• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió: 1.141

Rikari

Veterán
Jobbak voltak a szavak, mint az ikonok. A változás miatt első körben rá kell mutatnunk (amíg meg nem szokjuk, hogy ez most mi is) az ikonra, hogy rájöjjünk, mire való a belső fül. Szívesebben vettem volna, ha marad minden a régiben.
Megértem, hogy szükség van erre a változtatásra, miután lehet bővül itt is a felhozatal és kell hozzá a hely, ráadásul a sok nyelven játszó Elvenarban minden egyszerűbb, ha nem kell fordítgatni, hanem az ikon egyetemlegességet biztosít ehhez. Sajnos a képek nem igazán adják vissza azt, amit valójában takarnak. Az alábbi képen a kereskedő fül úgy néz ki, mint egy bombát eldobni készülő kéz. A harmadik fülnek ott kell lennie, ahol a második van, mivel úgy tűnik, hogy a mellette lévő + jel miatt kereskedést indítunk vele. A negyedik fület talán jobban reprezentálná egy mérleg. Egyetértek majd azokkal is, akik azt mondják, hogy az új ikonok színvilága - sáros barna, a sárosabb barnán - nem egyértelmű és nem vonzó.
 

Csatolmányok

  • 1636028972036.png
    1636028972036.png
    18,3 KB · Megtekintések: 37
Utoljára szerkesztve:

Csillagos

Tapasztalt építő
Csatlakozom az előttem szólókhoz, nekem sem tetszik, nagyon kicsik, nem kifejezőek az ikonok, elvesztem elsőre, mert nem oda kellett helyileg nyomnom, ami már az egeremben volt, így a rutinkatt-ra nem várt felület jött fel :D
 

Putyika

Veterán
Sőt az összes portál fejlesztésem is eltünt,
Nem igazán tudom, hogy mi az a portál fejlesztés. De ha bármi eltűnt a raktáradból a frissítés miatt vagy egyéb általad nem ismert okból kifolyólag, akkor írj a Support-nak és ők meg tudják nézni, hogy mi történt, hová lettek a hiányzó dolgok.
 

Erica

Veterán
Sziasztok!
Nekem semmim sem tűnt el,;) viszont az új Ikonoknak lehetett volna valami "kifejezőbb" értéket adni, mert ha sorba nézem most ez jön le: -ha a fejedre ejtem a bombát, végrendelet nélkül szagolod a földet keresztbe, kalapban, és szekéren utazol a menyország felé.....:D:eek:
 

Wiccara

Veterán
Sziasztok,

ezek az ikonok... borzalmas. A szöveg, ami megjelenik, ha föléviszem az egeret, nem foglal sokkal nagyobb helyet, de sokkal értelmezhetőbb mint a "
fejedre ejtem a bombát, végrendelet nélkül szagolod a földet keresztbe, kalapban, és szekéren utazol a menyország felé
"
 

Deathfolk

Veterán
Én nem értem ezt a nagy nemtetszést... Nekem kb fel se tűnt hogy változás történt pedig 3,5 éve aktívan játszok, nem is emlékszem milyen volt az ikonok elött a kiírás... de rákerestem googlén és megnéztem képen :D szerintem teljesen lényegtelen dolog, én azt tudom hányadik fülön mit lehet csinálni így automatikusan oda kattintok, ebben nem történt változás, ráadásul az ikonok szerintem jók lettek, az első a sima kéz az kb lényegtelen hisz azon az oldalon nyílik meg a kereskedő ha rákattint az ember az épületre vagy a lenti ikonra, a 2. a kéz a szütyő arany jelképével ez totál egyértelmű hogy ott lehet vásárolni, hasonló van sok stratégiai játékba, ez tökéletes ahogy az utolsó a kufárnál a szekér is, ilyennel szintén találkoztam már máshol és számomra egyértelmű is de eleve tudom hogy a utolsó fül a kufár, így felőlem kismacskák is lehetnének az ikonon :) A felemelkedett áruk kereskedésénél pedig eddig is ott volt a kalap mint jelkép csak nem a fülön, így ez is rendben van. Egyedül az ajánlatétel és a saját ajánlataim ami olyan semmilyen, de célnak azok is megfelelnek, de mondom nekem fel se tűnt hogy ikonok lettek, valami olyan fura volt de nem tudtam hogy mi :D de szerintem jól is néznek ki, modernebb így, aki meg most kezdi a játékot és neki még új, az 2-3x ráviszi az egeret elolvassa utána már megjegyzi és reflexből oda kattint ami kell, mindegy mi van az ikonon. Lehet a jövőbe terveznek még funkciókat a kereskedőbe és akkor már tényleg nem fért volna ki a kiírás és azért váltottak most ikonra.
 

Putyika

Veterán
Nekem semmi bajom az ikonokkal, bár az utolsót először ágyúnak néztem, szekér helyett....de ez bizonyára a saját agresszív énem hibája. ;)
-ha a fejedre ejtem a bombát, végrendelet nélkül szagolod a földet keresztbe, kalapban, és szekéren utazol a menyország felé.....:D:eek:
Ezzel padlóra küldtél. :D :D
 

Ferenc99

Erős harcos
  • Tabok/Oldalak/Fülek - Új gyorsbillentyű kombinációt is készítettünk az oldalak váltásához böngészőknél: CTRL (vagy CMD Mac-en)+ SHIFT + ← az előző oldalra léptet, CTRL (vagy CMD Mac-en) + SHIFT + → a következő oldalra léptet.

Nekem ez a változtatás tetszik kevésbé , lassítja a játékom , de főképp kényelmetlen .
 
Utoljára szerkesztve:

Szerencse fia

Veterán
Sziasztok!

Számomra nem volt annyira furcsa a kereskedő új felülete, mert benne van a bugi a kezemben. Továbbá az ikonok hordozzák számomra a megfelelő információt. ;)
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Sziasztok!

Köszönjük a visszajelzéseteket!
Az ikonok várhatóan még egy iteráción átesnek majd a következő frissítéssel, hogy egyértelműbbek legyenek.

  • Tabok/Oldalak/Fülek - Új gyorsbillentyű kombinációt is készítettünk az oldalak váltásához böngészőknél: CTRL (vagy CMD Mac-en)+ SHIFT + ← az előző oldalra léptet, CTRL (vagy CMD Mac-en) + SHIFT + → a következő oldalra léptet.

Nekem ez a változtatás tetszik kevésbé , lassítja a játékom , de főképp kényelmetlen .

A gyorsbillentyűk létrehozása egyáltalán nem lassítja a játékot, nincs hatással rá. :)
 

Ferenc99

Erős harcos
Sziasztok!

Köszönjük a visszajelzéseteket!
Az ikonok várhatóan még egy iteráción átesnek majd a következő frissítéssel, hogy egyértelműbbek legyenek.



A gyorsbillentyűk létrehozása egyáltalán nem lassítja a játékot, nincs hatással rá. :)
Bocs de nem azt írtam , hogy lassítja a játékot hanem azt , hogy lassítja a játékom , nagy különbség :)
Nekem jobban tetszett az , hogy a bal kezemmel kezeltem a billentyűzetet a jobbal meg az egeret és olyan voltam mint az amerika kapitány , gyors és egész nap bírtam a gyűrődést most meg vagy az egérrel kell fárasztanom a kezem vagy a jobb kezemet is le kell foglalnom egy pillanatra miközben ezer másik dolgot csinálhatnék az egérrel .
Oké kicsit módosítok ha a bal kezemet gyűrűs újj ráteszem a shiftre jobb oldalon , a középső újjamat pedig ctrl billentyűre a mutató újjamat pedig a nyílakra akkor működik az új gyorsbillentyű funkció , de a régi tabnál csak 1 gombot nyomtam és az a billentyűzet bal oldalán volt ami kényelmesebb
 
Utoljára szerkesztve:

O521

Újonc
Csatlakozom az ikon bírálókhoz. OK legyen ikon, de hát azok borzalmasak. Szóval nem ártana lecserélni azokat, nem olyan nagy dolog.
 
Fent