• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió: 1.90

DeletedUser3513

Vendég
A kedvenceim ebben az újításban:
- új tartományáttekintő ablak kerül hozzáadásra a térkép kezelőfelületéhez
- a Varázslatos Műhelyben nem indult el a megfelelő termelés. Ezután el fog.
lassan minden vágyunk teljesül :cool:
YUPPPIIII - de jó o_O:D;)
 

SirSmithy

Veterán
@Hoshi, mindig úgy szokott lenni, hogy a en.elevenar.com világon előbb jönnek/jöttek az új tartalmak/fajok?
Csak mert láttam, h ott 2019.10.15en érkezett az új faj.

előre is koszi a valaszt
 

DeletedUser3

Vendég
@Hoshi, mindig úgy szokott lenni, hogy a en.elevenar.com világon előbb jönnek/jöttek az új tartalmak/fajok?
Csak mert láttam, h ott 2019.10.15en érkezett az új faj.

előre is koszi a valaszt
Nem feltétlenül szokott így lenni, de semmi nem is zárja ki.
Ők ma kapták az új verziót, valószínűleg ezért érkezett az új faj is már ezzel a frissítéssel :)
 

Rikari

Veterán
Most sem...még mindig nem válnak valóra az álmaim.:( Manuk egygombos indítása mindkét alkalmazásból, mobilappról belső üzenetek olvasása és külsős ősicsodatöltések. Maradnak az imák, de nem adom fel!:p
 

DeletedUser3

Vendég
Manuk egygombos indítása mindkét alkalmazásból
Ez egy kicsit komplikáltabb a műhelyesnél, ugyanis míg a műhelyben "ingyen" termelsz (nem kell levonnia semmit a rendszernek), addig a manufaktúrában "fizetsz". Alapesetben nincs gond ezzel, csak az ún. edge-case esetében, amikor nincs elég alapanyag az összes termelés egyszerre történő elindításához. Arra a nagyon egyszerű kérdésre keresik a fejlesztők a választ, hogy "melyik manufaktúra termelése ne induljon el, és ezt hogy lehet megoldani úgy, hogy ne kelljen a játék gondolkodására várni?" És nem fogok belemenni az esetleges exploit lehetőségekbe sem, hogy egy-egy esetleges hibát hogy lehetne kihasználni, így azt is betonbiztosra kell megcsinálni.
Szóval: Nem elvetett ötlet, csak nem olyan egyszerű.

Másik kettő pedig szintén nincs elfelejtve ;)
 

Rikari

Veterán
Ez egy kicsit komplikáltabb a műhelyesnél, ugyanis míg a műhelyben "ingyen" termelsz (nem kell levonnia semmit a rendszernek), addig a manufaktúrában "fizetsz". Alapesetben nincs gond ezzel, csak az ún. edge-case esetében, amikor nincs elég alapanyag az összes termelés egyszerre történő elindításához. Arra a nagyon egyszerű kérdésre keresik a fejlesztők a választ, hogy "melyik manufaktúra termelése ne induljon el, és ezt hogy lehet megoldani úgy, hogy ne kelljen a játék gondolkodására várni?" És nem fogok belemenni az esetleges exploit lehetőségekbe sem, hogy egy-egy esetleges hibát hogy lehetne kihasználni, így azt is betonbiztosra kell megcsinálni.
Szóval: Nem elvetett ötlet, csak nem olyan egyszerű.

Másik kettő pedig szintén nincs elfelejtve ;)
Áhhá már értem, vagyis a kapcsolódó gondokkal így már kicsit jobban tisztában vagyok. Valóban nem egyszerű ez a manus indítás, mert a képességeket is össze kell fésülni-hogy erre én nem is gondoltam! :oops: Én álmodozok tovább, ők betonozzanak! Ez így nagyon jó lesz, mert akkor idővel összetalálkoznak a várakozásaink.:cool: Néha azért felsóhajtok, ha ez nem zavarja a társaságot.:rolleyes:
Köszi a gyors reagálást. ;)
 

Xenia

Veterán
Sziasztok!

"Az Elvenariak fontos tanítása, hogy minden elem függ a többitől, így természetesen a termelések is. Ezért kell az Akadémiának csatlakozni az Elvenar portálhoz - a Tanácsteremhez, az új termelőépületeknek az Akadémiához, és a Bölcsesség terme is csak akkor fog működni, ha mindhárom termelőhöz kapcsolódik. Elég nehéz kirakós, de bízunk benne, hogy meg tudjátok oldani. Kis segítségként 3 hagyományos és 2 prémium bővítés is elérhető lesz. A tartományi bővítések felső határa is növekedett, 475 tartománnyal egy újabb bővítést szerezhetsz, ha már efölött vagy, automatikusan kapsz egy bővítést."

A 475 tartomány után a bővítés megjött, de a techfán én csak 2 hagyományos (46., 47.) bővítést látok. A 45. városbővítés még az Építményeknél volt.
Az tényleg csak kis segítség, hogy a 47. bővítés a techfa végén van.
 

Putyika

Veterán
A 475 tartomány után a bővítés megjött, de a techfán én csak 2 hagyományos (46., 47.) bővítést látok.
Az pont 3 hagyományos bővítés, szerintem. Az én értelmezésemben a tartományi és a kutatási bővítések tartoznak a hagyományosba és a gyémántos a prémium.
 

Xenia

Veterán
Az pont 3 hagyományos bővítés, szerintem. Az én értelmezésemben a tartományi és a kutatási bővítések tartoznak a hagyományosba és a gyémántos a prémium.
Az én értelmezésemben viszont a "475 tartománnyal egy újabb bővítést szerezhetsz" az a 3 bővítésen kívül lenne.
Az idézetem két utolsó sorában van a lényeg.
"Kis segítségként 3 hagyományos és 2 prémium bővítés is elérhető lesz. A tartományi bővítések felső határa is növekedett, 475 tartománnyal egy újabb bővítést szerezhetsz, ha már efölött vagy, automatikusan kapsz egy bővítést."
 

DeletedUser4446

Vendég
Sziasztok!
"Szereztél 10 tudáspontot" hiba javítását esküszöm jobban várom már telefonra mint a mail rendszert... mert amíg ezt dobálja addig nem jön a pl "Minden termelésed elkészült!" értesítés és buffolás alatt sok időt és nyersit lehet bukni emiatt :(
Gondolom erről még nincs híred Hoshi :p
 
Fent