• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Visszautasítva Értesítések pc-n is

Sunlite12

Újonc
Sziasztok! Tudom, h sokan játszotok telefonról, én soha, de az ötletem mégis az ihlette: a telefonon játszók kapnak értesítéseket mindenről, ami a városukban történt, pl.: elkészült termelések, végzett a felderítő....akkor azt kívántam, bárcsak gépen is megjelenne asztali értesítés...aki nem szeretné, kikapcsolhatja. Legyenek pc-n is asztali értesítések amelyeket a játék küld!
 

WarriorKingu

Erős harcos
Sziasztok! Tudom, h sokan játszotok telefonról, én soha, de az ötletem mégis az ihlette: a telefonon játszók kapnak értesítéseket mindenről, ami a városukban történt, pl.: elkészült termelések, végzett a felderítő....akkor azt kívántam, bárcsak gépen is megjelenne asztali értesítés...aki nem szeretné, kikapcsolhatja. Legyenek pc-n is asztali értesítések amelyeket a játék küld!
Szuper lenne! Jelenleg telóra jön az értesítés és gépen nézek rá. :D
 

WarriorKingu

Erős harcos
Nem így gondoltam! Az ötletet adta az okoskütyük ezen funkciója. Azok, akik csak gépről játszanak, számukra is legyen ilyen, amíg böngészgetnek, olvasnak, stb. csinálnak, a játék küldjön nekik asztali értesítéseket. Elnézést, ha nem világosan fogalmaztam
Nekem világos volt. Csak leírtam, nálam jelenleg hogyan működik. :gyémánt:
 

MesterAlma13

Erős harcos
Szia, úgy gondolod, hogy a háttérben nyitva van a játék, te közben mással foglalkozol, és fel-fel ugranának az értesítések?
 

Deleted User - 373998

Vendég
Sziasztok! Tudom, h sokan játszotok telefonról, én soha, de az ötletem mégis az ihlette: a telefonon játszók kapnak értesítéseket mindenről, ami a városukban történt, pl.: elkészült termelések, végzett a felderítő....akkor azt kívántam, bárcsak gépen is megjelenne asztali értesítés...aki nem szeretné, kikapcsolhatja. Legyenek pc-n is asztali értesítések amelyeket a játék küld!
Kedves @Sunlite12
Köszönjük szépen az ötleted.
A játék mindig fejlődik, és a nagyonokos telefonok korát éljük. Pontosan ezért fókuszál a cég is főleg a mobil alkalmazások fejlesztésére. Persze ez nem azt jelenti, hogy a jövőben a PC fejlesztések el lesznek felejtve, de amit a mobil alkalmazás produkál, nem minden esetben fogja azt az asztali számítógép hozni. A játék a lassan 6 év alatt rengeteg újításon esett át, és nem ez másként a jövőben sem. Újabb felugró értesítési ablakok nem biztos-még ha kikapcsolható opciók is lennének-hogy elősegítené a játék menetét PC-n. Biztos vagyok benne, hogy aki szereti Elvenart nem akkor fog csak belépni a városába, ha csilingel a laptopja( mert a termelés elkészült) hanem azért lép be, mert a napi kemény rutinjából ki akar lépni, hogy egy varázslatos mesevilágba kerüljön.
Köszönöm a megértésed.
 
Fent