• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Nem hiba "Örökké tartó építkezés"

  • Témaindító DeletedUser1280
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser1280

Vendég
Sziasztok!

Figyelmes lettem egy hibára, de már nagyon régóta élek vele.
Vannak olyan városok, ahol mindig építkezés alatt van pl. a főépület. De mindig, minden nap, amikor mennék segítséget nyújtani ugyanúgy az az 1-2 épület még mindig építkezés alatt áll. Nem csupán néhány napról van szó hanem esetenként hetekről is.
Nem tudom, hogy amiatt van-e ez, talán mert az illető azóta nem lépett be és ezért a rendszer nem tekinti befejezettnek az építkezést, vagy ez már egy bugjavítás következménye, esetleg még nem foglalkozott vele senki.

Játékverzió: v1.14.6-(119199a) (2016-09-21 11:00)
 

Erica

Veterán
Sziasztok!

Figyelmes lettem egy hibára, de már nagyon régóta élek vele.
Vannak olyan városok, ahol mindig építkezés alatt van pl. a főépület. De mindig, minden nap, amikor mennék segítséget nyújtani ugyanúgy az az 1-2 épület még mindig építkezés alatt áll. Nem csupán néhány napról van szó hanem esetenként hetekről is.
Nem tudom, hogy amiatt van-e ez, talán mert az illető azóta nem lépett be és ezért a rendszer nem tekinti befejezettnek az építkezést, vagy ez már egy bugjavítás következménye, esetleg még nem foglalkozott vele senki.

Játékverzió: v1.14.6-(119199a) (2016-09-21 11:00)
Szia
Valószinü,hogy a Játékos már rég óta nem néz a városa felé,mert már nem játszik,így ott állt meg a városa,ahol abba hagyta.Nálam is van ilyen halott város sajnos.
 

DeletedUser

Vendég
Én úgy sejtem főgond ezzel az, hogy a legtöbb építkezést valójában csak a következő belépésedkor írja jóvá az adatbázis, addig pedig úgy szerepelsz külsős szemszögből mintha hónapok óta építenél valamit.Ez persze nem csak itt macerás dolog hanem egy-két küldetésbe is bekavar olykor( Nálam például a húzd X szintre egy adott bónuszos termelőnél nem mindig írja jóvá a szintet). Véleményem szerint ez inkább játéktechnikai/vagy programozási baki, sem mint valódi bug.
 

DeletedUser683

Vendég
Jeleztem egyszer a support felé, hogy vannak ilyen elhagyott városok! Az egyik szomszédom év eleje óta építi a főépületét, ami nem is zavarna nagyon, ha lenne mit támogatni nála, de nincs, így kiesik egy (illetve több) támogatási lehetőség...
 

DeletedUser1280

Vendég
Igen, én is hasonló gondolatra jutottam, mint ti, ahogy írtam is. Ám lehet, hogy éppen amiatt eszközölték ezt a megoldást (hogy belépéskor tekinti késznek a rendszer az épületet), hogy orvosolják azokat a bizonyos "Húzd X. szintre valamilyen épületed." küldetéseket (melyekkel rendszeresen én is pórul járok, a supportnak is csak akkor írok miatta, ha valami nagyon komoly dolog függ tőle, pl. egy eventjutalom). De még ha így is lenne, jelentem még mindig akadnak gondok vele. :D
 

DeletedUser3

Vendég
A hiba nem teljesen hiba. Az építkezés csak a játékos belépésekor fejeződhet be, így ha inaktív valaki, akkor sokáig így maradhatnak az épületek.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent