• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió: 1.89

Deleted User - 204368

Vendég
azért emelték a tétet a végtelenség tornyában. azért érdekel majd h mennyi esély van kapni a ládából varász épületet...
 

SirSmithy

Veterán
Ennyire rossz a torony statisztikája? :D Talán ha nem lenne ennyire elvetemülten nehéz a harc és ha az arányok maradnának is a seregeknél, de nem ilyen nagyok lennének az egységméretek, elképzelhető, hogy több embert vonzana.
Bemasolhatom saját véleményként?
 

gilingalang

Veterán
"A Varázslatos Lakóépületek és Varázslatos Műhelyek hozzáadásra kerültek a Végtelenség Tornyához. A találkozók befejezésével esélyetek lehet megnyerni őket."
Wow. Én ennek nagyon örülök és akkor most gyorsan pontot is teszek a mondat végére. :)
 

Rikari

Veterán
A torony kedves ajándéka lesz a varázslatos épületek, csak sajnos nem jutunk el odáig, és ha netán mégis, akkor a 10% esély annyira minimális, hogy én ezért nem amortizálom le magam. Azért köszönet érte, és díjazom a bővítést, hátha mégis valakinek sikerül.
Más: Minden mobilalkalmazás (kifejezetten nagy hiányossága miatt) frissülésekor elmormolok magamban két imát, egyet azért, hogy az új verzióban elérhetővé válnak a saját városodon kívüli ősi csodák. Egyet meg azért, hogy a mobilalkalmazásban is olvashatjátok ezentúl a belső üzeneteiteket. Biztosan rosszul imádkozom, pedig nagyon odafigyelek. Nincs mese, be kell vetnem a Tibeti Imamalmokat is! ;)
 

bere007

Veterán
Az a hibajavítás, hogy a toronynál a több hullámos harcban az egységek maguktól sorrendet cserélnek, az mikorra várható? Már kezd nagyon idegesítő lenni, hogy a 2. fordulóban mindig cserélődik és az esetek 99%-ában a hátrányunkra. És azért ez 20ezres osztagméretnél nagy veszteség is tud lenni. Több 100e kalapács és több órányi kiképzés megy a levesbe, ráadásul úgy még nehezebb az amúgy is agyon nehezített harc... a múltkor is egy 3 hullámosat buktam azért, mert cserélődtek. Ezzel aki akarja csinálni, annak is elveszitek a kedvét tőle. Ráadásul ez a hiba a kezdetek óta megvan.
 

DeletedUser3108

Vendég
Sziasztok,
Befejeztem a tornyot, és NEM volt a lehetséges nyeremények között varázslatos épület. :(
 
Kedves Elfek és Emberek,

Itt beszélgethettek az új verzióról.

Üdvözlettel,
Az Elvenar csapata
Üdv, Hoshi, kérdezhetnék teljesen más témáról? Nem jövök rá, hogy tudnék privát üzit írni neked. Arról lenne szó, hogy hétvégén elhunyt a klánunk egyik alapító tagja, és szeretnénk róla méltóképpen megemlékezni. Tudok valahogy/valamilyen csatornán kommunikálni veled a tervünkről? Előre is köszönöm a válaszod.
 

Deleted User - 204368

Vendég
Üdv, Hoshi, kérdezhetnék teljesen más témáról? Nem jövök rá, hogy tudnék privát üzit írni neked. Arról lenne szó, hogy hétvégén elhunyt a klánunk egyik alapító tagja, és szeretnénk róla méltóképpen megemlékezni. Tudok valahogy/valamilyen csatornán kommunikálni veled a tervünkről? Előre is köszönöm a válaszod.
jobb alsó sarokban vagy "üzenet kép" rákattintasz és beírod h címzett "hoshi" fel fogja hozni a nevét
 

DeletedUser3

Vendég
Üdv, Hoshi, kérdezhetnék teljesen más témáról? Nem jövök rá, hogy tudnék privát üzit írni neked. Arról lenne szó, hogy hétvégén elhunyt a klánunk egyik alapító tagja, és szeretnénk róla méltóképpen megemlékezni. Tudok valahogy/valamilyen csatornán kommunikálni veled a tervünkről? Előre is köszönöm a válaszod.
Fogadjátok őszinte részvétünket.
Itt tudsz privát üzenetet küldeni nekem.
 

Calyr

Veterán
Ilyen valakinek volt már? (mai tartományi harcban ellenfél)
Az új verzióval kerülhetett be, mint a köv. faj előkészítése? :)
 

Csatolmányok

  • beka3.jpg
    beka3.jpg
    162,7 KB · Megtekintések: 22

DeletedUser3513

Vendég
én még nem láttam, pedig nagyon szép
vajon a 4. csillaggal herceggé válik, vagy az csak a hagyományos csókolgatás után lehetséges? :D
 
Fent