• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió: 1.56

DeletedUser4123

Vendég
Tisztelt Elvenar Csapat!

Én azt vettem észre, hogy a kereskedelemnél, amennyiben legördítem a kért termék típusainak lehetőségét, minden áru át van húzva egy vízszintes vonallal. (ettől függetlenül rá tudok kattintani, csak zavaró.)
A mobilos verzióban nem lehet látni az áldásokkal ellátott épületek hatásának idejét. (vagy csak én nem találtam meg.)

Üdv.
KaszanovaB5
 

DeletedUser3630

Vendég
Sziasztok!
Jó lenne, ha a kövi fejlesztéssel megoldódna, hogy a chat ne 100-at mutasson egyfolytában, mert már nincs is kedvem rákattintani,hátha megint felesleges.
 

DeletedUser4123

Vendég
...ez ugyan nem tartozik közvetlenül a frissítéshez, de Winyandorban szinte lehetetlen márványhoz jutni. Akiknek márvány a kiemelt termékük, ők is panaszkodnak, hogy nincs a közelben márványos terület. A piacon pedig szinte elérhetetlen ez a nyersanyag.
Ezzel esetleg lehetne valamit tenni?
(Arról már nem is beszélek, hogy Arendyll-ben a 6-os deszka manu majdnem dupla annyit termel ,mint a Winyandorban a 8-as.)
 

DeletedUser

Vendég
ez ugyan nem tartozik közvetlenül a frissítéshez, de Winyandorban szinte lehetetlen márványhoz jutni. Akiknek márvány a kiemelt termékük, ők is panaszkodnak, hogy nincs a közelben márványos terület. A piacon pedig szinte elérhetetlen ez a nyersanyag.
Ezzel esetleg lehetne valamit tenni?
Márványosoknak többet termelni. ;) Most márványt igénylő bajnoki volt, ilyenkor ez van, hiánycikk. Az meg, hogy ha összességében kevesebb az aktív, fejlődő márványos város, hát a vakszerencse műve. Így jártunk. :) Én azért nem mondanám lehetetlennek.
Ez utóbbi szerintem a termelésnövelő ereklyék számának a különbségéből ered.
És még amúgy is vannak különbségek termelésben a manuk fejlődése során... (elf és ember város között pláne)
 
Fent