik (szintén) sok ember, és nincs lehetősége/szabadideje foglalkozni a játékkal. Tehát, így is - úgy is kiesik 12 óra.

Minimális költséggel járó megoldás, hogy ne maradj le semmiről: 21:00-kor nyomsz egy 50 gyémántos keverést, az 03:00-ig kitart, 03:00-kor jön az új kör, és ha 08:00-ra is mész dolgozni, akkor is 09:00-ig a hajnal 3 kor megkezdett kőr még mindig ott lesz. Ergo: nem maradtál le semmiről, ami éjszaka történt.
ez több mint zseniális... szégyellem is h nem nekem jutott eszembe
 
Napközben meg dolgozik (szintén) sok ember, és nincs lehetősége/szabadideje foglalkozni a játékkal. Tehát, így is - úgy is kiesik 12 óra.

Minimális költséggel járó megoldás, hogy ne maradj le semmiről: 21:00-kor nyomsz egy 50 gyémántos keverést, az 03:00-ig kitart, 03:00-kor jön az új kör, és ha 08:00-ra is mész dolgozni, akkor is 09:00-ig a hajnal 3 kor megkezdett kőr még mindig ott lesz. Ergo: nem maradtál le semmiről, ami éjszaka történt.
ez több mint zseniális... szégyellem is h nem nekem jutott eszembe
Költségkímélőbb megoldás ha elveszed tőle az útkapcsolatot és úgy teszed vissza, hogy a neked megfelelő időpontban legyen kész.
 

DeletedUser4917

Vendég
Egy új Kisállateledel recept került hozzáadásra, ami 1650 Bűbájtöredékbe kerül.
Ez mit jelent pontosan ?
Mostanában kevés a kisállateledel recept és csökken a raktáramban , más is így van ezzel ?
 

Mihaszna

Veterán
Mostanában kevés a kisállateledel recept és csökken a raktáramban , más is így van ezzel ?

"Csökkentettük az elérhető Kisállateledelek számát a barkácsolásnál. Így az ilyen épülettel nem rendelkező játékosok könnyebben találnak olyan receptet, ami tetszik nekik, míg azok, akiknek van kisállatuk, össze tudják gyűjteni a kellő mennyiségű eledelt." (infó: 1.87-es frissítés)

"Így az ilyen épülettel nem rendelkező játékosok..." (legalábbis ha jól értelmezem a mondatot)

Értsd:
  • Tűzfőnix
  • Viharfőnix
  • Aranyfőnix
  • Stonehenge
  • Sellők Paradicsoma
 

DeletedUser446

Vendég
Az vajon miért lehet, hogy nekem nem hozza fel lehetőségként a műhelyeknél az egyszerre indítást? Valaki találkozott már ezzel a problémával?
műhely.png
 

Mihaszna

Veterán
Kedves Elfek és Emberek,

Technikai okok miatt a frissítés leghamarabb holnap, november 5-én vagy szerdán, november 6-án fog érkezni. Köszönjük a türelmeteket.

Üdvözlettel,
Az Elvenar csapata
 

DeletedUser3

Vendég
Erre a kérdésre még nem érkezett válasz és engem is érdekelne, hogy ez mit takar? :)

UI: Bocsi, hogy tőled idéztem. :)
Azt, hogy egy új recept került hozzáadásra a barkácsoláshoz, amivel 1650 bűbájtöredék fejében lehet kisállateledelt készíteni.
 
Fent