• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió: 1.66

meet

Újonc
Szia!
Frissítés óta semmilyen böngészőben nem megy Linux alatt a html verzió. Chrome és Mozilla alatt is kipróbáltam. A város kiválasztása után csak a folyamatjelző forog a kék háttérnél, s nem tölti be a várost.
 

DeletedUser3

Vendég
Szia!
Frissítés óta semmilyen böngészőben nem megy Linux alatt a html verzió. Chrome és Mozilla alatt is kipróbáltam. A város kiválasztása után csak a folyamatjelző forog a kék háttérnél, s nem tölti be a várost.
Igen, sajnos a linux rendszerek nem igazán barátkoztak még össze a HTML5 verzióval.

Írj nekünk egy support jegyet, és akkor vissza tudjuk neked állítani a Flash verziót, hogy legalább abba be tudj lépni.
 

meet

Újonc
Igen, sajnos a linux rendszerek nem igazán barátkoztak még össze a HTML5 verzióval.

Írj nekünk egy support jegyet, és akkor vissza tudjuk neked állítani a Flash verziót, hogy legalább abba be tudj lépni.

Köszönöm a választ Hoshi. Megoldottam, mert a családban van wines gép is, és ott átállítottam.
 

*HighlyEffective*

Erős harcos
Ha már jobb egérgombos menü van, jó lenne egy szöveg kijelölés, másolás, beillesztés funkció (akár ebben a menüben, akár más módon)
köszi
 
Sziasztok!
Frissítés óta a telefonos appal pacsizok sűrűn kidob a játék, sőt a telefon is újraindul! Csak az elvenar közben csinálja a telefonom.
Esetleg valami ötlet erre a hibára vagy megoldási javaslat? Másnál nem fordul ez elő?

Köszi
 

GreenKnight

Veterán
Sziasztok!
Frissítés óta a telefonos appal pacsizok sűrűn kidob a játék, sőt a telefon is újraindul! Csak az elvenar közben csinálja a telefonom.
Esetleg valami ötlet erre a hibára vagy megoldási javaslat? Másnál nem fordul ez elő?

Köszi
Vélhetően kevés a telefonod memóriája és/vagy régi az Android verziója. Nálam legalábbis egy régebbi telefonommal volt ez a jelenség. Tapasztalatom szerint az app normális működéséhez min. 2GB operatív tár(!) és 5.0-s Android ajánlott.
 

Cristal

Újonc
Kedves Elfek és Emberek,

Itt lehet beszélgetni az új, 1.66-os verzióról.

Üdvözlettel:
Az Elvenar csapata
A laptopin beállitottam a HTML 5 funkciót,azóta nem tölt be a játék.Visszaállitani pedig csak akkor lehet ha már minden megjött.
Szupi ...irtam a supportnak,de hogy elolvassák-e az kérdés.Mindenesetre egy harakiri gombot sikerált berakni :(
 
Fent