• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió: 1.64

creatin

Erős harcos
Sajnos nekem sem, de ez úgy sem jelent semmit. Különösen az árucikkek ikonjait elmosódott körvonalak, kontraszt nélküli, mégis túl erős színekkel rendelkező kis ábrák jellemzik. A selymet meg sem ismertem (olyan mint egy gumimatrac), csak kikövetkeztettem, hogy az biztos az.
Majd megszokom.
Ellenben az őszi háttér nagyon pöpec!
 
Utoljára szerkesztve:

Siorna

Veterán
Ellenvélemény: nekem tetszenek. Mármint az ikonok. Bár az is igaz, hogy annyit játszom mostanában mobilon, hogy amíg nem írtátok, hogy újak, fel sem tűnt - hiszen mobilon már régóta ezek vannak. De ott mindig is tetszettek.
Azonos vélemény: a háttér klassz. (Bár - hogy a kákán is csomót keressek - a napraforgó nem kimondottan ősszel virágzik :D)
 
Utoljára szerkesztve:

creatin

Erős harcos
...a napraforgó nem kimondottan ősszel virágzik)
Azért az a selyemikon elég gáz... Most már inkább valami süteményre gondolok, ha ránézek. Sosem jutna eszembe a selyem róla.
Többféle gomba, tök, inda, mogyoró. Napraforgót én nem látok, lehet csak a mobilos háttérképen van, böngészős játék esetén szerintem nincs. Vagy csak öregszem és öreg a szem?
 

DeletedUser362

Vendég
Nem nagyon szoktam panaszkodni, de szerintem is kicsit gagyira sikeredtek az új ikonok :( Kár volt erre energiát pazarolni, és nem csak a megszokás mondatja ezt velem. Sajnos...
 

Siorna

Veterán
Áááá, így akkor a többiek már nem strapacírozzák magukat! :D:D:D
(Hogy kell áttenni a csapongóba?)
 

GreenKnight

Veterán
Az Androidos verzió frissítése óta azt tapasztalom, hogy a játék nem indul el olyan eszközökön amiken előtte futott. Nevezetesen: BlueStacks 3, BlueStacks 4 és ASUS ZenPad 10 tablet. Az InnoGames fehér alapú logója megjelenik, majd az alkalmazás be is záródik és ezzel a történet véget is ért, az app végzett, bezáródott.
Szerencsére a telefonomon (LG G3) még működik az app, de jó lenne megnézni, hogy mi okozhatja az anomáliát. Köszi.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser3

Vendég
Az Androidos verzió frissítése óta azt tapasztalom, hogy a játék nem indul el olyan eszközökön amiken előtte futott. Nevezetesen: BlueStacks 3, BlueStacks 4 és ASUS ZenPad 10 tablet. Az InnoGames fehér alapú logója megjelenik, majd az alkalmazás be is záródik és ezzel a történet véget is ért, az app végzett, bezáródott.
Szerencsére a telefonomon (LG G3) még működik az app, de jó lenne megnézni, hogy mi okozhatja az anomáliát. Köszi.

Ismert jelenség, az androidverzióval és a készülék processzorával van összefüggésben. (BlueStacks-et nem vesszük figyelembe, ugyanis ez egy emulátor, ami nem is volt támogatva).
Többeknél javulást eredményez, ha a rendszerbeállításokban kikapcsoljátok az Elvenar alkalmazás értesítéseit. Nem 100%-os megoldás, de van akinél ez működik.
A végleges javítás elkészítése folyamatban.
 
Fent