• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió: 1.61

DeletedUser929

Vendég
Én még annyit jeleznék, hogy mobilon az Amuni fejezetben lévő játékosok városikonja pont úgy néz ki, mint egy kezdő játékosé. Tehát semmi piramis meg ilyenek. :)
terkep.jpg
 

GreenKnight

Veterán
Egyre több az érző áru, de a mobilos appban a felső sorban levő ládára kattintva nem látszanak. A főépület "Infó" ablakában viszont nem látszanak a mana, a mag és az adott faj termékei. Nem lehetne ezt valahogy összehozni, hogy 1 helyen át lehessen tekinteni mindent? Engem az se zavarna, ha a ládikó és a főépület info gombja ugyanazt az ablakot hívná meg, ha látszik rajta az összes termék.
 

nlstemplar

Veterán
Egyre több az érző áru, de a mobilos appban a felső sorban levő ládára kattintva nem látszanak. A főépület "Infó" ablakában viszont nem látszanak a mana, a mag és az adott faj termékei. Nem lehetne ezt valahogy összehozni, hogy 1 helyen át lehessen tekinteni mindent? Engem az se zavarna, ha a ládikó és a főépület info gombja ugyanazt az ablakot hívná meg, ha látszik rajta az összes termék.
Ez a böngészős verzióban is így van. ott se látni egy ablakban az összes terméket.
Szóval ha már változtatás lesz, az érintse mindkét platformot.
 

DeletedUser3

Vendég
Az alkalmazás még fejlesztés alatt van, keressük a megfelelő helyet, ahova ezek elférhetnek.
 
Fent