• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió: 1.105

Senta

Erős harcos
kissé sokkolt a maxos arany szakadékom következő szintje :p 31-es szinten már nem ad lakosságot, viszont jó sokba kerül 450K érzőáru és 265K orkot beruházni azért, hogy mégtöbb aranyat adjon, nagyon nem éri meg.. azt hiszem én ott meg is állok, nem igazán éri meg fejleszteni tovább.. ez nem lett egy jó fejlesztés
 

Rikari

Veterán
Az Ősi Csodák szintemelése nem fog osztatlan sikert aratni ezt sajnos borítékolhatom. Nem hozzák a tőlük eddig megszokott, fejlesztéssel járó előnyöket. Nem emelik a ranglistapontot, nem adnak plusz lakosságot pl. Aranyszakadék. Bónuszhatásuk csak az alapra terjed ki, ami meg a befektetett érzőárú, ork és tudáspont arányában nettó deficit. Nem gondolom hogy rábrusztolok arra, hogy még több aranyat adjon a szakadék, vagy a Sárkány Apátság manát a bűbájok használatakor. Egy fajt kutató és a techfán haladó játékosnak másra kellenek az érző árúi. Én személy szerint többet vártam ettől a fejlesztéstől. Aki ezt kitalálja, most komolyan megfogalmazódott bennem a kérdés, játszik egyáltalán a játékkal? :rolleyes:
 

bere007

Veterán
Az Ősi Csodák szintemelése nem fog osztatlan sikert aratni ezt sajnos borítékolhatom.

Ezt én inkább a kiábrándító és szánalmas jelzőkkel illetném. A harci csodák nem emelik tovább a támadóerőt, a lakost adók nem adnak több lakost. A tornyot nehezítik a csodák fejlesztései, de az egyensúly megőrzése miatti bónuszt meg nem adják. Egy fejlesztés volt a frissítésben, de annak sem látom értelmét. Mondanám, hogy ennél már nincs lejjebb és csak jobb jöhet ezután, de már túl régóta itt vagyok ahhoz, hogy ezt le merjem írni...
 

DeletedUser4917

Vendég
Mindig van egy kis nehezítés a játékban , viszont magasabb szinten a csodák mégis csak többet adnak . Nekem tetszik , hogy emeltek a szinteken mert azért nagyon sok külföldi szerveren már kimaxolta néhány játékos a csodákat és valljuk be ők biztosan örülnek neki :)
 

Senta

Erős harcos
Mindig van egy kis nehezítés a játékban , viszont magasabb szinten a csodák mégis csak többet adnak . Nekem tetszik , hogy emeltek a szinteken mert azért nagyon sok külföldi szerveren már kimaxolta néhány játékos a csodákat és valljuk be ők biztosan örülnek neki :)
ez nem nehezítés, ez egy felesleges és bosszantó fejlesztés! ki örül annak, hogy pártízezer aranyat kap három óránként, cserébe belenyom többszázezer érzőt és orkot szintenként, a tp-ről nem is beszélve!! de tuti van akinek ez tetszik, és örül neki külföldi szervereken :p én inkább annyiért lepacsizok 2 szomszédot...
 

Rikari

Veterán
Mindig van egy kis nehezítés a játékban , viszont magasabb szinten a csodák mégis csak többet adnak . Nekem tetszik , hogy emeltek a szinteken mert azért nagyon sok külföldi szerveren már kimaxolta néhány játékos a csodákat és valljuk be ők biztosan örülnek neki :)
Nem örülnek neki Feri! A külföldi fórumok felháborodásait olvasgatva mondom ezt, de a magyar szervereken is van sok olyan játékos ahol egyre több a kimaxolt csoda és senkit nem látok ujjongani a nagy találmányt illetően. Az egy komoly visszalépés amikor egy épület elveszti a funkcióinak nagy részét, s főleg azokat amiért azt addig fejlesztette a gazdája. Ennyire nem lehetnek átgondolatlanok. Az is lehet, hogy nem az volt itt a cél, hogy neked legyen 31-es szakadékod, mert egyértelmű, hogy ez lesz a legkisebb gondunk. Gucci táska fül-csat-pánt nélkül. :p
 

DeletedUser4917

Vendég
Az is lehet, hogy nem az volt itt a cél, hogy neked legyen 31-es szakadékod, mert egyértelmű, hogy ez lesz a legkisebb gondunk.
Konkrét dolog jutott eszedbe vagy csak arra gondolsz , hogy megnehezítik a játékot ?
 

Rikari

Veterán
Konkrét dolog jutott eszedbe vagy csak arra gondolsz , hogy megnehezítik a játékot ?
Ettől a játék nem lesz nehezebb. Főként ha 30-as szint után nem húzom a csodákat. Ha már ez lesz a fő gondom, akkor olyan városom van, ahol minden mindegy, mert lubickolok a háttérmennyiségekben. No de ilyen sosem lesz. ;) Szerintem csak csináltak valami fejlesztést, hogy adjanak be egy újdonságot, "lássátok Elvenariak, dolgozunk ám"-alapon.
 

DeletedUser4917

Vendég
Aha !
No de a katonatermelő csodáknál azért számít , azt talán senki nem vitatja , legalább is én így látom , nyilván nem mindenkinek fontos pl a repülő akadémia , de a harcolósabb játékosoknak igen .
 

Rikari

Veterán
Aha !
No de a katonatermelő csodáknál azért számít , azt talán senki nem vitatja , legalább is én így látom , nyilván nem mindenkinek fontos pl a repülő akadémia , de a harcolósabb játékosoknak igen .
Nincsen harcos csodám kimaxolva, így erről nem tudok nyilatkozni neked. Ha ott meghagyták a harci egységek képzésének növelését 31-es szinttől is, akkor azokkal simán operálnék.:cool:
 

DeletedUser4917

Vendég
Nincsen harcos csodám kimaxolva, így erről nem tudok nyilatkozni neked. Ha ott meghagyták a harci egységek képzésének növelését 31-es szinttől is, akkor azokkal simán operálnék.:cool:
Ott meghagyták , tudom mert a "fő" városomba már kipróbáltam :)
 

bere007

Veterán
Ott meghagyták , tudom mert a "fő" városomba már kipróbáltam :)

De a támadóerő növekedésnek vége van. Az nem lesz több a fejlesztéstől. Amúgy meg 32. szintre húzni egy csodát 2000tp-be kerül. Most akkor állítsuk szembe. Az egyik oldalon napi 100-200 db pap, a másik oldalon meg 2000tp, 420e t2 érzékeny, 2.200.000 mana és nehezedik a torony. Ez esetleg annak jó, aki kimaxolta az összes csodáját és már nagyon nem tud magával mit kezdeni. De lehet, hogy még ő is meggondolja 2x is... 31re még sacc/kb megéri felvinni, de afelé nagyon meggondolandó.

Már megint az a híres fő városod. Mint Columbo felesége... :rolleyes: Nézd el nekem a hitetlenségemet, de amikor a fórumon olyan dolgokat kérdezel, amit egy olyan profi játékosnak mint te tudnia kellene, mert teljesen alap dolog, akkor nevetek magamba egyet. :D És ezt meg amúgy nem kell kipróbálni. Még a bevezetése előtt hallani lehetett arról, hogy soknak csak az egyik bónusza fog emelkedni és gondolom azt más fórumokon jobban kitárgyalták már, így csak azt kellett elolvasnod és máris úgy kommunikálod le ahogy....
 
Fent