• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió: 1.107

Mihaszna

Veterán
A Törp Fejezetben lévő Gránitbányák, és a Rézöntödék fejlesztéséhez immáron nem szükséges Gránit és Réz, így az első vendégfaj fejezetet könnyebben lehet elindítani, és gyorsabban lehet előrehaladni ebben a fejezetben.
  • Mivel ez a két anyag kivonásra került, ezért a Gránitbányák, Rézöntödék, és a Törpportál megépítéséhez, és az előbbi kettő fejlesztéséhez több Arany, és Alapanyag szükséges.
  • Réz és Gránit még mindig szükséges a kutatáshoz, és a Törpportál fejlesztéséhez is.
Bocsánat, de nem nagyon értem a logikát. Gyakorlatilag a Gránitbányák és a Rézöntödék fejlesztéséhez nem kell korlátozott vendégárú, viszont minden máshoz igen. Szerintem az átlaghoz képest semmivel nem lesz gyorsabb az előrehaladás, mivel a Gránitbánya és a Rézöntöde fejlesztési ideje nem változik (függetlenül attól, hogy miből mennyit teszünk le a városunkban). Remélem senki nem haragszik meg, de ezt felesleges volt megbolygatni. :)
 

Oryati

Újonc
Ez a sokadik verzió a mobilalkalmazásban és még mindig nem lehet sehol megnézni hány tervrajzom van. :(
 

Natty

Felderítő
Ez a sokadik verzió a mobilalkalmazásban és még mindig nem lehet sehol megnézni hány tervrajzom van. :(
1 módot ismerek, hogy megnézd mennyi tervrajzod van. Ha van varázslatos épületed, és a fejlesztés gombra kattintol, látod mennyi tervrajzod van. Kivétel ez alól, ha a legfelső szinten vagy. Szerintem is fura, hogy máshogy nem látható. Egyetértek ezzel az egyszerű igénnyel, hogy látható legyen.
 

Putyika

Veterán
Bocsánat, de nem nagyon értem a logikát. Gyakorlatilag a Gránitbányák és a Rézöntödék fejlesztéséhez nem kell korlátozott vendégárú, viszont minden máshoz igen. Szerintem az átlaghoz képest semmivel nem lesz gyorsabb az előrehaladás, mivel a Gránitbánya és a Rézöntöde fejlesztési ideje nem változik (függetlenül attól, hogy miből mennyit teszünk le a városunkban). Remélem senki nem haragszik meg, de ezt felesleges volt megbolygatni.
Remélem, nem haragszol meg, de egyáltalán nincs igazad. Arányaiban olyan nagy mennyiségű faji árukat kért a rézöntöde fejlesztése, hogy nem volt értelme felhúzni (esetleg 2. szintre, de még talán arra sem). Ezzel a változtatással, hogy aranyat és alapanyagot kér, simán lehet őket maxolni, ez óriási segítség, lehet, hogy az egyik leggyorsabban végigvihető faj lesz a törpök.
Így még az is előfordulhat, hogy már nem utálnám annyira, mint az eddigi két alkalommal. :D
Ez a sokadik verzió a mobilalkalmazásban és még mindig nem lehet sehol megnézni hány tervrajzom van. :(
Kicsit macerás, de ha az akadémián éppen van KR recept, akkor ott meg tudod nézni.
Valamint gépen, ha a tesóság 10 ládázik, akkor a nyereményeknél is látni, ha ráviszed az egeret.
De persze ettől függetlenül szükség lenne rá, hogy valahol fel legyen tüntetve és ne kelljen trükközni.
 

Rikari

Veterán
Ez a sokadik verzió a mobilalkalmazásban és még mindig nem lehet sehol megnézni hány tervrajzom van. :(
Valmikor régen ötletként indítottam erre egy bejegyzést és igen szép számmal támogatta a fórumos társulat. Most rákerestem és látom már továbbítás nélkül archiválták. Hát ennek nem örülök. Valószínű újrázunk ezzel, mert továbbra is úgy látom, hogy lényeges lenne, hogy a raktárban láthassuk azt, hogy mennyi Tervrajzzal és mennyi Királyi Restaurációval rendelkezünk. Láthassuk ezeket mindenféle furmánykodások nélkül.
 

Rikari

Veterán
Valóban, igazad van.....az ami akkor nem volt ma már van, részben! Köszi Green a helyesbítést. Akkor a kérés marad a Tervrajzokra vonatkozóan.
 
Fent