• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió: 1.53

SirSmithy

Veterán
"A bajnokságokból szerzett tudáspont áldásokat csak egy újratöltés után lehetett használni"

Ezt hogyan is kell erteni? A bajnoksag elerheto mobilrol!?

Koszi, Smithy
 

DeletedUser3716

Vendég
kar hogy mobilrol mikor segitek a szoszedaimnak vagy a testvereknek nemlehet kincset talalni naluk. gepen lehet csak mobilon nem
 

DeletedUser3809

Vendég
Boldogan üdvözölnék egy olyan fejlesztést, ami lehetővé tenné mobilon is, hogy a világok közötti váltáshoz, ne kelljen újra bejelentkezni. A vágólap sokat könnyít a helyzeten, de még így is elég macerás... Pl pc-n eleve a világválasztóra dob vissza, ha ki akarok lépni és onnan léphetek ki ténylegesen.
 

nlstemplar

Veterán
Boldogan üdvözölnék egy olyan fejlesztést, ami lehetővé tenné mobilon is, hogy a világok közötti váltáshoz, ne kelljen újra bejelentkezni. A vágólap sokat könnyít a helyzeten, de még így is elég macerás... Pl pc-n eleve a világválasztóra dob vissza, ha ki akarok lépni és onnan léphetek ki ténylegesen.

PC-n is sokszor ténylegesen kiléptet és nem a világválasztóra dob vissza.
Nem jöttem rá, hogy ez mitől függ, randomnak tűnik.
 

DeletedUser3

Vendég
A frissítést egy előre nem látott probléma miatt május 7-re, hétfőre tettük át.

Ezt hogyan is kell erteni? A bajnoksag elerheto mobilrol!?
Nem, viszont a bűbájok, áldások mobilról is felhasználhatók.

kar hogy mobilrol mikor segitek a szoszedaimnak vagy a testvereknek nemlehet kincset talalni naluk. gepen lehet csak mobilon nem
Boldogan üdvözölnék egy olyan fejlesztést, ami lehetővé tenné mobilon is, hogy a világok közötti váltáshoz, ne kelljen újra bejelentkezni. A vágólap sokat könnyít a helyzeten, de még így is elég macerás... Pl pc-n eleve a világválasztóra dob vissza, ha ki akarok lépni és onnan léphetek ki ténylegesen.
Ez egyelőre még várat magára.
 

Deleted User - 77927

Vendég
Nem, viszont a bűbájok, áldások mobilról is felhasználhatók.
Általánosságban igen, viszont pont a tudáspont-áldások esetében ez teljesen irreleváns, mert nem lehet velük csodát fejleszteni mobilon. Így aztán ott mindegy, hogy látom-e, mert utána vagy újra logolok, amikor belépek pcn, vagy csak a jóleső érzést kapom, hogy újabb áldások halmozódnak a raktárban, ha nem...
(Ezzel együtt a fejlesztésnek hosszabb távon lesz értelme, mert idegesítő a dolog, de egyelőre nem sok van neki. Szerintem.)
 

DeletedUser3

Vendég
Általánosságban igen, viszont pont a tudáspont-áldások esetében ez teljesen irreleváns, mert nem lehet velük csodát fejleszteni mobilon. Így aztán ott mindegy, hogy látom-e, mert utána vagy újra logolok, amikor belépek pcn, vagy csak a jóleső érzést kapom, hogy újabb áldások halmozódnak a raktárban, ha nem...
(Ezzel együtt a fejlesztésnek hosszabb távon lesz értelme, mert idegesítő a dolog, de egyelőre nem sok van neki. Szerintem.)
Egy újabb nagyszerű példa arra, miért kellene jobban átnéznem mit hova rakok a változásjegyzékben. Teljesen igazad van ebben a dologban.
 

DeletedUser3133

Vendég
Egyik testvériségi társam az új világ megjelenése óta nem tud a facebookos bejelentkezéssel a régi városához belépni. Nem tudom, hogy mit ront el, de állítása szerint a support sem válaszol neki. Csak azért írtam ide, mert látom, hogy valami javítás a facebookos résznél is van. Az ilyen hibát nem érinti véletlenül?
 

DeletedUser3

Vendég
Állíthatom, hogy minden jegyre válaszolunk, viszont tapasztaljuk, hogy sokan a választ nem olvassák el. (Nem kattintanak rá a régi jegyre, inkább küldenek egy újat, ott szintén nem olvassák el a választ).

Az, hogy ha facebookos bejelentkezéssel nem éri el a régi várost: Egész véletlenül nem egy új azonosítót regisztrált? Sajnos ez is előfordul, hogy elfelejti az ember, mivel is regisztrált, és ahelyett, hogy ugyan abba az azonosítóba lépne be, és indítana egy új várost a saját nevével, inkább regisztrál egy újat, ahol természetesen nem fogja egy másik azonosító városát megtalálni.
 

DeletedUser3133

Vendég
Állíthatom, hogy minden jegyre válaszolunk, viszont tapasztaljuk, hogy sokan a választ nem olvassák el. (Nem kattintanak rá a régi jegyre, inkább küldenek egy újat, ott szintén nem olvassák el a választ).

Az, hogy ha facebookos bejelentkezéssel nem éri el a régi várost: Egész véletlenül nem egy új azonosítót regisztrált? Sajnos ez is előfordul, hogy elfelejti az ember, mivel is regisztrált, és ahelyett, hogy ugyan abba az azonosítóba lépne be, és indítana egy új várost a saját nevével, inkább regisztrál egy újat, ahol természetesen nem fogja egy másik azonosító városát megtalálni.
Sajnos azt kell mondjam, hogy nem egy városban lakunk, de egy helyen dolgozunk. Ezért, nem tudom megnézni, hogy mit csinál, amikor be akar lépni, én pedig nem tudom, hogy a facebookos regisztráció után hogyan zajlik a belépés folyamata.
A közvetítő szerepet is csak azért vállaltam, mert a munkahelyen elmondta mi történt. Azt viszont tudom róla, hogy nem az a levelezős fajta. Anélkül, hogy megsérteném, elmondhatom, hogy annyit ért a számítógéphez, hogy „Rákattintok és nem indul”. Ő állítja, hogy írt a supportnak, de én nem vagyok meggyőződve róla, hogy tudja, mi az a support.
Köszönöm a válaszodat, sajnos itt véget is kell, hogy érjen a segítségem számára.
 
Fent