• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Továbbítva Épületek lerakása az utakhoz hasonlóan, egy kiválasztással

Támogatod a javaslatot?

  • Támogatom

    Szavazatok: 21 95,5%
  • Nem támogatom

    Szavazatok: 1 4,5%

  • Összes szavazó
    22
  • A szavazás lezárult .

Csillagos

Tapasztalt építő
1. Benyújtó játéktapasztalata
3 éve játszom, pár hónapja várok az új fejezetre

2. Az ötlet röviden
Javaslatom: jelenleg az utak építésekor elég egyszer bemenni az építésekhez, kiválasztani az utat, majd a városban a nyilakra kattolva annyi utat teszünk le, amennyit akarunk (erőforrásunk van). Ezt az elvet szeretném kiterjeszteni a többi épületre is, pl. kalandok alkalmával elég macerás egyesével építgetni a kis műhelyeket, manukat, így elég lenne egyszer kiválasztani, aztán egyben letenni annyi darabot, amennyi szabad építőnk (erőforrásunk) van.

3. Az ötlet háttere
PC vagy mobil verzióra egyaránt jó lenne

4. Előnyök
Mindenkinek hasznos lehet, aki egyszerre több azonos épületet szeretne építeni akár a menüből, akár a raktárból

5. Hátrányok
hátrányát nem látom, az esetleg pluszban letett épület bontható, elrakható

Vélemények?
 

Rikari

Veterán
Kalandozási felkészüléshez kifejezetten jó ötlet, hogy gyorsan és egyszerűen lehessen beépíteni a felszabadított területet kis műhelyekkel, manufaktúrákkal. Jó ötlet, szavazásra bocsátásakor támogatni fogom.
 

Mihaszna

Veterán
Ha új fajt építek nekem is nehézséget okoz, támogatom.

Igazán nem akarlak lelombozni, de ennek semmi köze a fajspecifikus épületekhez. Amit Csillagos írt, az az alapvető épületekre irányul, vagyis: manufaktúrák és műhelyek.

Ha nem így van és én értettem félre, akkor elnézést. :)

+1
 

polgarmaercell

Erős harcos
Igazán nem akarlak lelombozni, de ennek semmi köze a fajspecifikus épületekhez. Amit Csillagos írt, az az alapvető épületekre irányul, vagyis: manufaktúrák és műhelyek.

Ha nem így van és én értettem félre, akkor elnézést. :)

+1
Nem baj. Az is jó. Főleg a kezdőknek. Akkor is támogatom. Én még mindig azt szűröm le az ötletből, amit fent írtam.
 
Utoljára szerkesztve:

Calyr

Veterán
Írok egy plusz szempontot: harci épületek lerakása, telóról azért az nem élmény,.
Ez felvet egy problémát is, hogy itt lehetnek különböző korból származó, ugyanolyan épületek, amit a játéknak valahogy kezelni kell - de már az is előrelépés lenne, ha legalább az elsőre letett kornak megfelelőt felkínálja a rendszer, amíg a raktárban van olyan.
Egyszóval: támogatom az ötletet!
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot.
A jelenlegi ötletet szavazásra bocsájtottuk, annak érdekében, hogy megtudjuk mit gondoltok róla. Kérünk benneteket, hogy szavazzatok!
Köszönjük együttműködésetek!
 

Emilcc

Újonc
Kényelmi szempontnak tartom.
Az építők száma véges.
A raktárból nagyobb, magasabb szintü épületek is 10 mp alatt rakhatóak és azokból sincs túl sok és nem egyidőben lehet rá szükség.
A "kaland városok" - nál látom csak előnyét, de az nem a kimondottan közös munka. Kis alap épületekre használható. Az úttól eltér, mert itt építő és IDŐ is kell hozzá.
Technikailag nem látom a megoldás módját. Így szakaszosan kénne megállni. Az is zavaró lehet.
A kiválasztásnál lehetne inkább megfogni, de nincs még rá ötletem.
Például lenne egy kapcsoló amivel be lehetne állítani, hogy azonos épületeket akarok letenni, így elkerülhető az állandó ki-be járás. Ha pedig vissza megyek a raktárba automatikusan kikapcsol.
Véleményem szerint minden ami bonyólít hibára is okot ad.
Jelenlegi formájában
nem támogatom.
 
Fent