• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Lezárva Ötletek és javaslatok

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser4742

Vendég
Sziasztok kedves játékostársaim! Billentyűt ragadtam, mert igaz, hogy még nagyon új vagyok, de szubjektíve jó lenne egy olyan funkciót a játékba építeni, amivel a városomat rendezni tudnám: ha nemcsak mozgatni lehetne az épületeket, hanem forgatni is, amolyan városrendező funkció, ha lenne ilyen, sok-sok helyet nyernék, ahova építeni lehetne. Nem tudom, hogy volt-e már itt hasonló ötlete valakinek, érdemes supportnak írni? Válaszaitokat köszönöm :)
o_O
 

DeletedUser4433

Vendég
Sziasztok kedves játékostársaim! Billentyűt ragadtam, mert igaz, hogy még nagyon új vagyok, de szubjektíve jó lenne egy olyan funkciót a játékba építeni, amivel a városomat rendezni tudnám: ha nemcsak mozgatni lehetne az épületeket, hanem forgatni is, amolyan városrendező funkció, ha lenne ilyen, sok-sok helyet nyernék, ahova építeni lehetne. Nem tudom, hogy volt-e már itt hasonló ötlete valakinek, érdemes supportnak írni? Válaszaitokat köszönöm :)
o_O
Sokszor volt már róla szó,de ez is a játék része,nehezítés. Nem hinném, hogy ezen változtatni szeretnének. Attól nehéz egy bizonyos szinten már a játék,hogy logikáznod kell a kevés hellyel és az újabb,nagyobb épületek helyigényével.
 

DeletedUser4742

Vendég
Talán azért, hogy több területet oldjunk fel, akár gyémánttal? Milyen egyszerű lenne, ha épületeket el lehetne forgatni is:(
 

GreenKnight

Veterán

DeletedUser362

Vendég
Én a Testvériségi kalandokkal kapcsolatban szeretnék felvetni valamit... Elég idegesítő amikor termelsz valamit (pl egy Aranykarkötőt) és minden alkalommal végig kell pörgetni a lehetőségeket. Tudod, tudom, nehezítés :) De nagyban megkönnyítené a dolgot ha lenne pl. egy legördülő lista amiből ki lehetne választani a megfelelőt.
 
Én a Testvériségi kalandokkal kapcsolatban szeretnék felvetni valamit... Elég idegesítő amikor termelsz valamit (pl egy Aranykarkötőt) és minden alkalommal végig kell pörgetni a lehetőségeket. Tudod, tudom, nehezítés :) De nagyban megkönnyítené a dolgot ha lenne pl. egy legördülő lista amiből ki lehetne választani a megfelelőt.
Támogatom az ötletet :)
 

DeletedUser683

Vendég
Én a Testvériségi kalandokkal kapcsolatban szeretnék felvetni valamit... Elég idegesítő amikor termelsz valamit (pl egy Aranykarkötőt) és minden alkalommal végig kell pörgetni a lehetőségeket. Tudod, tudom, nehezítés :) De nagyban megkönnyítené a dolgot ha lenne pl. egy legördülő lista amiből ki lehetne választani a megfelelőt.
Erről is volt már többször szó, viszont az Ötletek téma nem így működik, hogy egy másikhoz írjuk a saját ötletünket, hanem külön témában. ;)
De mivel ez már fel lett vetve, így nem érdemes megnyitni, mert csak a Már felvetett státuszt kapná úgyis, ahogyan ez a téma is azt fogja kapni, mert már ezt is sokszor felvetették.
 

DeletedUser362

Vendég
Erről is volt már többször szó, viszont az Ötletek téma nem így működik, hogy egy másikhoz írjuk a saját ötletünket, hanem külön témában. ;)
De mivel ez már fel lett vetve, így nem érdemes megnyitni, mert csak a Már felvetett státuszt kapná úgyis, ahogyan ez a téma is azt fogja kapni, mert már ezt is sokszor felvetették.
Bocsi, nem találtam hasonlót és én az "Ötletekhez" írtam... Nem tudtam, hogy rosszul teszem. Majd visszaolvasok, mert nem látom sehol a hibát.
 

DeletedUser362

Vendég
Szia,
Azt hiszem, @Djyahel arra gondolt, hogy az Ötletek címszó alatt kellett volna nyitni egy új témát... :)
Jobb alsó sarokban van egy nagy zöld + gomb, ha arra kattintasz, ezt meg tudod tenni...
Köszönöm :)
Nem gondoltam, hogy minden egyes kis ötletecskével ezt kéne tenni... (bár ha így tettem volna, az lett volna a baj, hogy ilyen már volt régebben)
Igyekszem kiigazodni :)
 

DeletedUser2182

Vendég
Sziasztok!

Nem tudom, hogy volt e már téma, de most a kalandok során megfogalmazódott bennem, hogy milyen jó lenne, ha a kalandhoz kapcsoltam megjelenne egy közös raktár is, ahova bekerülnének a megtermelt javak egyből,illetve levonásra kerülnének ha feltöltjük a térképre. Mindenki látná az aktuális helyzetet. Mivel egyre több a mobilos játékos akik nem tudnak levelet olvasni, a chat meg egyszerűen követhetetlen ilyenkor, mert akkora a zsongás., Szerintem ez egy remek ötlet, és valóban élvezetesebbé tenné a játékot.
 

DeletedUser3

Vendég
Eredeti ötlet elutasítva, az eddigi ötleteknek megfelelően.
További ötletek offtopiknak számítanak ebben a témában.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent