• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Nem hiba Érdekes számolás (17/16)

Lupuj

Erős harcos
Sziasztok!
Nem életveszélyes, csak furcsa.
Ha 16 szeletre/modulra van felosztva a betöltés, akkor vajon mi lehet a 17. betöltött (csak nem valami titkos "bónusz") ? :eek:
Érdekes számolás_.png
... vagy csak baj van a matekkal ? :oops:
 

Deleted User - 373998

Vendég
Sziasztok!
Nem életveszélyes, csak furcsa.
Ha 16 szeletre/modulra van felosztva a betöltés, akkor vajon mi lehet a 17. betöltött (csak nem valami titkos "bónusz") ? :eek:
2246 bővítmény megtekintése
... vagy csak baj van a matekkal ? :oops:
Kedves @Lupuj
Szeretnélek megnyugtatni, hogy nem a matematika ágazatával van a gond, hanem futtatási környezet probléma lehet. Sajnos nem tudunk vele mit kezdeni, ha nagyon zavar kérlek töröld le a játékot, és telepítsd újra! Ez megoldás lehet. Köszönöm szépen a megértésed.
 

Lupuj

Erős harcos
Szia Cyklon!
A baki telefonon jelentkezik betöltéskor. Érdekes felvetés ráfogni ezt a "futtatási környezet"-re. :rolleyes:
Nem zavar - már megszoktam -, csupán érdekes a működésimód.

Egy hasonlat: van 16 tyúktojásom, de én vagyok olyan ügyes(!) és csinálok belőle 17 tükörtojást.
Az eredményt pedig ráfogom a serpenyő állagára (sütési környezet).

Na, de félre a tréfát .... megértettem ... fátylat rá! ;)
 

Calyr

Veterán
@Lupuj: sokféle és különböző fejlesztésekre rálátva nekem az a tapasztalatom, hogy a felhasználók néha tényleg elképzelni sem tudják, mennyi minden múlik a futtatási környezeten (és fejlesztői szempontból mennyire lehetetlen feladat hibamentesre csinálni mindent - de persze mindig meg kell próbálni).
Summa summárum: a jelzés valahol nyilván jogos, de remélem, hogy ennél nagyobb gondunk sosem lesz. :)
 

Lupuj

Erős harcos
@Lupuj: sokféle és különböző fejlesztésekre rálátva nekem az a tapasztalatom, hogy a felhasználók néha tényleg elképzelni sem tudják, mennyi minden múlik a futtatási környezeten (és fejlesztői szempontból mennyire lehetetlen feladat hibamentesre csinálni mindent - de persze mindig meg kell próbálni).
Summa summárum: a jelzés valahol nyilván jogos, de remélem, hogy ennél nagyobb gondunk sosem lesz. :)

Szia Calyr!

Mivel - a játszhatóság szempontjából - én is lényegtelennek tartom ezt a bakit, ezért is nem fújnám fel jobban.
... de azért elég átlátszó dolog egy ilyen hibát "futtató környezet"-re fogni.
Már csak azért is, mert ez a hiba nemrég került elő, miközben NÁLAM semmi nem változott (csak a dátum). Ha jól emlékszem, az Elementálok-hoz való átlépésem óta van ez a 17/16. Addig szépen megállt 16/16-nál.

De ahogy írtad, ennél nagyobb gondunk ne legyen (de sajnos van még néhány). :(
 
Fent