• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Support Örvénybe rakáskor kidobál. :-(

Lupuj

Erős harcos
Sziasztok!

Nem lehetne megoldani az örvény tartalmának azonnali frissítését?
Jelenleg, ha akkor akarok beletenni valamit, amikor azt már más megtette (meglett a kért mennyiség), simán kidob a játék.
Kicsit (nem, nem kicsit) bosszantó ezzel a visszalépegetéssel tölteni az időt. :(

Már rég javítani kellett volna! EZ sem tegnapi hiba!
 

sleeky41

Veterán
Sziasztok!
Nem tudom mi az oka de nem csak a kalandnál, hanem az egész játék kb 2 heter állandóan megszakad :( és ez már így nem igazán jó. Van amit 3-4 kell frissiteni, hogy végre megtudjam csinálni. Mi az oka, hogy ennyire rossz lett a server?
 

DeletedUser890

Vendég
Üdv!
Csatlakozom. Mindkét világon van városom, de a Wyniandoron lévő egyszerúen idegbaj. Kidob, kiszürkül, nem enged aratni, nem tölti be az örvényt.... nem sorolom. Eddig is akadozott, de most az event alatt egyszerűen katasztrófa, hogy ötször kell belépni egy mozzanat elvégzése érdekében, már ha beenged. Persze, tudom, ez a Support ügye, de nem hinném, hogy amikor bő egy hete folyamatos, tömeges és súlyos a hiba, egyesével kellene oda irkálnunk. Illene a szerverrel csinálni végre valamit.
Köszönettel: Sir Brendon

Kiegészités: fentieket szorozzátok be 25-tel, mert az egész testvériségünk nevében merem mondani, mindannyian szivunk folyamatosan.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser5155

Vendég
Sziasztok!

Én is csatlakoznék ez ami Winyandoron van már elviselhetetlen. Állandó szerver hiba, ledobál. Konkrétan a toronyban ládanyitáskor kidobott. Nem tudom megkaptam-e a tartalmát és mi volt az. :( Bajnokit is kész agybaj így játszani.
 
Fent