• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Értesítések bővítése

Micu65

Felderítő
Sziasztok!
A kapott értesítések közé nem lehetne felvenni, ha valaki támogatta (és hogy mennyivel) egy ősi csodámat?
Illetve (bár látom erre volt javaslat), ha a felderítő beérkezett?

Esetleg egy beállítás, hogy melyik értesítés érdekel és melyik nem.
 

GreenKnight

Veterán
Az első ötlettel csak akkor tudnék egyetérteni, ha külön listán jelenne meg. Amúgy sok értelmét nem látom.

A második ötlet a mobil alkalmazásban már megvan, ott kapsz értesítést.
 
Sziasztok! Örömmel tapasztaltam, hogy immár az üzenetek-ben írt dolgokat a mobilosok is megkapják, olvassák, és hozzá tudnak szólni.
Azonban sajnos ha csoportos üziről van szó, akkor új tagot hozzá csatolni nem lehet. Vagy legalábbis én nem találtam rá módot.
Megoldható lenne esetleg az utólagos játékos hozzácsatolás egy meglévő csoportos üzenethez?
 

Micu65

Felderítő
Az első ötlettel csak akkor tudnék egyetérteni, ha külön listán jelenne meg. Amúgy sok értelmét nem látom.

A második ötlet a mobil alkalmazásban már megvan, ott kapsz értesítést.
Akkor legalább annyi, hogy megtelt, építhetem.

Azért (még) mobilon kívül is van élet :)
 

Jenky

Tag
Szerintem ahogyan az üzenetek is mostmár megnézhetőek mobiltelefonról is ezt a problémát is megoldhatná a Support vagy ki a felelős az ilyesmikért....
 

Jenky

Tag
Szerintem ahogyan az üzenetek is mostmár megnézhetőek mobiltelefonról is ezt a problémát is megoldhatná a Support vagy ki a felelős az ilyesmikért.... :):)
 
Fent