• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió: 1.109

Deleted User - 204368

Vendég
csak a mobil verzió jelzi ki h mi eséllyel nyered meg a csatát? pc-re miért nem rakják be csak az esély egyenlőség nevében
 

Deleted User - 204368

Vendég
PCn most is jelzi a tartományok nehézségét, a világtérképen láthatod.
A rendszeres Tartományi Találkozókon zajló csaták most jelzik, hogy mennyire valószínű, hogy megnyered a csatát.
ja h ez nem a bajnoki hanem a tartományok... kicsit furán fogalmazták meg mert mi bennük a rendszeres?
 

DeletedUser3513

Vendég
"A 15. fejezetben a 46-os és 47-es városbővítéshez szükséges vendégfaji források Tekercsekre lettek cserélve"

áááááá - ne tudjátok meg mennyi időt, erőforrást vesztegettem el, amikor rájöttem, hogy ezt a zsákutcát bizony csak az elvenárok épületeinek visszaépítésével csinálhatom meg, mert már a nagykövetségekben jártam és a portál profit se segített. És ezzel nem voltam egyedül!
Szóval ez remek frissítés és nagyon remélem többször ilyen kitolás nem lesz a techfában, bár most már árgus szemekkel lesem - pl. a nagykövetségeknél az Egység utcája is faji árut kér!!!
 

Deathfolk

Veterán
"A 15. fejezetben a 46-os és 47-es városbővítéshez szükséges vendégfaji források Tekercsekre lettek cserélve"

áááááá - ne tudjátok meg mennyi időt, erőforrást vesztegettem el, amikor rájöttem, hogy ezt a zsákutcát bizony csak az elvenárok épületeinek visszaépítésével csinálhatom meg, mert már a nagykövetségekben jártam és a portál profit se segített. És ezzel nem voltam egyedül!
Szóval ez remek frissítés és nagyon remélem többször ilyen kitolás nem lesz a techfában, bár most már árgus szemekkel lesem - pl. a nagykövetségeknél az Egység utcája is faji árut kér!!!

Én is így jártam, kb 1 hónapja, annyi szerencsém volt hogy én még nem bontottam le semmit, de a fejezethez tartozó alapanyagaimból 0 volt... és kb +2hetet szívtam miatta és több 100 óra gyorsítót is elnyomtam... Még elvenar fejezetbe bajnoki miatt volt 200+tp-m, amit gyors elnyomtam és így véletlen átmentem a nagykövetségekhez :D így a portál profit már mást adott a 47 városbővítés meg ott maradt, majdnem abba hagytam a játékot olyan ideges lettem 2-3 napig nem is nagyon játszottam, írtam az ügyfélszolgálatra is hogy így jártam nincs -e valami megoldás, de nem tudtak segíteni :( Azért ez most kicsit idegesítő hogy kivették ezt a szívatást, ami igazából 1 kis odafigyeléssel simán elkerülhető, csak én is figyelmetlen voltam, gyorsan kattintottam... Viszont ha hamarább kiszedik akkor nem járok így, most nekem a gyorsítókat és a 2 hetemet ki fogja vissza adni? :(
 

Syntex

Ex-Csapattag
Nagyon sajnáljuk az ebből fakadó kellemetlenségeket, a jelenlegi fejlesztés ennek megoldása érdekében jött létre - folyamatosan azon vagyunk, hogy az esetleges hibákat, problémákat megoldjuk, hogy játékunk minél élvezhetőbb legyen. Ugyanakkor sajnos ez nem tud mindig azonnal megtörténni, így mindenkitől elnézést kérünk, aki esetleg emiatt hátrányba került a múltban.
 
Fent