• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Összetartó/aktív csapatba jelentkeznék

SkyMirror83

Újonc
Üdv nektek!

SkyMirror83 vagyok, kicsit több mint 2 éve már, hogy anno a fácsén véletlenül ráböktem ennek a játéknak az ajánlójára, és nos... 2 éve építgetem elf királyságomat, melyet kezdeti hév lendületének leültével is szívesen csinálok. Nem vezérelvem a versengés, sem a mindenáron győzni akarás, játszottam több olyan játékkal is, amelyek kellően kompetitívak voltak ahhoz, hogy hosszú időre elvegyék a kedvemet a gép elé üléstől. Szeretem ennek a játéknak a színpompáját, nyugalmát. Régóta szerepjátszok, és közel áll ez a látványvilág ahhoz amilyennek én magam is elképzelek egy elf/tünde fantázia várost. Természetesen bajnokizok, a 10 láda nekem is fontos, hétről-hétre... ezért tevékeny részt vállalok benne, na persze 1500-2500 pontnál nem szívesen erőltetem meg magamat jobban. :D A testvériségi kalandokhoz úgy álltam hozzá, hogy legyen meg a 3 juti láda, és ha tényleg jó a csapat, akkor lehet az örvényben versenyezni is. Őszintén engem az már nem igazán mozgat, hogy mennyi pontja van akár a testvériségemnek, akár nekem. Természetesen szívesen fejlesztem a városomat, csak nem időhöz kötötten. Kissé kelletlenül figyeltem meg, hogy a nagyobb testvériségek mind komoly pont/bajnoki teljesítményt követelnek meg leendő tagjaiktól, aminek elérésével nem akarok görcsölni. Olyan testvériségekkel venném fel szívesen a kapcsolatot, ahol van csapat kohézió, és kellően aktívak (pont értéktől függetlenül), hogy mind bajnokiban, mind piacozásban akár pacsizásban folyamatosan tudjunk egymásnak segíteni. Jómagam egy testvériség tagja vagyok jelenleg, ahol egy erős széthúzási akció miatt, majd 2 éves jól működő csapatunk szétesett, és szétszéledt... Akik maradtak, ugyan kedvelem őket, de már a maradók is szépen sorban lépkednek kifele, mert vagy elunták, vagy idő híján nem képesek hozni a tőlük szokott színvonalat.
Jelenleg az elementálok korának közepén járok. (szívesen fogadok fejlesztési tanácsokat, de kötelező fejlődési irányokkal nem akarok foglalkozni)
Városom bónuszos manufakúrái: deszka-tekercs-varázspor
Kösz, hogy elolvastátok!
 
Fent