• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Bevezetve Ötlet a kutatófához :)

  • Témaindító DeletedUser6247
  • Kezdés ideje

DeletedUser6247

Vendég
Szép napot mindenkinek! :)
Volna egy gondolatom amihez a segítségeteket kérném hogy megvalósítható ötlet születhessen belőle. :)
Megtisztelő volt kipróbálni a megújult kutatófát. Nagyon jó és emberközeli lett. Az ötletem váza az volna hogy egy ilyen extra jutalommal járó küldetés lehetne minden fajnál is. Gondolok itt esetleg 50 gyémántra, gyorsítókra vagy TP pontokra. S hogy beépüljön a történetbe, a következő feladatnál el is kéne használni őket. Vagy akár 2 feladattal később. De hogy ne legyen zavar, ezek az extra jutalmak a saját városunk fejlődését szolgálnák. Semmiképp nem avatkoznának be a faji termelőkbe. Vagy szerintetek igen ? Én igazából akár egy manufaktúra fejlesztéséhez használatos gyorsítóra gondoltam. Hasonló lenne mi, felgyorsítani az erőteljes ellátást az akadémia felépülése után. De a Ti segítségetekre is nagy szüksége van a Támogató Csapatunknak ! :) Viszont most nagyon kényes dolog az egyensúly, főleg a harcászati. Gyorsító esetén ti harci célokra is használnátok ? Pl. : fegyvertár emelésére? Kisebb gyorsítók vannak a toronyban is, akiknek van barna macijuk. Ha az egységtermelőket nézzük.
Egységgyártásra senki nem használna egy 8 órásat. Maradna még a gyémánt és a TP pont. Itt ismét a segítségeteket kérném. Melyik legyen ?
S ami számomra fontos! Ha sikerül egy megvalósítható ötletet összehozni, akkor ezek az extra jutalmak a fajoknál, ne csak a frissen regisztrált játékosok számára legyenek elérhetőek, hanem minden játékos számára, bárhol is tart a kutatófán, illetve a történetben. :)
Köszönöm szépen a figyelmeteket ! :)
 

Wiccara

Veterán
extra jutalommal járó küldetés lehetne minden fajnál is.
Szia,
ez már létezik : https://elvengems.com/quests/story-quests/
a távoli jövőben lesz olyan feladat, amiért fricskaként 1 db aranyat kapsz :D
de teljesen vegyesen vannak szépen elosztva tp-k, gyorsítók, mana, mag, érző áru, gyémánt..ezek a feladatok akkor válnak elutasíthatóvá, ha átlépsz a következő vendégfajhoz. ( és jönnek a kor szerinti aktuális feladatok)
Ezek a feladatok ugyanúgy átvezetnek , mesélnek..élvezni fogod, járd végig az utat. ;)
Egységgyártásra senki nem használna egy 8 órásat.
Még 20 órásat is :D ;)
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser6247

Vendég
Köszönöm szépen a véleményedet! :)
Az ötlegmag a megújult kutatófából indult ki. Miért ne lehetne kicsit még vonzóbbá tenni ?
A fajok utáni extra jutalmakon kívül miért ne lehetne belecsempészni egy kis pluszt ? :)
 

DeletedUser6247

Vendég
S ha módosulna az 1 arany fricska ? :)
Esetleg egy picit könnyebb lenne, al Általad említett Amuni faj-nál egy picit ?
Nem lenne semmi amin szívesen változtatnál egy kicsit ?
De természtesen tiszteletben tartom a véleményedet. :)
Köszönöm szépen hogy megosztottad velem. :)
 

Wiccara

Veterán
S ha módosulna az 1 arany fricska ? :)
Esetleg egy picit könnyebb lenne, al Általad említett Amuni faj-nál egy picit ?
Nem lenne semmi amin szívesen változtatnál egy kicsit ?
De természtesen tiszteletben tartom a véleményedet. :)
Köszönöm szépen hogy megosztottad velem. :)
Szia, arra próbáltam rámutatni, hogy a felvetésed már rég be lett vezetve.
Vannak, akik folyamatosan csinálják, vannak, akik visszamenőlegesen de ugyanúgy végig kíséri az összes fajt, ahogyan az elején.
Véleményem szerint ahogy az elején is elég a két arcocska, úgy minden egyes fajnál elég, nem kell több.
A jutalmakat az adott fajhoz igazították, hogy kicsit segítse az aktuális igényeket.
Amin változtatni kéne az a kaland szegmens, és @bere007 visszajelzését olvasva most (se) nem jó irányba változott, ott kellene javítani.
 

DeletedUser6236

Vendég
Sziasztok !
Azt hiszem értem mit szeretett volna ez a hölgy. De javítsatok ki ha tévedek. :)
Amit biztosan tudok hogy 750 gyémántom volt az első fejezet végén. Olvastam itt-ott a topikokat és a fa fejlődése azt a célt szolgálta hogy egyre több új játékos kezdjen bele a játékba. Ez nagyon tetszik !
Tehát nem lehet túl régi ez a fajta kezdet és az ötlet esetleg az lett volna hogy ezt a tendenciát végig lehetne vezetni az egész fán ?
Biztosan ki van dolgozva szépen és jól, gondolom többször is volt rá eset hogy módosult.
Ha még tovább lehetne gondolni, én benne vagyok ! Úgyis csak akkor jut el a tervezőkhöz ha a support elemzés alapján jóváhagyta.
A foe-ban sincs másképp. Két különböző játék, de mégiscsak mindkettőt ugyanaz a cég alkotta meg.
 

DeletedUser6247

Vendég
Kedves Mr. Jones ! Szerintem reálisan látod hogy mit is szerettem volna. Nagyon szépen köszönöm a felajánlott segítségedet.
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Kedves Reginaelf,

Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot. Jó hírünk van számodra, az adott javaslat már bevezetésre került.
Amennyiben az általad végigjárt vendégfajoknál úgy érzed, hogy a küldetések ráncfelvarrásra szorulnak, úgy örömmel vennénk azok elemzését.

További jó játékot kívánok,
Niraya
 

DeletedUser6247

Vendég
Köszönöm szépen a felvilágosítást ! Egy másik azonosítóval is végigjárom az utat.
 

DeletedUser6236

Vendég
Kedves Mr. Jones ! Szerintem reálisan látod hogy mit is szerettem volna. Nagyon szépen köszönöm a felajánlott segítségedet.
Nincs mit ! :)
Pár héttel ezelőtt már megpróbáltam ezt a játékot. Nem tudtam ráhangolódni. Az én hibám volt.
Azután barkácsoltam egy másik mail címet, és a The West-el kezdtem el játszani. Szintén Inno játék. De megpróbáltam ismét az Elvenart. Most meg gyémánteső fogadott már az első napon. :) Nem offolásként de ahogy nézem amiket a bajnokságról írtok és ahogy nehezedik, olyan mintha a foe-ban 420-as tamadőval indulnál a GbG-n és hamar 1022 lesz az ellenfélé. Hiába az éjféli nullázás a 6 ostromtábor, akkor is elkalapálnak addig, és szinte ki lehet nullázódni. Biztos van ellenszere itt is. :)
 
Fent