• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Továbbítva Értesítés TP adományozásról Ősi Csodába

Támogatod az ötlet továbbítását??


  • Összes szavazó
    19
  • A szavazás lezárult .
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

WarriorKingu

Erős harcos
Kedves Fejlesztők!
Nagyon jó lenne, ha kaphatnánk értesítésről arról, amikor valaki TP-t adományoz valamelyik Ősi Csodánkhoz. Így könnyebb lenne követni, ki segít rendszeresen. Ez szerintem fellendithetné a segítő szándékú Testvériségen kívüli jóakarók TP adományozási kedvét is. Illetve Testvériségeken belül is jobban motiválná a játékosokat egymás segítésére szerintem.

El tudnám képzelni egy gyorspacsihoz hasonló, gyorsTP viszontadományozási panel kiépítését. Kapok egy értesítést mondjuk, hogy XY adományozott Z TP pontot valamelyik Ősi Csodámba. Ezek után lenne lehetőség a játékos meglátogatása nélkül, egy felugró ablakban kiválasztani egy listából, hogy a játékostársamnak, aki az előbb megsegített, melyik csodáját mennyi TP-vel kívánom viszontsegíteni.

Köszönöm szépen, hogy elolvastátok.
 

Lupuj

Erős harcos
Nagyon jó lenne, ha kaphatnánk értesítésről arról, amikor valaki TP-t adományoz valamelyik Ősi Csodánkhoz .....

Szia!
Akár jó is lehet az elgondolásod.
És ... bővíthető lenne egy időpont bejegyzéssel is (mikor adta a TP-t). Ez néha elejét venné néhány félreértésnek. ;)

Nálunk a testvériségen kívüli "jóakarók" neve "potyalesők". Nem sok esélyük van még az 5 TP-s ajándékra sem. Elég hamar kíkerülnek a bónuszosok listájából. Nem hiszem, hogy velük bármelyikünk is csere-berélgetne (hacsak nem egy nagyon jó ismerős, de azt már privátban).

Az általad felvetett listát viszont - szintenként - nekünk kellene eltárolni, hiszen sok helyet igényelne a szerveren.
Ezt mindenki mentegethetné magának ... ha akarja (Copy-Paste), viszont szintlépéskor - az építés megkezdésekor - automatikusan törlődne az előző szint listája a szerverről, átadva a helyet az újabb szint listájának. Így már sokkal kevesebb hely is elég lenne.

A viszonzott TP adás a listából, szintén jó ötlet.

:rolleyes: ... támogatom! :)
 

Erandyll

Felderítő
Abszolút támogatom az elgondolásodat. A mi szövetségünkben mi is igyekszünk figyelni a TP vadászokra és közös erővel kitúrjuk őket.
De ha valaki nem figyeli az ősi csodáját és egyszer csak megtelik, előfordulhat, hogy bent marad 1 szövetségen kívüli tag is. Az értesítéssel viszont ez ellen azonnal lehetne cselekedni :)
 

Tejinashi

Erős harcos
Én igazából azt nem értem, hogy amikor a támogatott fejleszti az ősi csodáját, akkor miért nem tudják a nevét az értesítési panelre kiírni, ahol írják, hogy mit kaptam. Ugyanis akkor sokkal egyszerűbb lenne a dolog, mert csak mielőtt OK-t nyomok rá, egyszerűen felírom a nevét és tudom, hogy kihez kell legközelebb menni, ha annak a csodának a szilánkjára van szükségem.
 

DeletedUser5984

Vendég
Én igazából azt nem értem, hogy amikor a támogatott fejleszti az ősi csodáját, akkor miért nem tudják a nevét az értesítési panelre kiírni, ahol írják, hogy mit kaptam. Ugyanis akkor sokkal egyszerűbb lenne a dolog, mert csak mielőtt OK-t nyomok rá, egyszerűen felírom a nevét és tudom, hogy kihez kell legközelebb menni, ha annak a csodának a szilánkjára van szükségem.
Magát az ötletet támogatom ! :) Sok vélemény elhangzott és két irányból lehet megközelíteni a dolgot. Célszerűa Csoda tulajdososával privátban egyezetetni, különben elkerülhetetlen hogy a többi tag ki ne túrja a "nyerőzőt". De ha le van beszélvaeaz már más téma. Persze akinek szüksége van egy szilánkra azt ne 1-2 TP-t tegyegyen bele azért. :) Onnantóé van az hogy az adott szó kötelez. A ásik oldalról megnézve. Sokan most kezdik a játékot, egymaguk építkeznek. Náluk nagyon nagy az esély hogy 1 TP-ért visznek el egy szilánkot. Mivelmmég nem elég erős egy komoly testvéríséghez, ez többször előfordulhat.. Esetleg van egy harmadik oldala. Többen egyedül játszanak és velük talán könnyebb megbeszélni hogy lehessen pontot betenni. De maga az ötlet nagyon jó, és ezekre az esetekre is kínál megoldást. Könyebb kiszűrni ha valaki potyátyázik, és azt s hogy valaki állja e a szavát, megállapodás esetén. Szerintem megérne egy szavazást. :)
 

Deleted User - 373998

Vendég
Kedves Játékosok!
A Ötletet kihirdettük szavazásra. Kérünk benneteket, hogy szavazzatok.
Köszönjük az együttműködéseteket.
 

Syntex

Ex-Csapattag
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot. Az ötlet továbbításra került fejlesztő csapatunk felé.

Amennyiben bármilyen más javaslatotok vagy ötletetek lenne, kérjük osszátok meg velünk, örömmel olvasnánk őket.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent