• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió: 1.47

DeletedUser

Vendég
  • A testvériségi kalandokban a küldetésadó portréján a jutalom ikonja villoghatott, ha a küldetés előrehaladt.
Hehe, én azt hittem, ez feature. :p Nekem tetszett, látszott, melyikhez adódik és hogy számolja. :) Már ha a villogás az ugrálást jelenti. ;)
 

DeletedUser722

Vendég
Ha jól értjük ez azt jelenti hogy az új faj nem jön ezzel a frissítéssel? Kicsit szomorúak vagyunk, én azt hittem hogy a testvériség kaland után jön már végre az új faj.
 

Erica

Veterán
Sziasztok
Mi is az Új Fajt várjuk,depressziósan olvasom:D:Dhogy semmi hír róla:eek::eek::eek:Remélem a héten itt lesz turbó gyorsasággal és pakolhatunk a városban Turbóval.:D
images
 
Kedves illetékes!

Nem szigorúan a változásról szeretnék szót tenni, hanem az oda vezető "ösvényről".
Mint hozzászólásommal igazolom a forumot jogosult használó volnék, mégis a játék felületéről a link rossz oldalra navigál!

alább a kép hozzá:

view.php
 

DeletedUser3

Vendég
Kedves illetékes!

Nem szigorúan a változásról szeretnék szót tenni, hanem az oda vezető "ösvényről".
Mint hozzászólásommal igazolom a forumot jogosult használó volnék, mégis a játék felületéről a link rossz oldalra navigál!
view.php

Javítva, sajnos rossz link volt a játékbeli hírben. Köszönöm, hogy jelezted
 
Javítva, sajnos rossz link volt a játékbeli hírben. Köszönöm, hogy jelezted
Szia

Köszönöm a gyors reagálást! A link már jó!

A változási jegyzékben foglaltak egyikével sem találkoztam még sem böngészőben se alkalmazáson belül.
Amit viszont szeretnék kérdezni, hogy ugyan nagyon örülök, hogy már lehet event-eket csinálni mobilról, a közvetlen hozzá kapcsolódó piktogram-kép szerintem nagyon útban van a kijelző közepén. (Note 4 - 5,7"-on, hát még kisebb kijelzőn) Pláne, mert a kijelző jobb felső sarka szerintem optimálisabb pozíció lenne erre a célra.

További szép napot!
 

DeletedUser262

Vendég
sziasztok!
remélem az elmenetálokkal a városbővítési akció is visszatér és sűrűbben lesz mert eddig az a 2-3 akcióról ami ezzel kapcsolatban volt mindig sikeresen lekésnem :( pedig ez az egy olyan dolog amire nem sajnálnám a gyémántot :)
 
Fent