• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió: 1.87

SirSmithy

Veterán
Amikor elérhető lett a bajnoki mobilon, egyáltalán nem volt animáció. Rákattintottam a csatára és már jött is az eredmény, pillanatok alatt lehetett végezni több 10 tartománnyal. Aztán jött ez a nagyon menő kard rezegtetés és az egységek szépen animált betöltése, amit elvileg el lehet léptetni, de igazából ez nem sokat ér. Azóta kicsivel sem gyorsabb telón bajnokizni, mint gépen.
Nem gondolom, hogy nálam lenne a hiba, mert nem cseréltem azóta sem telefont, sem netet!
Mi lenne, ha ezt ki lehetne kapcsolni? Lehessen kikapcsolni!!
 

DeletedUser1802

Vendég
Szóval nálam van a hiba, annak ellenére, hogy ugyanazzal a mobillal, ugyanazzal a mobilnettel vagy wifivel az augusztusi kaland előtt gyors volt a bajnoki, utána pedig belassult... Hihető.....
 

DeletedUser1802

Vendég
Ja és persze az applikáció törlése-újratelepítése sem hozta meg a kivánt sebességet, ugyanúgy csigalassú, már az augusztus elötti sebességhez képest. 5-10 másodperc a kardok animációja...
 

Susanh

Erős harcos
Szerintem az ereklyéket is simán kilehetne venni vagy legalább,hogy kisebb eséllyel dobja.. mert pl mikor olyan van,hogy deszka ereklye,kristály ereklye,póni,10 tps ősi csoda meg valami 6x 10perces gyorsító hát falnak megyek..:confused: portál profitot meg alig dob..:(
 

DeletedUser4520

Vendég
Van egy tűzfőnixem. A másik két főnix már több alkalommal megjelent receptként, de a tűzfőnix még nem. Ez szándékosan van így kitalálva - az esélyek mások, ha valami már meg van építve -, vagy csak ilyen a szerencsém ?
 

Deleted User - 204368

Vendég
Van egy tűzfőnixem. A másik két főnix már több alkalommal megjelent receptként, de a tűzfőnix még nem. Ez szándékosan van így kitalálva - az esélyek mások, ha valami már meg van építve -, vagy csak ilyen a szerencsém ?
azok az eventes épületek amiket lehet fejleszteni csak akkor lehetnek a barkács receptek között ha még nincs városodban sem a raktáradban az idézéseknél. nem vagy szerencsétlen - legalábbis ilyen tekintetben - hanem ez így van megcsinálva
 

DeletedUser4520

Vendég
azok az eventes épületek amiket lehet fejleszteni csak akkor lehetnek a barkács receptek között ha még nincs városodban sem a raktáradban az idézéseknél. nem vagy szerencsétlen - legalábbis ilyen tekintetben - hanem ez így van megcsinálva
Hát ez kellemetlen :)
Valóban nem olvastam el figyelmesen a kiírást.
Úgy látom, hogy akkor emiatt felesleges figyelnem a recepteket.
 

Tejinashi

Erős harcos
Ha már a főnixnél tartunk. Nekem lett egy viharfőnixem. Várható, hogy lesz majd valami event szerűség, ahol fejleszthetem?
 
Fent