• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió: 1.104

DeletedUser4917

Vendég
Az új funkciók és a fejlesztések nagyon tetszenek :)
A fejlesztés főleg azért mert az Elfek kaptak egy új Avatárt míg az emberek nem , mondjuk az emberek nem is érnek annyit mint az Elfek , kevésbé szépek az épületeik és nem is annyira spirituális lények , de azért legyenek csak .
 

DeletedUser4917

Vendég
Szia
Bár én Elf karakter vagyok,attól független kikérem magunknak ezt a förtelmes megnyilvánulást minden Emberi karakter nevében.:rolleyes:
Hogy ne offoljam szét az elejét,szuper jók az új Avatarok. Köszönjük.
Fajvédő vagy?
Megértem ha Elvenart vagy Tündért veszel védelmed alá . Akkor az Orkokat is megvéded ? Hogy néznek ki az épületeik ... Nem éppen szép .
 

Putyika

Veterán
Fajvédő vagy?
Nem kell fajvédőnek lenni ahhoz, hogy felháborítson valakit egy olyan megnyilvánulás, amit leírtál. Elég kicsinyes dolog valakit vagy valamit a kinézete alapján megítélni. Bár női szemmel nézve valóban szebbek az elfes épületek, de egy férfihoz talán jobban illik az emberek kicsit szögletesebb, keményebb megjelenése, ez csupán ízlés kérdése.

A frissítést, pedig kíváncsian várom. Jónak tűnik a 2 új gomb, legalább ezután nem kell trükközni, hogy bejussak az akadémiára, amikor éppen nem szeretném begyűjteni a termelést. Mondjuk még jobb lenne, ha a toronynál azt is kijelezné, hogy mikor tudom nyitni a kaput.
 
Én is várom az új verziót. És szerintem szép volt Erica megnyílvánulása. És annak örülök, hogy Putyika mindkét fajt megérti. Én elf és ember is vagyok. Azt tapasztaltam, hogy az emberek városa üdébb és lazább, de az elfek komolyabb, megfontoltabb lények.:p
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser3513

Vendég
Mindkét gomb telitalálat, de a Barkácsolás még telibb :D
Ezért jár a pirospont a fejlesztőknek, annak ellenére, hogy az eventes topicban a kirúgásukat javasoltam ;)
 
Az új funkciók és a fejlesztések nagyon tetszenek :)
A fejlesztés főleg azért mert az Elfek kaptak egy új Avatárt míg az emberek nem , mondjuk az emberek nem is érnek annyit mint az Elfek , kevésbé szépek az épületeik és nem is annyira spirituális lények , de azért legyenek csak .
Ez tőled nem volt szép @Ferenc99!
 

Putyika

Veterán
"A Végtelenség Tornyához tartozó gomb közvetíti a Torony elérhetőségét, és megmutatja, hogy mennyi időbe telik, míg a következő kezdődik."
Nálam ez a gomb elég illékony! :D Belépéskor ott van, ha ráviszem az egeret kiírja (angolul), hogy mennyi idő van a következő toronyig, de amit rákattintok valamire eltűnik.
Mindkét gomb telitalálat, de a Barkácsolás még telibb
Szerintem is....bár nálam nem vált alvó üzemmódba, amikor kész van a barkácsolás.
Szóval mind a két gombbal van némi problémám, de azért örülök nekik. :cool:
 
Fent