• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Ötlet, javaslat egyveleg

Mihaszna

Veterán
Összegyűjtöttem őket egybe, nem akartam mindegyiknek külön jegyet nyitni. Remélem nem gond.

1. A végtelenség Tornya (egy kis könnyítés?): A Boss (akik a kapuk előtt állnak), ill FőBoss-ok esetében az egyezkedés(ek)nél amikor elfogy a (3 kör) lehetőség, a 25 gyémánt helyett 20, vagy 15 gyémántért lehessen folytatni a játékot. Meglátásom szerint még így is költséges lenne a dolog, de ha már tényleg orosz rulett, akkor szerintem ennyi segítséget kaphatnánk hozzá. Sajnos a harcok esetében nem tudok javaslatot tenni ami segítene azoknak a játékosoknak, aki ezt az utat válasszák, mert itt nem szoktam harcolni.

2. Egységesített termelési lehetőségek (műhelyek és manufaktúrák) A műhelyekben lehetőség van 5, 15 perces és 1 órás termelésekre is. Ugyan ezt a lehetőséget a Manufaktúrákban is eltudnám képzelni. Hogy mi értelme lenne? Nyilván ugyan annyi, mint a műhelyek esetében. Eventkor ezekkel a lehetőségekkel is lehetne fűszerezni a feladatsorokat.

3 Kereskedelem (Piac) (keresztajánlatok) Nem tudom, ki hogy van vele, de nálam, túlnyomóan még mindig a keresztajánlatok lepik el a Piacot. Ezekkel nem lehetne valamit kezdeni? Vagy úgy is feltehetném a kérdést, hogy mi a pláne abba, hogy T3-as árukat felkínálnak és T1-es árukat kérnek érte cserébe. A konkrét választ tudom: Haszon. Csak az a baj, hogy szintarányos árukat meg ritkán tesznek ki (főleg a T2-es áruk esetében). Pedig abból is az egyik Manu mindenkinél Bónuszos. Persze benne van a pakliban, hogy van kint, csak elkobozzák előlem; pont akkor nem vagyok fent stb.. De mindig? o_O Lenne egy javaslatom, remélem nem fog nagy visszhangot kiváltani: A keresztajánlatok korlátozása, meghatározott számba. Például(!):

- 10 db/T3-as feat T1-es ajánlat esetében
- 20 db/T3-as feat T2-es ajánlat esetében
- 30 db/T3-as feat T3-as ajánlat esetében

- 10 db/T2-es feat T1-es ajánlat esetében
- 20 db/T2-es feat T2-es ajánlat esetében

Az utolsó (T1-es) variáció lehetőséget nem írnám le, mivel (érdekes mód) a varázslat visszafele nem működik, csak nagyon ritka esetben. A db számokat lehet variálni vagy egységesíteni őket.

- 20 db / minden fent említett lehetőségből, beleértve a T1-es áruk értékesítését is.

És amikor elfogy valamelyik, vagy elvittek mondjuk 5-öt az egyik 20-as verzióból, akkor lehet pótolni őket bármikor. Ha csak egy kínálat kel el 1 nap, akkor azt is lehet után pótolni akár azonnal.
 

DeletedUser3513

Vendég
3 Kereskedelem (Piac) (keresztajánlatok)
az időt is lehetne rövidíteni, hátha elmenne a kedve attól, hogy 50 ajálatot tegyen ki, ha mondjuk 1-2 naponta ki kellene tennie
vagy ha lenne egy elrejtés/letiltás gomb, hogy a rendszeres nyerészkedőket ne is lássam és véletlenül se vegyem be az előnytelen ajánlatokat

ui: szerintem érdemes lenne külön-külön betenni az ötletelket, mert így kicsit problémás így beírni:
1. Támogatom
2. Támogatom
3. Nem támogatom - persze támogatom, ez csak példa :D
és Hoshinak is könnyebb továbbítani, bár ezt igazából nem tudom hogyan csinálja
 

Mihaszna

Veterán
vagy ha lenne egy elrejtés/letiltás gomb, hogy a rendszeres nyerészkedőket ne is lássam és véletlenül se vegyem be az előnytelen ajánlatokat
Ez az alternatíva nekem tökéletesen megfelelne. Egy elrejtési funkció és akkor nincs szükség semmilyen korlátozásra.
pl: "Mihaszna piaci ajánlatainak elrejtése". Mellette egy kis kocka, és csak egy pipát kell beletenni.

Jó ötlet, Zselyke :)

Bárcsak ez a rész is kapna egy kis figyelmet :rolleyes::oops:
 

sleeky41

Veterán
lehetne akár 2 piac
1 piacon csak T1 - T1, T2-T2 és T3-T3 csere
2 piacon meg T1-T3 stb.
így eldönthetné mindenki melyik piacot akarja megnézni, és nem kellene akár 50 oldalt a semmiért végignézni ha azonos szintűt akarok csak cserélni :)
 
Fent