• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió: 1.44

DeletedUser2003

Vendég
Kedves Elvenar csapat! mobilon mikor lesz elérhető a bajnokság ?
 

DeletedUser1766

Vendég
A láthatatlan ellenség felfedésének örülök. :)
 

nlstemplar

Veterán
Áruljátok már el, mi értelme volt a Kufárnál a vásárlási gombok sorrendjének megváltoztatása???

Eddig: Árú, Arany, Alapanyag sorrend volt
Most: Arany, Alapanyag, Árú

Mi értelme volt ennek?????
 

DeletedUser1646

Vendég
Én jól megjártam a cserével. Rengeteg alapanyagot vesztettem, pedig aranyat akartam elkölteni. Én nem emlékszem, hogy ebben a sorrendben lett volna régen.
 

DeletedUser1519

Vendég
Áruljátok már el, mi értelme volt a Kufárnál a vásárlási gombok sorrendjének megváltoztatása???

Eddig: Árú, Arany, Alapanyag sorrend volt
Most: Arany, Alapanyag, Árú

Mi értelme volt ennek?????

A bétás fórumon ezt így indokolták:
  • In order to prepare for our 'after Flash era', we had to make a change in the code of the Wholesaler, changing the order of purchasable goods from goods/coins/supplies to coins/supplies/good
Vagyis már a Flash utáni korszakra készülnek ezzel.. Hogy mit is változtat ez bármin, azt én sem értem.. :)
 

DeletedUser945

Vendég
Azt elfelejtettétek bejelenteni, hogy a főépület csak 20 támogatási aranyat tárol, és ráadásul meg is köszöntétek, hogy szóltam, és ha jól emlékszem akkor egy vagy két frissítéssel ezelőtt leveleztem erről a supporttal!
Ennyit erről!
 

DeletedUser

Vendég
Azt elfelejtettétek bejelenteni, hogy a főépület csak 20 támogatási aranyat tárol, és ráadásul meg is köszöntétek, hogy szóltam, és ha jól emlékszem akkor egy vagy két frissítéssel ezelőtt leveleztem erről a supporttal!
Ennyit erről!
Hú tényleg! Ha valaki valamit elfelejt, netán a millió dolga közepette, az főbenjáró bűn. Megérdemli ezt a stílusú letolást, sőt még ennél súlyosabb büntetést is érdemel.
P.S. Bocsánat, ezért megérdemlek én is egy súlyos büntit, de ezt most ki akartam ide dobni. :confused:

Annak egyébként én örülök, és köszönöm, hogy ezt idehoztad a fórumra, így sokan legalább azóta tudjuk ezt és tudtunk szólni másoknak is. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3506

Vendég
Sziasztok,
"Néha láthatatlanok voltak az egységek a csatamezőn" - én ebben nem látom az ellenség szót :)
Egyébként most az előbb jeleztem a supportnak levélben, hogy ez bizony nem lett javítva, vagy ha igen, akkor nem tökéletesen.
Nekem több alkalommal nem voltak láthatók az egységeim, illetve a mezők.
 

DeletedUser1121

Vendég
Épp emiatt néztem most be ide, megérdeklődni, hogy mi történt, de akkor már nem teszem. Majd csak kijavítják előbb-utóbb megint! :)
 
Fent