• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Továbbítva Épületfejlesztés

Támogatod a javaslatot?

  • Támogatom

    Szavazatok: 19 73,1%
  • Nem támogatom

    Szavazatok: 7 26,9%

  • Összes szavazó
    26
  • A szavazás lezárult .
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Xthor

Tag
Sziasztok,

Nem egy eget rengeto dolog amivel most eloallnek. (nem mintha eddig az lett volna...)
Nekem tetszenek ahogyan animalva vannak az epuletek, es szeretnem ha az epuletfejlesztesemnel is lenne animacio, tele van elettel a varoska, de amikor megy egy fejlesztes, az olyan kis egyhangu, unalmas, milyen aranyos lenne ha rohangalnanak az alvanyon az epitok. (persze nem minden epuletfejlesztes beallvanyozottkent fejlodik, de akar azok is kaphatnanak animaciot, ha nagyon unatkoznanak a fejlesztok :))
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot.

A jelenlegi ötletet szavazásra bocsájtottuk, annak érdekében, hogy megtudjuk mit gondoltok róla. Kérünk benneteket, hogy szavazzatok!

Köszönjük együttműködésetek!
 

Lupuj

Erős harcos
Sziasztok,

Nem egy eget rengeto dolog amivel most eloallnek. (nem mintha eddig az lett volna...)
Nekem tetszenek ahogyan animalva vannak az epuletek, es szeretnem ha az epuletfejlesztesemnel is lenne animacio, tele van elettel a varoska, de amikor megy egy fejlesztes, az olyan kis egyhangu, unalmas, milyen aranyos lenne ha rohangalnanak az alvanyon az epitok. (persze nem minden epuletfejlesztes beallvanyozottkent fejlodik, de akar azok is kaphatnanak animaciot, ha nagyon unatkoznanak a fejlesztok :))

Szia!
Ha ez is kikapcsolható lesz, mint pl. a "Légköri effektusok", akkor támogatom.
Tetszik az ötlet, de ne terhelje a gyengébb gépeket/telefonokat, ha azok nem szeretik.
Üdv.: Lupuj

U.i.: Aki "NEM"-mel szavaz(ott), igazán meg is indokolhatná! Nem szép dolog csak úgy idelökni egy "NEM"-et. :rolleyes:
 

DeletedUser

Vendég
Szia !

Csatlakozva a fentebb szólóhoz, nekem is teszik az ötlet. Minden vizuális effektet támogatok, ha nem terheli nagyon a rendszert.
Kicsit tovább gondoltam az ötletedet. :) Az építők kunyhójuk felett kis Z betűk szállingózhatnának. Ha épp szieszta van nekik. :)
Szóval támogatom és igennel szavaztam.
 

liliputy

Veterán
Nekem is tetszik az ötlet, de szerintem a -beállítások-város grafikai minősége-(alacsony-közepes-magas) ezt is megoldhatóvá tenné, akinek nem kell, az alacsony szintre kapcsolja és ennyi, máris nem terheli a gépeket, telefonokat. Tehát igen, támogatom.
 

Putyika

Veterán
akinek nem kell, az alacsony szintre kapcsolja és ennyi
Ezt nem tartanám jó megoldásnak, mert ezzel együtt minden más mozgást, animációt kikapcsol, amit esetleg nem szeretne.
U.i.: Aki "NEM"-mel szavaz(ott), igazán meg is indokolhatná! Nem szép dolog csak úgy idelökni egy "NEM"-et. :rolleyes:
Van már 2 NEM szavazat, de indoklás az nincs....... KÁR..... mondta a holló.
Nem tartozom közéjük, de nem értem, hogy miért kellene megindokolni. Pont ezért lett titkosítva, mert volt aki név szerint mindenkitől számon kérte a nemleges szavazatot. A szavazás lényege, hogy mindenféle indoklás és komolyabb idő ráfordítás nélkül, bárki véleményt nyilváníthat.
 

Deleted User - 373998

Vendég
Nem tartozom közéjük, de nem értem, hogy miért kellene megindokolni. Pont ezért lett titkosítva, mert volt aki név szerint mindenkitől számon kérte a nemleges szavazatot. A szavazás lényege, hogy mindenféle indoklás és komolyabb idő ráfordítás nélkül, bárki véleményt nyilváníthat.
Köszönöm szépen @Putyika ,most akartam ugyan ezt leírni.
 

Lupuj

Erős harcos
Ezt nem tartanám jó megoldásnak, mert ezzel együtt minden más mozgást, animációt kikapcsol, amit esetleg nem szeretne.


Nem tartozom közéjük, de nem értem, hogy miért kellene megindokolni. ... A szavazás lényege, hogy mindenféle indoklás és komolyabb idő ráfordítás nélkül, bárki véleményt nyilváníthat.

Szia!
1. Lehet egy külön opció. Nem kell összevonni a többivel.

2. Egy indoklás nélkül idelökött "NEM" az nem véleménynyilvánítás. (szerintem)
Bizonyára van oka is (kell lennie), amit nem kellene szégyellnie annak, aki szavaz.
Nem tarom egyenes dolognak azt, hogy valaki elbújva a névtelenség mögé, leszavaz egy ötletet. :confused:
Legyen már annyira gerinces, hogy meg is indokolja, hiszen a lehetőség adott. Akkor?

AZ "IGEN" szavazatnál ez nem is kell, hiszen ott egyetértés van az ötlet felvetőjével.
A "NEM"-et illene megindokolni.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser

Vendég
Szép napot kívánok !

A múltban valóban volt komolyabb vita is egy-egy ötlet kapcsán. Ennek (is) következménye az anonimítás. Adott a lehetőség hogy akár a Support-ra is meg lehet indokolni az igen vagy nem szavazat okát. Beismerem ezt többletmunka nekik is. Viszont segítséget nyújhat az értékelésben minden esetben az indoklás, hogy továbbítva legyen e Hamburgba vagy sem. Az is többször elhangzott hogy esetleg ami egy fórumon negatív értékelést kapott, az még tetszhet a fejlesztőknek. :) Az ötlet tényleg jó dolog volna vizuálisan. S nem befolyásolja a hosszabb távú koncepciós tervet, nincs ráhatással a komolyabb fejlesztésekre, egyensúlyra. Ha tévednék, a kedves Support bizonyára kijavít. :)
Kellemes hétvégét mindenkinek ! :)
 

Lupuj

Erős harcos
Sőt! Már a "NEM" választás bejelölése előtt illene megindokolni, mi az, amiért rossz a felvetett ötlet/újítás.
Így még lenne lehetőség egy párbeszédre, amiben az egyik fél akár meg is győzheti értelmes véleményével (nem bunkó módon lehurrogva) a másikat.
 

Deleted User - 373998

Vendég
Sőt! Már a "NEM" választás bejelölése előtt illene megindokolni, mi az, amiért rossz a felvetett ötlet/újítás.
Így még lenne lehetőség egy párbeszédre, amiben az egyik fél akár meg is győzheti értelmes véleményével (nem bunkó módon lehurrogva) a másikat.
Kedves @Lupuj
Most kellene tenni Pontot a topic végére.... nem értem, hogy miért vagy felháborodva azon ,ha valaki nem ért egyet az ötlettel. NEM, ismétlem nem kell megindokolni azt, ha valaki ezt nem találja logikusnak. Ne legyen már minden egyes alkalommal háborús övezet egy szavazásra kihirdetett ötlet.
Megértésed megköszönöm.
 

zsivany

Erős harcos
nem értem, hogy miért kellene megindokolni. Pont ezért lett titkosítva, mert volt aki név szerint mindenkitől számon kérte a nemleges szavazatot. A szavazás lényege, hogy mindenféle indoklás és komolyabb idő ráfordítás nélkül, bárki véleményt nyilváníthat.
Egyszerű a képlet: a felvetett ötlet után közvetlenül jön a szavazás lehetősége és ott a pont. Se pro, se kontra.
miért vagy felháborodva azon ,ha valaki nem ért egyet az ötlettel.
Szerintem felháborodásról szó sincs, csupán az indok hiánya az ötletre. Pont ez lenne a lényeg, hogy miért nem?, mert az igent minek indokolni? :rolleyes:
 

Lupuj

Erős harcos
Mielőtt szét offoljuk az ötletet.. ez az ötlet nem arról szól, miért nincs indoklás. A felvetett ötletről szavazni kell, nem érvelni.
Korábban kardélre lettek hányva akik eltérő véleményen voltak.
Most meg az a baj, hogy nincs kibe belekötni.. van sapka, nincs sapka..
Szia!
Fordítva ülsz a lovon!
Szó nincs arról, hogy bele kellene kötni valakibe. Az volt a bunkó, aki korábban belekötött egy véleményét vállalóba, aki meg is tudta indokolni a - bármilyen - szavazása okát/értelmét.

Kedves @Lupuj
... NEM, ismétlem nem kell megindokolni azt, ha valaki ezt nem találja logikusnak. ...
Megértésed megköszönöm.
Szó nincs felháborodásról, csupán leírtam a véleményem a "hátulról dobálókról". :rolleyes:
Meg lehet érteni azt, ha valaki nem tudja (nem akarja) megindokolni mi nem logikus? Mi nem jó az ötletben?
Számomra az a logikus, ha valaki észérvekkel támasztja alá ellenvetését.
De ... legyen igazad ... hagyjuk!

Támogatom az ötletet!
 

Wiccara

Veterán
Szó nincs arról, hogy bele kellene kötni valakibe
Már akkor megtetted, mikor szóvá tetted, " Aki "NEM"-mel szavaz(ott), igazán meg is indokolhatná! Nem szép dolog csak úgy idelökni egy "NEM"-et. "
A baj az, hogy csak az ötletadónak ártasz a hisztiddel.
Bevallom, aranyos ötletnek tűnt, majdnem szavaztam is , de a kommentek után elment a kedvem tőle.
Mivel teljesen off, ezért elfogadom, ha törlésre kerül a hsz-om :)
 

Lupuj

Erős harcos
...
A baj az, hogy csak az ötletadónak ártasz a hisztiddel.
Bevallom, aranyos ötletnek tűnt, majdnem szavaztam is , de a kommentek után elment a kedvem tőle.
...

Szia!
Tudod mit jelent a "hiszti"? Előbb nézz utána! ;) Közöm nincs hozzá. :p
Az, hogy az enyém v. más beírása után (ilyen indokkal) nem szavazol ... na, azzal ártasz TE az ötletadónak.
Én támogatom!
 

Erica

Veterán
@Lupuj
Te aztán szépen szét offoltad a topicot. Felfelé görgetve, csak a te kirohanásaidat olvassuk. Nem lehetne, hogy elkerüld végre ezt a témát??
Nem támogatom. Egy újbóli grafikai megjelenés is lassíthatja a játékot, és ugye a játékostársadalom nagyobb része valószínűleg ki is kapcsolná ezt az egyáltalán nem fontos opciót. Nem sok értelmét látom bevezetni.
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Az ötlet továbbításra került fejlesztő csapatunk felé.

Amennyiben bármilyen más javaslatotok vagy ötletetek lenne, kérjük osszátok meg velünk, örömmel olvasnánk őket.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent